320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Erinevalt Katkust ei vaata ma pabereid vaid LFC mänge. Aga no mis sa trollist toidad eks ole.
    Selles suhtes õigus, et ma alla poolte teie selle hooaja mängudest näinud. Esimesed 2 mängu premmis, Lester ja viimane Chelsea. Paberil kirjutatud eelkõige seetõttu, et Fabinho pole teie eest löögile saanud korralikult (karika mängu ma ei näinud) seega tema on spekulatsioon. Minu nähtud mängudest on suht selgelt Milner, Wijnaldum, Keita üle temast olnud ja sellest ka minu subjektiivsed järeldused. Aga nagu ütlesin minu poolest minge temaga veel pikalt edasi ja mis ma ikka trolle toidan eks ole.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Liverpool v Napoli:

      Traaa.. Uskumatu ikka

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Liverpool v Napoli: pilt
        Tuttavad näod kõik, aga lambist ilma guugeldamata 100 prossa nimesid ära ei ütle. Nõrk.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Liverpool v Napoli:

          kes see vasakult alt teine on?

          Kommentaar


            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
            kes see vasakult alt teine on?
            konchesky või mis iganes ta nimi ka polnud.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Nu neid mängijaid võiks ikka nimepidi teada, sest enamus on endast mingi jälje jätnud:
              1. Jonjo - hinge puges kartus, et kas ikka pääseb kollasega või tuleb punane. Tänaseni tuulepea. Oskab samas häid pikki palle, teinekord ka hollivuudikaid anda.
              2. Stanley Tucci - lahe kuju. Algul tõrjus, pärast hakkas sisse laskma.
              3. David N'Gog - ma vist olen näinud, kuidas ta ühe värava on löönud. Pead ei anna, sest olen 'pooli mängudest ka und näinud.
              4. Martin poiss - meenutab Tänakut, kuid kiirusega on lood tiba teised. Meeldib väravaid lüüa... endale.
              5. Taas Martin aka pikk poiss vasakkaitses, kes on tänaseni hea, kuid vigastused pole olnud leebed.
              6. Taanist on alati head kraami tulnud ja siis veel Poulsen ka.
              7. Spearing kasvas lihtsalt klubist välja.
              8. Oli vist selline ilus pilt, kus koos Woy'ga istusid tribüünil värsked ostud Joe "Messi" Cole, Paul Konchesky ja 9. Jovanovic, kes vist tuli meil hea söögi, ilusa ilma ja hurmavate naiste pärast.
              10. Pundit
              11. Räppar
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Echo küsib täna, kas Sturr on parem kui Jeesus? Pole kahtlustki.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Origi ja Solanke võeti väljamaareisile kaasa, aga noortest ainult kolmandaks kollivahiks Grabara. Lallanast pole endiselt märki.
                  Njah - ununes, et noortel muidugi eraldi U19 mäng Napoliga. Sooja tehti 3:1 võiduga Chelsea üle, Matty Virtue skooris topelt. Grabara, N. Williams, Lewis, Johnston, Juanma, Chirivella, Adekanye (Coyle, 73), Virtue, Millar, Jones (Gallacher, 80), Camacho (McAuley, 90).
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

                    Kommentaar


                      Kas on Liverpool natuke hämmingus või Napoli kodus nii kõva? Kohe midagi ei tule ründefaasis välja. Napoli press toimib efektiivselt.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Napoli üllatavalt tugev. Me ei suuda keskvälja kontrollida, siis ei tule ka rünnakut. Ja lõpuks imeti ikka sisse, raisk.
                        http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

                        Kommentaar


                          Täiesti teenitud kaotus. Sellist sitta palun rohkem mitte toota.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Hooaja seni kõige kehvem mäng. Esimese poolaja lõpul mõtlesin, et nüüd lihtsalt peab paremaks minema, aga ei läinud. Kaua aega ei mäleta mängu, kus sisuliselt ühtegi väravavõimalust ei suudeta luua. Napoli kaitses muidugi eeskujulikult - ründekolmikul püsiti takjatena küljes, ei aidanud kiirus, kiired söödud ega tehnilised nõksud. Itaallastel palju parem füüsis kui suvalisel Premieri kaitseliinil. 'pool seevastu oli kaitses nõrk, eriti ääred olid justkui sõelapõhi. Lisaks hulgaliselt pallikaotusi olukordades, kus hakati ründesse minema. Mis on üliohtlik ja võinuks ammu varem karistatud saada.
                            Eks siis City vastu on näha, kas see oli üksikjuhtum või on põhimeestel toss väljas.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Pole enam harjunud sellist jama vaatama. Suht-koht peata kanad lasid platsil ringi. Mindi vist endi peas vähe lõdvemalt asja võtma. Samas, kui ise ikka Itaaliasse satud, siis otsid päikest, sööki ja jooki ning muu ununeb - loodetavasti oli sellest minipuhkusest kasu ja City vastu tehakse juba taas tööd.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                No ei paistnud minipuhkuse moodi. Joosti jalad rakku, oldi platsil ülinärvilised ning ilmselt ollakse pärast seda mängu omadega päris läbi. Pluss muidugi see Keita seljahäda, mis ei paista sedamoodi, et kiirelt toibuks.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X