320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Korralik mäng. Keskväli ja rünne toimisid. Kaitse nagu alati... Eeskujulik.

    LFC Stats @lfcdata

    Fabinho vs FKCZ

    90% passing
    2 chances created
    5/5 aerial duels
    9/12 tackles - ��
    1 interception
    1 shot

    MOTM
    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

    Kommentaar


      Algus oli eile kummaline pingpong. Vastane otsustas hulljulge taktikaga üle välja suruda ja see õnnestus neil ka - umbes kümme minutit. Edasi jäi serblastest meelde ainult jalgadesse tagumine ning käelaiutamine.
      Meil oli tühja sebimist pisut palju, aga mäng saadi kenasti kontrolli alla. Kiidaks Fabinhot, kes kasvab oma rolli iga mänguga ning Wijnaldumit, kes oli taaskord täiesti väsimatu. Ründes laabus pisut paremini kui eelmistes mängudes. Sturri klassi oli vahva vaadata lõpus. Oleks võinud Origile ka mõne minuti anda.
      Serbias tuleb töö ära teha ja loota Napoli-PSG järjekordset viiki.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas the Kop Vaata postitust
        Korralik mäng. Keskväli ja rünne toimisid. Kaitse nagu alati... Eeskujulik.

        LFC Stats @lfcdata

        Fabinho vs FKCZ

        90% passing
        2 chances created
        5/5 aerial duels
        9/12 tackles - ��
        1 interception
        1 shot

        MOTM
        Tubli töö. Samas lisaks, et kolmel korral lasi vastasel endast mööda triblada. Ehk siis on, millele tööd, tähelepanu pöörata.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          MOTM oli eile minu jaoks Shaqiri. Täpselt see relv, millest Liverpool sel hooajal keskväljal puudust tundnud. Fabinho oli samuti sigahea, eriti just teisel poolajal. Ma tõsiselt loodan, et Hendersoni päevad kaitsva poolikuna on nüüd loetud.
          Ründes saadi ka püssid lõpuks paukuma.

          Elu on ilus.

          Kommentaar


            Vaatan siin seda esimest pendla olukorda. Well küsimus on siin, kas oli küünarnukk vastu kõri või mitte? Kui oli siis jah pennal ja vedas, et kaarti ei saanud, kui polnud siis pole ka pennalt. Lihtne.

            Kena skoor!

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Vaatan siin seda esimest pendla olukorda. Well küsimus on siin, kas oli küünarnukk vastu kõri või mitte? Kui oli siis jah pennal ja vedas, et kaarti ei saanud, kui polnud siis pole ka pennalt. Lihtne.

              Kena skoor!
              Sai kaardi .

              Kommentaar


                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                Sai kaardi .
                Noh siis on lukus ja ei mingit vaidlust

                Kommentaar


                  Täna 9 aastat tagasi lõi David N’Gog Manku vastu värava.
                  Lihtsalt tuletati meelde.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    No paneme siis video ka, imelise assistiga sai maha üks mu kõigi aegade lemmikuid AM'e

                    Kommentaar


                      See jäi ennekõike meelde tänu Reinale, kes jõudis teiseltpoolt muruplatsi esimesena Kopi ette kalli tegema.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Hendo ja Keita homme ikka väljas, Milner ilmselt taas väljakul. Klopp kiitis kõiki, kes mängida ei saa - Origi, Solanke, Clyne, Matip. Kõik olla trennis suurepärased, aga koosseisu ei mahu.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Lovren ja Moreno tuuakse kaitsesse, Lallana keskväljal, Milner jätkuvalt pingil.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

                            Kommentaar


                              Tra küll. Ma kasutasin wc ja panin Robertsoni endale tiimi ja nüüd ta ei alustagi?? Vähemalt minu päev on küll rikutud. Ainult Salahi hättrick muudaks päeva paremaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Tra küll. Ma kasutasin wc ja panin Robertsoni endale tiimi ja nüüd ta ei alustagi?? Vähemalt minu päev on küll rikutud. Ainult Salahi hättrick muudaks päeva paremaks.
                                +1 aga võtaks Mane

                                Kommentaar

                                Working...
                                X