320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja 8:0 poolile nüüd

    Kommentaar


      Total demolition ! Arseholi poiste rekord ületatud !

      Sellist mängu oleks patt maha magada olnud, eelkõige selles mõttes, et hooaja jooksul tuleb üks-kaks sellise väravatesajuga mänge. 8-0 tulemust ei mäleta mina küll varasematest aegadest ning ka CL'is pole sellist asja juhtunudki.

      Yossi Benayoun'i märgiks täna parimaks ja mitte ainult hattrick'i tõttu. Igati aktiivne oli terve mäng, viitsis järgi joosta ka kõige kehvematele pikkadele söötudele ja võttis need tehniliselt väga kindlalt alla + väravasööt Babel'ile.
      Voronin ning üldse kogu mansa oli väga hea täna. Kaitsemängijate töö oli nii kerge, et neid ei saagi hinnata täna.
      Beskitas oli täiesti hambutu.

      Suurepärane õhtu. Enesekindlust järgmisteks mängudeks peaks nüüd kuhjaga jätkuma.

      Kommentaar


        Lol. Tervitame südamest katuse ära sõitmist. Seni on olnud meeskond sitta täis euroopas, nüüd euroopa jumalad... guud lakk...
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          nunuh, ajalugu on tore. Babbeli väravad ilmestavad mängu väga hästi.

          Türklased võivad enda lipu nüüd põlema panna.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas -Marko- Vaata postitust
            Suurepärane õhtu. Enesekindlust järgmisteks mängudeks peaks nüüd kuhjaga jätkuma.
            Ma ei innustunud nii väga. Esimene poolaeg oli ses mõttes huvitavamgi, et kuidas me ülesandega hakkama saame. Teisel lihtsalt polnud enam kedagi vastas.
            Yossi oli fantastiline küll, aga ega ühegi mehe kohta midagi paha pole öelda. Kaitset küll ei läinud sedapuhku tarvis. Hea meel, et Crouchil üle hulga aja hea õhtu.

            Tunded ja tulevik võeti Guardiani blogis hästi kokku:

            Arsenal 7 Slavia 0
            Arsenal 5 Derby 0
            sound of every journalist in the country puckering up attaching their lips to the arse in arsenal

            Liverpool 8 Besiktas 0
            Liverpool 6 Derby 0
            Besiktas/Derby are woeful

            Just to clarify the qualification permutations: if liverpool win their 2 remaining games, then marseille are out and liverpool are definitely through, unless Marseille score at least 8 goals away at Besiktas.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas -Marko- Vaata postitust
              8-0 tulemust ei mäleta mina küll varasematest aegadest ning ka CL'is pole sellist asja juhtunudki.
              Tuleb uduselt meelde, et 90-ndate keskel võitis Newcastle Premier League mängus Sheffield Wedneday'd 8-0. Soome kandis isegi üle ja Shearer lõi minu mäletamist mööda 5 kolli.

              Kommentaar


                Algselt postitas erxx Vaata postitust
                Tuleb uduselt meelde, et 90-ndate keskel võitis Newcastle Premier League mängus Sheffield Wedneday'd 8-0. Soome kandis isegi üle ja Shearer lõi minu mäletamist mööda 5 kolli.
                Pole too miski rekord. Soomlased kandsid üle ka
                seda mängu.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Pole too miski rekord. Soomlased kandsid üle ka
                  seda mängu.
                  Muuseas - värskendav on näha kuidas vanasti väravate üle rõõmu tunti. Ei mingeid grimasse, külakuhja, fännide juures särgi seljast tõmbamist ega muud taolist õudsalt. Rõõmus nägu, käeviibutus tribüüni suunas, pats-pats ja järgmist väravat lööma. Oi, kuidas ma kaheksakümnendate 'pooli taga igatsen.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jaamu
                    http://www.uefa.com/newsfiles/19071.pdf

                    6.05 If two or more teams are equal on points on completion of the group
                    matches, the following criteria are applied to determine the rankings:

                    a) higher number of points obtained in the group matches played among the teams in question;
                    b) superior goal difference from the group matches played among the teams in question;
                    c) higher number of goals scored away from home in the group matches played among the teams in question;
                    ...
                    Ja siis? Prantslased võitsid vist 1:0 eks ole? Nii et võõrsil peaks 'poolile igasugune võit kõlbama.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Aga võit on võit vahet pole kas 1-0 või 8-0. Loodame, et edasi pääseme.

                      Kommentaar


                        Häid uudiseid meie tavaliselt üpris tagasihoidlikult naistetiimilt. Liigakarika poolfinaal ootab!

                        Blackburn Rovers 2-3 Liverpool
                        After pulling off a shock by knocking out last season's runners-up Leeds United in the first round, Liverpool produced another surprise at high-flying Blackburn.
                        Rovers are third in the Premier League table, 10 points clear of Liverpool, and a League Cup semi-final place seemed in the offing when Levi Penny shot them ahead.
                        But Parry equalised before the interval then completed her hat-trick with two goals in the early stages of the second half.
                        Rovers hit back but Natalie Preston's late goal proved too little, too late.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Paistis juba, et kõik selle nädala väravad said teisipäeval ära kasutatud, aga õnneks oli võimalik Torres sisse tuua. Fulham mängis sitkelt ja tublilt.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Torres tegi asjad selgeks, et pole mõtet punnitada.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Reservid nägid kurja vaeva Blackburniga ja jagu ei saanudki. 0:0. Õudusega märkan, et argentiinlasest tulevikulootusi kerkib meile nagu seeni pärast vihma. Keegi Bruna mängis veidi ja keegi Ayala istus vahetuses (ma küll ei tea, mis maalt see viimane noorhärra pärineb):
                              Martin, Darby, Insua, Hobbs, Huth (79. Bruna), Plessis, Putterill (45. Pacheco), Dominguez, Brouwer, Spearing, Leto
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Sevillast varastatud hispaanlane.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X