320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See viimane värav peaks Puskase saama, WHAT A BEAUTY!!!!!!!!!

    Kommentaar


      Käsitlematu õhtu lihtsalt. Hakka või vägisi uskuma, et jalgpallijumal on olemas. Selline hooaeg on kokku pandud ja kõik tiitlid olid ära sõitmas ja siis...
      Ega siin suurt midagi öelda ei ole: Alisson tõi ära, Fabinho hoidis ära, Trent sättis ära ja Ginock lükkas ära.
      //Ärge liiga tõsiselt viimast lauset võtke muidugi, sest terve see sats mängis sellise hingega ja kõik väärivad tunnustust. Hendersoni tahaks ka eraldi veel välja tuua.

      Kommentaar


        NEVER FCKIN' GIVE UP! Milline õhtu, millised väravad, milline meeskond! See õhtu raiuti ajalooraamatutesse! Ei mingit peenutsemist!
        Ma vihkan vananemist! 15a tagasi oleks ma alles nüüd kuskilt tähistamast tagasi koju jõudnud, aga täna istun ma juba tööl ja joon kohvi
        2 mängu parim meeskond läks edasi. Eelmine mäng oli meil sama veatu, sama perfektne, lihtsalt mingitest lambi olukordadest lasime sisse. Seekord seda ei juhtunud. Milline tempo, millised kombinatsioonid, millised tõrjed (Ter Stegen saab ka propsi!) lihtsalt WOW!!!!! Ja see viimase värava kombo. TAA milline tarkus olukorda ja mängu lugeda, Origi olla mängus sees ja 1 silm palli peal (kui vaadata siis imo Origi ei ole kehaga palli lahti mängimise hetkel palli poole, kuid pea asend viitaks nagu et 1 silm vaatab sinna ). Mida veel tahta? Aa seda, et Shaqiri ja Cakιr koos platsil ei oleks

        2 kivi jäänud sel hooajal ja siis saavad mehed teenitud puhkusele...

        PS. ootan Pepi kommentaari, kuid 'pool mängis end tühjaks ja PL tiitel on nende oma...
        PPS. Kruusi video, kus ta laulab YNWA uploadige siia teemasse ka ülesse palun...

        Whattanight.......fck me

        Kommentaar


          Vägev mäng ja võimas tulemus !
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Ma sellest Kruusist ei tea midagi, aga siin on vaatamist.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Palju õnne, aga see Mane puude on vapustav...

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Ma sellest Kruusist ei tea midagi, aga siin on vaatamist.
                Seda veel ei ole. Mängu alguses käis ta välja lause, et kui 'pool peaks selle mängu võitma (või edasi minema ma ei mäleta täpset lauset), siis ta laulab kuskil pubis YNWA täies pikkuses

                Kommentaar


                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Nimetasin juba nädalavahetusel Origit motherfuckeriks selle kõige paremas mõttes aga nüüd ei oskagi kohe öelda, mis ilusaid omadussõnu kasutama peaks. Keegi esitas teooria, et Hispaania jalgpalli fännid kalduvad automaatselt Barcelona poole selles paaris. Pähh!
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Võinuks ka hullemini minna - lisaaja korral poleks seksini jõudnud, sest noh, südari.

                      Teinekord aga on nii, et pallid ikka lähevad ja lähevad võrku. Kuigi peale Hendo löögi tõrjumist jõudsin juba mõelda, et ah minge te ka... järgnev on aga taaskord üks osa jalgpalliromantikast. Seda kraami meil kipub tekkima. Sometimes lose, always win!

                      Märgiks veel ära, et vastased käitusid sel korral tunduvalt viisakamalt. Isegi siis, kui Alba sai löögi ribidesse, siis ristikheina otsima ei asunud. Keskkonnamõju? Või talle ei kõlba Anfieldi muru?


                      Kui möödunud hooajal purjetasime VVD saatel finaali ja väravavaht ebaõnnestus, siis nüüd vigadeparandus tehtud ja uus eksam ootamas.

                      Ma ise loodan vastaseks Ajax'it. Sel põhjusel, et esiteks on see maailmale huvitavam vaatemäng, kui EPLi siseasi ning teiseks saaksid kokku kaks satsi, kes on tiba marutõbised.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Soccerneti Pooli family vóiks nüúd pundi kokku panna ja Madriidi lennata. Mängupilet vb olla kirvepoiss , aga kuna siis veel??raha saab alati teenida. Plaan B on eesti fännidega Madriidis ekraanidelt koos kóigi teistega. Ise sai 2009-2010 finaali duomol vaadatud. Elamus kogu eluks.

                        Kommentaar


                          On mingid õhtud, mis jäävad sulle terveks eluks meelde, nagu Istanbul nt, aga eilne ei ole kopikatki kehvem - sul on 2 põhimeest väljas ja sa rapid Hispaania liiga ülikindlat tiitlivõitjat niimoodi...magic! Vahel inimesed küsivad, miks ma seda klubi toetan, see seletamine läheb aina lihtsamaks nüüd (kuigi see on mulle alati lihtne olnud)
                          Näha oli et Milneril võttis isegi pisarad silmi eilne, kui ta nüüd oma karjäärile veel finaali successi peale saaks...

                          Igatahes peab tõesti Madrid'i pileteid ostma hakkama - millal siis veel. Puusalt ütleks et andke meile Spurs, nendega saab asjad tehtud küll, Ajaxiga oleks palju uut.

                          Lisaks tsekkige seda videot, kus stuudios Jose Mourinho võtab sõna eilse kohta, 2 kohta (kerige):

                          Respekt!

                          PS - Origit ei tohi suvel müüa!

                          Kommentaar


                            Miks mulle veel eilne mäng meeldis: seda va varri polnud üldse märgata. Jah, üks värav vaadati üle, aga kiiresti ja peaaegu märkamatult.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Miks mulle veel eilne mäng meeldis: seda va varri polnud üldse märgata. Jah, üks värav vaadati üle, aga kiiresti ja peaaegu märkamatult.
                              Eriti selles Mane pendla olukorras...

                              Kommentaar


                                See VAR oli jah hea, et Cakir ei hakkanud vaatama ja kuulama seda Mane olukorda milles ei olnud penaltit. Ise pigem otsis seda viga.
                                ..ja nii ongi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X