320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jaanuarid ja veebruarid on alati torevahvad meil. Ja kuna ei lubata kindlapeale ei Hendot ega Ginit tagasi laupäevaks, võib taas üht viiki või isegi vähemat oodata. WE'RE ALL GONNA DIE!!



    Algselt postitas Drake Vaata postitust
    Häbi peaks olema pärast sellist mängu kohtunikust rääkima hakata. Hale tüüp.
    umbes 300 sinu 200st postitusest on olnud kohtunike aadressil Liverpooli teemas. Ma mõtlen, kas sa oled mingi perverssussportlane või lihtsalt sügeleb, aga kus sa Lesteri mängu ajal jäid? Üsna palju süvaanalüüsi peaks peidus kuskil olema
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      Jaanuarid ja veebruarid on alati torevahvad meil. Ja kuna ei lubata kindlapeale ei Hendot ega Ginit tagasi laupäevaks, võib taas üht viiki või isegi vähemat oodata. WE'RE ALL GONNA DIE!!




      umbes 300 sinu 200st postitusest on olnud kohtunike aadressil Liverpooli teemas. Ma mõtlen, kas sa oled mingi perverssussportlane või lihtsalt sügeleb, aga kus sa Lesteri mängu ajal jäid? Üsna palju süvaanalüüsi peaks peidus kuskil olema
      Kellegi varikas arvatavasti. Ma ei näe põhjust, et käia oma suurima rivaali teemas postitamas. (ta oli vist manure fänn)

      Statistika porri - viimasest 10 mängust on City kaotanud 12 punkti, Liverpool seevastu 7 punkti.
      City on kaotanud kolmele meeskonnale väljapool top 6-te. Liverpool on viigistanud 2 mängu meeskondadega mis asuvad top 6-st väljas.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Oh häda! Oh viletsust! Hendo ja Gini suured küsimärgid ka laupäevaks, lisaks käib mingi viirus meeste seas ringi.
        Ox pandi kevadisse ML tiimi. Et ta mängida saaks, on vaja kaugele jõuda.
        Kui viirus laastab, siis polegi muud teha, kui loota, et suudetakse energiasäästlikult mängida. Teavad vast kõik, et ainuüksi nohu juba võib laastavamalt mõjuda, kui Jose Mourinho.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          umbes 300 sinu 200st postitusest on olnud kohtunike aadressil Liverpooli teemas. Ma mõtlen, kas sa oled mingi perverssussportlane või lihtsalt sügeleb, aga kus sa Lesteri mängu ajal jäid? Üsna palju süvaanalüüsi peaks peidus kuskil olema
          Vbulletinil on tegelikult väga hea otsingusüsteem, ei tasu sellist paska ajada. Aga Klopp on klubi päris hästi valinud, täiesti fännide nägu. Mourinho ajal sai küll kogu kambaga läbustamas käidud ja kapifännidki kaasa võetud, vastupidi on probleem.

          Ei vaata väga tihiti Liverpooli mänge. Seekordki sai seda tehtud pigem MNF-i pärast. Pole vaja teha suvaanlüüsi, et näha kui palju otsuseid on see hooaeg tulnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Drake Vaata postitust
            Vbulletinil on tegelikult väga hea otsingusüsteem, ei tasu sellist paska ajada. Aga Klopp on klubi päris hästi valinud, täiesti fännide nägu. Mourinho ajal sai küll kogu kambaga läbustamas käidud ja kapifännidki kaasa võetud, vastupidi on probleem.

            Ei vaata väga tihiti Liverpooli mänge. Seekordki sai seda tehtud pigem MNF-i pärast. Pole vaja teha suvaanlüüsi, et näha kui palju otsuseid on see hooaeg tulnud.
            See on sellepärast, et Manu hääletas VARi vastu ja nüüd kohtunikud üritavad Liverpooli meistriks tassida, et pointi tõestada.

            Kommentaar


              Keegi suudab mulle loogiliselt seletada, miks müüdi Clyne, olukorras, kus meil on kaitseliiniga laatsaret jamad hooajal, mil võimalus tiitel võita? Minuarust kandideerib see aasta muna auhinnale.

              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Keegi suudab mulle loogiliselt seletada, miks müüdi Clyne, olukorras, kus meil on kaitseliiniga laatsaret jamad hooajal, mil võimalus tiitel võita? Minuarust kandideerib see aasta muna auhinnale.
                Kui sa oleks cardiff - bournemouth mängu näinud siis poleks vaja seletada. Ta on lihtsalt sitt mängija kes pole see kes ta kunagi oli.
                Küsimus on hoopis miks kedagi ei uut ei ostetud jaanuaris kui tahetakse vōita.

                Kommentaar


                  Clyne'i paremad päevad on möödas, aga ära kuluks ta praegu muidugi. Teisalt on see mõttetu tagantjärgi tarkus - ei olnud ilmselt laenamise hetkel infot, et TAA ja Gomez nii kaua audis.
                  Aga ega need viigid paremkaitsja puudumise pärast ei tulnud - tulid ikka ideetu ründemängu tõttu.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Kas Melwoodi treeningväljakult on TAAst juba rõõmsaid pilte tehtud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Kas Melwoodi treeningväljakult on TAAst juba rõõmsaid pilte tehtud?
                      Jep. TAA, Hendo ja Gini tegid täna kõik Melwoodis trenni. Lovren ikka audis.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Omanikud jälle tubli doosi rikkamad.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Gomez - aprilli algus, Ox - aprill, Lovren - esimene Bayern kui hästi läheb. Plaanivad taas päikese alla treenima minna, seekord Hispaaniasse. TAA, Hendo ja Gini mängimine otsustatakse homme.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Keegi suudab mulle loogiliselt seletada, miks müüdi Clyne, olukorras, kus meil on kaitseliiniga laatsaret jamad hooajal, mil võimalus tiitel võita? Minuarust kandideerib see aasta muna auhinnale.
                            Mängija ise oli unhappy ja meie olime sõbralikud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Keegi suudab mulle loogiliselt seletada, miks müüdi Clyne, olukorras, kus meil on kaitseliiniga laatsaret jamad hooajal, mil võimalus tiitel võita? Minuarust kandideerib see aasta muna auhinnale.
                              Kindlalt ei tea, aga jutud käivad, et jäi narkotestis kokaiini kasutamisega vahele .
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Mis see rekord on huvitav. Järjestikused mängud suluseisust värav lüüa?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X