320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Jah kurat! Suva see CL, kus kohtunike abiga finaali jõuti, aga vot kui oleks B-koosseisuga kodustes karikates kaugemale jõutud, küll siis oleks Kop alles uusi laule treinud! 2011-12, kui King Kenny juhtimisel mõlemasse karikafinaali jõuti, on modernse Liverpooli tipphetk! Klopp out!
      Mida sa lärmad siin oma karikavihaga? ML imet pole keegi vähetähtsaks pidanud, aga meeskonna nõrkused on ka igaühele näha. Suurim nõrkus on stabiilsuse puudus.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        CL is the ultimate s**t, vähemalt minujaoks, keda need koduliiga nõrkade vastaste loputamiste summa summaarium niipalju kottima peaks, mõnes mõttes? Krt seal loeb rohkem anyway mega pikk pink (loe: raha) ja isegi normaalne mängude graafik, millest räägime palju vähem. A ma ei taha City saavutust kuidagi devalveerida eelnevaga, sest ikkagi 100 punni ja seda veel ilusa jalgpalliga - respekt! ManU-lt me ei näe sellist asja kunagi (õnneks). Loomulikult tahan ma ka meie liigavõitu ära näha millalgi ning Kloppi praeguse taktikepi all igatahes tundub see perspektiiv siiski palju realistlikum kui mitme eelneva treeneri all.
        CL on karikaturniir ja seal on kõigil palju võrdsemad tingimused IMO ja ju ma siis olengi rohkem karikaturniiride usku (MM-id ja EM'id lemmikud), sest eksimused ja õnnestumised on palju suurema hinnaga ja ALL IN mentaliteet toob nii mängijatest kui ka treeneritest rohkem välja.

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          CL is the ultimate s**t, vähemalt minujaoks, keda need koduliiga nõrkade vastaste loputamiste summa summaarium niipalju kottima peaks, mõnes mõttes? Krt seal loeb rohkem anyway mega pikk pink (loe: raha) ja isegi normaalne mängude graafik, millest räägime palju vähem. A ma ei taha City saavutust kuidagi devalveerida eelnevaga, sest ikkagi 100 punni ja seda veel ilusa jalgpalliga - respekt! ManU-lt me ei näe sellist asja kunagi (õnneks). Loomulikult tahan ma ka meie liigavõitu ära näha millalgi ning Kloppi praeguse taktikepi all igatahes tundub see perspektiiv siiski palju realistlikum kui mitme eelneva treeneri all.
          CL on karikaturniir ja seal on kõigil palju võrdsemad tingimused IMO ja ju ma siis olengi rohkem karikaturniiride usku (MM-id ja EM'id lemmikud), sest eksimused ja õnnestumised on palju suurema hinnaga ja ALL IN mentaliteet toob nii mängijatest kui ka treeneritest rohkem välja.
          Ahah, euroopa tugevad Maribor ja kompanii tervitavad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ahah, euroopa tugevad Maribor ja kompanii tervitavad.
            RRRomantika loeb ka

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              CL is the ultimate s**t, vähemalt minujaoks, keda need koduliiga nõrkade vastaste loputamiste summa summaarium niipalju kottima peaks, mõnes mõttes? Krt seal loeb rohkem anyway mega pikk pink (loe: raha) ja isegi normaalne mängude graafik, millest räägime palju vähem. A ma ei taha City saavutust kuidagi devalveerida eelnevaga, sest ikkagi 100 punni ja seda veel ilusa jalgpalliga - respekt! ManU-lt me ei näe sellist asja kunagi (õnneks). Loomulikult tahan ma ka meie liigavõitu ära näha millalgi ning Kloppi praeguse taktikepi all igatahes tundub see perspektiiv siiski palju realistlikum kui mitme eelneva treeneri all.
              CL on karikaturniir ja seal on kõigil palju võrdsemad tingimused IMO ja ju ma siis olengi rohkem karikaturniiride usku (MM-id ja EM'id lemmikud), sest eksimused ja õnnestumised on palju suurema hinnaga ja ALL IN mentaliteet toob nii mängijatest kui ka treeneritest rohkem välja.
              😂😂😂😂😂

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Mida sa lärmad siin oma karikavihaga? ML imet pole keegi vähetähtsaks pidanud, aga meeskonna nõrkused on ka igaühele näha. Suurim nõrkus on stabiilsuse puudus.
                Sorri, aga ma ka ikka ei saa neist väidetest mööda vaadata. Väita, et klubi seisab ühe koha peal puhtalt liigapositsiooni ja karikaid vaadates, on ilmselge lühinägelikkus. Las ma tuletan meelde, eelmine hooaeg, millel siis ju ka oli sama kodune tulem, mängiti ilma mingisuguse euroopata ja, olgem ausad, tänu talvisele krahhile, suht napilt veereti üle finišijoone (kusjuures veel kohutavamate esitustega karikates)

                Sel hooajal me paistsime ikka palju kindlamalt seal nelja hulgas olevat ja et see otsustamine viimasele voorule jäi, oleks võinud ka vabalt ära jääda kasvõi mõne prilli kasutusele võtuga (VARi? ei hakka seda veskit vedama eks)
                Ja meistriteliiga, khmkhm, on võtnud üsna suure portsioni hooaja energiast ja tähelepanust ja - igasuguseid ootuseid ületades, oleme finaalis. Siis on mängupilt - vot siin on toimunud, sõna mida otsid - stabiliseeriumine ja seda ilmselge hooaja vältel toimuva kollektiivse arenguga. Aina vähem laseme lolle väravaid või üldse väravaid sisse, ründemäng on endiselt vastapandamatu ja seda endiselt üsna õhukese koosseisuga. Ja juba fakt, et oleme kodus võitmatud, räägib enese eest.

                Hämmastav on lugeda, et kellegi arust veel seisame paigal, eriti kellegi, kes on asja nii kaua jälginud.


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                PS. Friend on teivas ja väärib relegatsiooni.
                Täiesti uskumatu kohtuniketöö järjekordselt. Aina sitem siin liigas. Aga noeks muud emotsioonid vaikisid järjekordsed pasad maha.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Stabiilsuse suurenemine saab tulla läbi 2 punkti:
                  1) Taseme vahe vähenemine 11ne ja pingi vahel peab vähenema. Ja mitte esimene 11 ei anna järgi vaid pink saab skilli juurde eks.
                  2) Meeskonda on vaja sügavust juurde saada. Hooaja alguses oli näha, kuidas roteerides Can'i, Ox'i, Winit ja isegi Hendot saime paremad rivistused ülesse ja pöörasime mängud enda kasuks. Hooaja lõppus oli/on aga meie meeskond nii ette ennustatav, et oioioi

                  Koht kohaks, aga 12 viiki ei ole hea tulemus minu silmis. Need viigid, vahet ei ole kuidas need on tulnud, on vaja võitudeks pöörata. Need sirge jalaga mängud tabeli viimastega on juba mingi uus traditsioon, kui haruldus.

                  Kommentaar


                    meeskond on maailma kahe parima meeskonna hulgas ja rahvas ikka hädaldab

                    Kommentaar


                      Võtavadki TAA kaasa. Väga häppi, väga väärt.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Keegi siit foorumist Kiievisse minemas?

                        Pakkuda ööbimist Kiievi korteris CL finaaliks. 2 kohta vaba. 24-27 ehk 3 ööd (24-26). Koht maksab tsirka 120€ kolme öö eest.

                        Kui ööbimist ei soovi, aga Kiievisse lähed, siis anna märku! Saab linna peal trehvata. Meil hetkel kolmene punt minemas + 8tk veel liitumas.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Respekt et leidub ka eestlastest kohaleminejaid!
                          Tahaks ka aga ...

                          Kommentaar


                            Mina lähen.

                            Kommentaar


                              Minu tuttava tuttav Ragnar läheb ka.

                              Kommentaar


                                Üllatavalt konstruktiivne võrdlus kodulehelt. Ehk peamiselt statistilist võrdlust eelmise hooajaga, kus ja kuidas on arenguid toimunud. Mida artiklis otseselt välja ei tooda, aga silma jäi, on märksa suurem triblingute arv ja ka õnnestumiste protsent. Siin võib arutleda, et kas asi mängijate individuaalsetes arengutes, või et ründajad avatakse taktikaliselt palju võimalusterohkematesse olukordadesse, näiteks 1-1 või 2-2tedesse jne.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X