320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Vau! Fulham võttis lõpuks Markovici kaelast ära. Tasuta, aga hea seegi.
    Tahaks teada, mis biif tal Klopiga oli.

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Tahaks teada, mis biif tal Klopiga oli.
      Sakslased versus idarooplased. No tegelt oli sitt nii kaua pilpa peal, et ma arvan me maksime fulhamile veel peale. Saavad jacko kuju enne uut dokki tuvipasast puhtaks näiteks.


      Algselt postitas Stok
      Ilus aken oli!
      Kui nüüd Clyno tagasi kutsuks, oleks eriti produktiivne!
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Gomezega on nadid lood vist. Klopp ei tahtnud isegi mingit naasmise kuupäeva pakkuda, ütles vaid, et Bayerniga mänguks ei mingil juhul. TAA arvatavasti järgmisel nädalal trennis tagasi.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          ManCity'lt on eelkõige õppida, kuidas platsil enda jaoks ruumi tekitada. Selleks on keskväljale osavaid ja kiireid mehi vaja. Või noh - leiaks ühegi juurde.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Gomezega on nadid lood vist. Klopp ei tahtnud isegi mingit naasmise kuupäeva pakkuda, ütles vaid, et Bayerniga mänguks ei mingil juhul. TAA arvatavasti järgmisel nädalal trennis tagasi.
            Käis väikesel operatsioon. Eks näis, kas sel hooajal veel platsile lastakse. Kahju.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Keegi kalkuleeris, et klubi maksis Markovicile 9,75 miljonit sel ajal kui ta kordagi ametlikus mängus ei osalenud (maist 2015 jaanuarini 2019).
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Oi keskväli on hõre täna. Nii Hendol kui Ginil mingi vigastus ning Milner paremkaitses. Keskel Fabinho, Keita, Lallana. Pingilt võtta Shaqiri.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Üks debiilsemaid registreerimata suluseise, mida ma kunagi näinud olen...
                  Lisatud failid

                  Kommentaar


                    Kohtunik oli lummatud Lallanast.

                    Aga muidu on asjad vist väga halvad, kui iga suvaline külatiim näeb välja kui man city.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Ärge jamage. Selle pundi vastu ei saa punkte loovutada. Ei tohi väristama hakata!
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Kukkuda kõikidest sarjadest välja, et liigale keskenduda. Mida iganes
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          No mida mängu. Joppas täiega, et Londonist punktiga tagasi tullakse. Kõik on täiesti liimist lahti, üksteisest arusaamine puudub. Loodetavasti rohkem sellised mänge Liverpooli esituses ei pea nägema.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Täis kummid ju, mingit tiitlit siit küll ei tule.

                            Kommentaar


                              Punkti te ei väärinud. Kohtunikud tahtsid kolme kinkida.
                              //Klopp kohtunikke sõimamas pärast selle hooaja kõige ühepoolsemat (scouserite poole) vilet oli muidugi tase omaette.

                              Kommentaar


                                Kurat kui toodi eraldi treener audi sissevisete jaoks, siis toodagu ka standardite kaitsmise jaoks eraldi 3 treenerit. Mis pask see on? Laome mehed 25 m peale ritta ja laseme vastastel seljataha joosta? How raske on see liin allapoole viia? Muidu pigem võidetud punkt täna. A öelge keegi Kloppile, et Salahi äärele tagasi tooks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X