320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Peapõrutus asetab toimunu hoopis uude valgusse. See oli ikka ekstraõnnetu õhtu Punaste jaoks - parim ründeäss saab vigastada ja väravavaht mängib suure osa mängust sellises seisukorras. Pole põhjust teda neis eksimustes süüdistada.
    Üks sama valgus kõik, ei vabanda välja. Siis küsitakse vahetust.
    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

    Kommentaar


      Mhmh. Ennegi nähtud neid mängijaid, kes elurõõmust pakatavad, kui meedikud nad platsilt minema tirivad. Peapõrutus on üsna salakaval asjandus (kas, kuidas ja millal avaldab mõju) ja kui juhtumisi satud olema CLi finaalis väravas, siis adrenaliinil on vabzee teised mõtted. Lühidalt - ära ole Jürto.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Pep on tagasi
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
          Üks sama valgus kõik, ei vabanda välja. Siis küsitakse vahetust.
          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Mhmh. Ennegi nähtud neid mängijaid, kes elurõõmust pakatavad, kui meedikud nad platsilt minema tirivad. Peapõrutus on üsna salakaval asjandus (kas, kuidas ja millal avaldab mõju) ja kui juhtumisi satud olema CLi finaalis väravas, siis adrenaliinil on vabzee teised mõtted. Lühidalt - ära ole Jürto.
          Ei taha küüniline olla, aga ma oleks Kariuse asemel 110 protsenti täpselt sama juttu rääkinud. Kui tal oleks peapõrutus olnud siis oleks ta pidanud sellest juttu tegema mõned päevad peale mängu mitte 2 nädalat peale seda. Praegu jääb selline mulje, et mees istus agendiga kaks nädalat saunas ja mõtles põhjuseid kuidas oma ajupeere välja vabandada

          Kommentaar


            Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
            Ei taha küüniline olla, aga ma oleks Kariuse asemel 110 protsenti täpselt sama juttu rääkinud. Kui tal oleks peapõrutus olnud siis oleks ta pidanud sellest juttu tegema mõned päevad peale mängu mitte 2 nädalat peale seda. Praegu jääb selline mulje, et mees istus agendiga kaks nädalat saunas ja mõtles põhjuseid kuidas oma ajupeere välja vabandada
            Tal tehti analüüsid/testid vms 3-4 päeva hiljem

            Kommentaar


              Juhul kui keegi tahab head ülevaadet peapõrutuse teemal, siis bbc on olnud tubli.
              The Liverpool goalkeeper was diagnosed with concussion five days after the Champions League final, but did it affect him during the game?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                See peapõrutus on ikka üpris rumal vabandus. Muidu, kuidas hooaja ülejäänud käkid on tulnud ? Nad seal Liverpoolis koguaeg kerge peapõrutuse all ? Ma ei imestaks, kui Lovreni arst tuleks ka jutuga välja, et esimene pool hooajast oli Lovren põrutatud. Eriti Tottenhami mängus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  See peapõrutus on ikka üpris rumal vabandus. Muidu, kuidas hooaja ülejäänud käkid on tulnud ? Nad seal Liverpoolis koguaeg kerge peapõrutuse all ? Ma ei imestaks, kui Lovreni arst tuleks ka jutuga välja, et esimene pool hooajast oli Lovren põrutatud. Eriti Tottenhami mängus.
                  Mehdi Benatia “Losers always need an excuse”

                  ..

                  Kommentaar


                    Kui te poleks nii rumald, siis ehk Jumal annaks teile andeks ja saaksite aru, millest jutt tegelikult käib.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kui te poleks nii rumald, siis ehk Jumal annaks teile andeks ja saaksite aru, millest jutt tegelikult käib.
                      Aga miks sa siis lollidele ei seleta puust ja punaseks, millest jutt tegelikult käib? Võib-olla siis ka Allah annab meile andeks meie patud ja lollused.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Nad seal Liverpoolis koguaeg kerge peapõrutuse all ? Ma ei imestaks, kui Lovreni arst tuleks ka jutuga välja, et esimene pool hooajast oli Lovren põrutatud. Eriti Tottenhami mängus.
                        Tubli!
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Aga miks sa siis lollidele ei seleta puust ja punaseks, millest jutt tegelikult käib? Võib-olla siis ka Allah annab meile andeks meie patud ja lollused.
                          Bbc kirjatükk on päris hea. Vihje - teemaks on peapõrutus (erinevatel spordialadel).
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kui see põrutus annab meile CL finaali 3 väravat juurde siis ok, kui mitte siis *yawn*

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              See peapõrutus on ikka üpris rumal vabandus. Muidu, kuidas hooaja ülejäänud käkid on tulnud ? Nad seal Liverpoolis koguaeg kerge peapõrutuse all ? Ma ei imestaks, kui Lovreni arst tuleks ka jutuga välja, et esimene pool hooajast oli Lovren põrutatud. Eriti Tottenhami mängus.
                              Mis see Lovren siia puutub?

                              Hooaja teises pooles olid nii Lovren kui ka Karius pigem head ja mängisid kindlalt. Seda kinnitab ka statistika: hooaja esimeses pooles lasti endale lüüa 23 väravat, teises pooles vaid 15 väravat. Karius polnud terve hooaja jooksul nii ränke eksimusi teinud ja Lovren oli finaalis väga kindel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                                Mis see Lovren siia puutub?

                                Hooaja teises pooles olid nii Lovren kui ka Karius pigem head ja mängisid kindlalt. Seda kinnitab ka statistika: hooaja esimeses pooles lasti endale lüüa 23 väravat, teises pooles vaid 15 väravat. Karius polnud terve hooaja jooksul nii ränke eksimusi teinud ja Lovren oli finaalis väga kindel.
                                Mis see hooaja teinepool siia puutub ?

                                Lovreni tõin välja, kuna teda hooaja esimesel poolel, õigustatult kui ka mitte löödi risti ja kes võiks tulla ka avaldusega, et tegelikult oli peapõrutus. Käkkide all mõtlesin ka tegelikult Mignoleti omasid jne. Ilmselt ka põrutus !

                                Aga egas terve hooaeg ei saanud ka Ramost tunda oma nahal. Vähe lahjemad kaitsjad, kergemad põrutused ja sellest tulenevalt mitte nii rängad eksimused.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X