320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    No shit, aga arvestades, et ta on alles 19!!! siis on upside ikka metsik ta mängitamisel. Eriti, kuna Clyne pole ennast käima saanud peale vigastust. Kui oleks vigastuse eelne Clyne, siis jah peaks pingil istuma.
    Ära võitle tuuleveskitega parem.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
      Klopp on ise öelnud, et kui tal on kaks võrdsel tasemel mängijat, aga üks neist on scouse, siis mängib 100% kohalik.
      Lisaks TAA suur boonus on karistus- ja nurgalöögid. Karistuslöögist lõi muide posti West Hami vastu eelmine gameweek. See on päris oluline, sest pärast Coutinho lahkumist pole nagu väga direct free kick spetsialisti. Kaitses saab väga ilusti hakkama, natuke toores on veel, aga 19a ja üsna lühike pre-season oli tal ka...

      Kommentaar


        Kellegi šeigi nõbu šeik püüdis 'pooli ära osta. Liverpool were valued at £1.42bn, Manchester City at £1.94bn, Arsenal £1.89bn, Chelsea £1.58bn and Tottenham £1.16bn. Šeik tahtis väidetavalt 2 miljardit magama panna.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          FSG saanuks vist päris korraliku plussi?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            FSG saanuks vist päris korraliku plussi?
            Paistab, et nad ei taha hetkel müüa. Vähemalt mitte enamusosalust.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Kellegi šeigi nõbu šeik püüdis 'pooli ära osta. Liverpool were valued at £1.42bn, Manchester City at £1.94bn, Arsenal £1.89bn, Chelsea £1.58bn and Tottenham £1.16bn. Šeik tahtis väidetavalt 2 miljardit magama panna.
              Šeik pakub kaks miljardit ja Liverpooli väärtus on 1,5 miljardit? Hmm, tundub loogiline jutt.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                Šeik pakub kaks miljardit ja Liverpooli väärtus on 1,5 miljardit? Hmm, tundub loogiline jutt.
                Andy Carroll. Väärtus oli vast 10milli ringis ja pakuti 35. Hmm, tundub loogiline.
                Kui tahad midagi väga osta, aga ei soovita müüa, siis peadki rahaga pähe lööma.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Ändu väärtus tol hetkel oli ikkagist 35 miljonit. Vähemalt ostja ja müüja nii arvasid. Liverpooli väärtus hetkel on omaniku arvates üle kahe miljardi kui kahe miljardi eest ei taheta müüa.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Hind ja väärtus on kaks eri asja. Mõne priceless asja turuhind võib olla olematu. Näiteks oma ema jaoks olen mina maailma kõige kallim jalgpallur.
                    +1
                    See nüüd oli kaunilt ja tabavalt õeldud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Näiteks oma ema jaoks olen mina maailma kõige kallim jalgpallur.
                      Seda arvad sina.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Redman Vaata postitust
                        Seda arvad sina.
                        Kallis on siis, kui on kaks kätt ümber. Jäta Stokile vähemalt seegi unistus!
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          tegelikult olen mina stoki ema jaoks maailma kõige kallim jalgpallur.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Kehva mänguga toodi 3 punkti koju. Shaqiri oleks võinud ka oma minutid kirja saada, kohati oldi ikka väga ideetud.
                            Alisson mängis natuke tulega, kuid lõpus tegi ülitähtsa tõrje. Mees on igati oma hinda väärt.

                            Kommentaar


                              Sellised mängud on eelnevatel aastatel viigiks treitud. Ehk see aasta saab neid vähemaks. Suudaks siis Cityle konkurentsi pakkuda.

                              Kohati oli näha liigset enesekindlust, ning oldi lohakad. Õnneks seekord ära ei karistatud. Salah on roostes veel, aga isegi sellise vormiga on ta löönud 2 väravat ja andnud 2 väravasöötu. Küll see kerge rooste maha läheb.
                              Ning Milner oma titaanium luustikuga, mnjaa. Uskumatu mees oma töövõimega ja vastupidavusega.
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Lõpus võiks palli nurka viia , mitte vastasele tagasi anda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X