320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Sellises mängus kaks nii hullu prohmakat ja Karius peaks esikindana jätkama? Ma usun, et ta teab isegi kui võimatu see on.
    'til the next time noh... Migs sai meil ka piisavalt aega ennast tõestada kuni isegi Klopil sai küllalt eks. Et Kariusega on minu silmis so-so. Ta on enne ka täiesti ootamatuid lükkeid teinud mängudes. Nüüd ma loodan, et see ei sõltu ainult Klopist, kas ta jääb ja kuhu ta jääb (sest ma usun, et Klopp annaks talle veel võimalusi) vaid kuskilt ülevalt sekkutakse ka natukene.
    Tough luck, kui 1 mänguga karjäär pekki lendab.

    Kommentaar


      Mis seal ikka sekkuda. Keeruline on saada väravavahti, kes sobiks näiteks nagu VVD.
      Põhimõtteliselt on maailmas üks väravavaht, kes toimiks iga hinna eest. Ülejäänute puhul on eos pinge ja tähelepanu laes ning iga kehva kubemekarvade soeng toob tapmisähvardusi.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Kari humoriste..

        Kommentaar


          Wikipedia väitel on Fabinho juba 'pooli mängija... Kellelgi on olnud sinna postitamisega nii kiire, et kirjavead sees.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Wikipedia väitel on Fabinho juba 'pooli mängija... Kellelgi on olnud sinna postitamisega nii kiire, et kirjavead sees.
            Just tuli Liverpoolis äpis teade, et ongi ostetud. Küll on see alles ime.
            ..ja nii ongi

            Kommentaar


              Jah, see on official. Klubi koduleht (+ kõik suuremad allikad) ka väidab seda.

              Kommentaar


                Ja täitsa ok hinnaga praegusel turul. Vingelt panete.

                Kommentaar


                  Välk selgest taevast.
                  Väga vaikselt tehtud diil.
                  Tundub, et üleminekupoliitikat on muudetud ja diilid suudetakse ka vaikselt lõpuni viia.
                  Positiivne üllatus.
                  Kui nüüd Fekiri ka ära tooks siis võtaks sats juba praegu ilmet uueks hooajaks.
                  Muidugi nüüd on rohkem kui kindel Cani minek Juvesse.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Kõva tehing. Ei osanud kuskilt sellist tehingut isegi oodata mitte

                    Kommentaar


                      Pole paha. Selle aknaga juurde siis vähemalt 2 keskpoolikut, arvestades et Keita'ga on deal juba varasemast paigas.

                      Isegi kui Can lahkumas on siis on tegemist ikkagi selgelt positsioonide tugevdamisega. Usun, et on põhjust rahuloluks.

                      Kommentaar


                        Huvitav valik Fabinho poolt. Saab olema põnev näha, kuidas ta premmi stiiliga kohaneb. Liverpoolil on vähemalt üks kindel penalti lööja olemas nüüd

                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Päris meie oma Fernandinho... loodetavasti
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Madristad alles parandavad pead.
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Hea ost keskele. Oleks vaja kindlasti veel vv ja ründaja. Finaalis tegi Klopp ainult kaks vahetust. Ründajat, peale Solanke, polnudki võtta.
                              Ja Fekir ka veel mõtleb oma tuleviku üle.
                              http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

                              Kommentaar


                                Keegi foorumlastest oskab ehk Fabinho mängu vähe lähemalt iseloomustada? Lugeda võib, et pigem kaitsev poolik, võimeline tegutsema ka äärekaitses.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X