320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see 10. minuti olukord, kus S. Roberto koperdas Manele tagant jalga, tundus küll konkreetse penaltina, aga enam pole oluline. Cakir lehvitas ja sinna see jäi.

    Kommentaar


      Ma ei tea, eile oli üks kahtlane tüüp nimeta baaris. Chelsea pusa seljas ja ei saanudki aru kellepoolt ta lõpuks oli. Kord oli Suarez lits ja siis oli Mane munn. Wordprez sina või?

      Kommentaar


        Mina olen täna loomulikult Spursi poolt, sest inglased, aga Ajaxiga oleks mängu mõttes huvitavam finaal. Rasked vastased on mõlemad.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Ma ei tea, eile oli üks kahtlane tüüp nimeta baaris. Chelsea pusa seljas ja ei saanudki aru kellepoolt ta lõpuks oli. Kord oli Suarez lits ja siis oli Mane munn. Wordprez sina või?
          Tartlane. Chelsea asju ei kanna, kui siis mõnda vana mängusärki vahel. Eilne poolevalimine oli üsna lihtne. Liverpooli vihavaen jääb natukene kaugema aja taha kui Barca oma. Ja rõõm eilsest tulemusest oli reaalne. Kuigi, kui aus olla, siis lisaminutitel oli küll selline perversne mõte, et lowkey naljakas oleks, kui Barca praegu skooriks

          Algselt postitas Stok
          Minu arust wordprez oli Illekas, aga lahkus enne mängu lõppu. Mis pole väga loogiline.
          Mu eakas sõber tahtis rääkida oma reisidest ja ei olnud vaimustuses ideest teha seda kohalike jalkahuligaanide lärmi keskel. Kuna päris jalka käib tegelikult Europa liigas, siis soostusin lahkuma. Olen teinud paremaid otsuseid.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Oot ja see nüüd ei ole teise klubi teemas vihaõhutamine? See, milles sinusugused 'pooli toetajaid süüdistavad? Võta oma kolmandad fännid kaasa ja mine vihka rahus.
            1) Õnnitlused eilse võidu puhul kohalikele fännidele - KURADI hästi panite!
            2) With all due respect - siin teemas püstitati küsimus. Järgnes arutelu, kus lisasin oma vaate. Ei sõimanud kedagi ema-armastajaks ega muuks värvikaks tegelaseks - vastuseks tuli "gtfo". Et pigem see viimane lause minu silmis kinnistab seda vaadet.

            EDIT: ühtlasi kohane hetk tunnistada ausalt enda eksimust - mõni aeg tagasi ütlesin Gomeze kohta, et ta ei kõlba kuhugi (v pigem et mängib paari hooaja pärast Stoke'is) - mees on tõestanud vastupidist. Propsi talle ja tuhka pähe mulle selle eest!

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              Tartlane. Chelsea asju ei kanna, kui siis mõnda vana mängusärki vahel. Eilne poolevalimine oli üsna lihtne. Liverpooli vihavaen jääb natukene kaugema aja taha kui Barca oma. Ja rõõm eilsest tulemusest oli reaalne. Kuigi, kui aus olla, siis lisaminutitel oli küll selline perversne mõte, et lowkey naljakas oleks, kui Barca praegu skooriks



              Mu eakas sõber tahtis rääkida oma reisidest ja ei olnud vaimustuses ideest teha seda kohalike jalkahuligaanide lärmi keskel. Kuna päris jalka käib tegelikult Europa liigas, siis soostusin lahkuma. Olen teinud paremaid otsuseid.

              Kusjuures, nii palju kui ma olen pooli fännidega rääkinud, oli paljudel see perversne mõte peas" türa, raudselt messi tuleb ja situb kõik ära" Üks saatis lausa pool kolm öösel mulle mõnitava sõnumi, " said oma hispaania liiga pasaga. karma" Ta muidugi on ka usklik ja väidab, et vutijumal on olemas.

              Kommentaar


                palju õnne liverpoolile, olite 2 mängu peale parem meeskond. veel rohkem aga õnnitlen teid selle puhul, et tegite terve jalgpalli ajaloo sajandi diili ja ärisite selle täiesti kasutu tolbajoobi, kes pea igas mängus platsil olles on barca halvim vend, barcale 160milli!!! eest. ning selle rahaga toimetasite suurepäraselt, tänu millele nüüd 2x järjest CL finaalis

                Kommentaar


                  Algselt postitas jermor Vaata postitust
                  palju õnne liverpoolile, olite 2 mängu peale parem meeskond. veel rohkem aga õnnitlen teid selle puhul, et tegite terve jalgpalli ajaloo sajandi diili ja ärisite selle täiesti kasutu tolbajoobi, kes pea igas mängus platsil olles on barca halvim vend, barcale 160milli!!! eest. ning selle rahaga toimetasite suurepäraselt, tänu millele nüüd 2x järjest CL finaalis
                  Kasutum kui Dembele?

                  Kommentaar


                    dembele on ju vigane koguaeg. vahepeal näitas super vormi ja lõi ilusaid ning tähtsaid väravaid. vormis dembele oleks kontratel üliohtlik olnud. temast vähemalt tuleb ülikõva mängija kui edaspidi terve püsib. see kuradi pelmeen coutinho on aga täiesti kasutu rakvere põllumees olnud läbi terve hooaja, kuigi terve püsinud ja sitaks mängida saanud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jr Vaata postitust
                      Soccerneti Pooli family vóiks nüúd pundi kokku panna ja Madriidi lennata. Mängupilet vb olla kirvepoiss , aga kuna siis veel??raha saab alati teenida. Plaan B on eesti fännidega Madriidis ekraanidelt koos kóigi teistega. Ise sai 2009-2010 finaali duomol vaadatud. Elamus kogu eluks.
                      Hindadega oled ka kursis? Vaatasin just Viagogost, odavaim ca 5000 euri
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Hindadega oled ka kursis? Vaatasin just Viagogost, odavaim ca 5000 euri
                        jr viitab, et võtke punt kokku ja mingi madriidi keskväljakule ja vaadake live seal koos või kuskile kohalikus madriidi hipster baaris, mis asuvad küll kuskil 6 km kesklinnast ja näete ilusaid kiisusi ja finaali koos, reaalselt mängule minek ongi ulme, kui su pole muidugi amexi mustkaart. been ther done that. julgelt soovitan. talllinn-frankfurt-madriid. hispaanlased on üldjuhul väga tsillid tegelased, eriti nendes hipsteri rajoonides. pakuvad natukene rohelist ja tervitavad soojalt.

                        Kommentaar


                          esimeses mängus oli palju ebaõnne teil, seekord suht vastupidi
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Hindadega oled ka kursis? Vaatasin just Viagogost, odavaim ca 5000 euri
                            Kui ma 2009 Romas finaali käisin vaatamas, siis ma maksin küljetribüüni ülemise tasandi pileti eest 200€. Aga mul oli kerged tutvused ka, et ma üldse pileti sain osta.

                            Aga perspektiivi küsimus. Mu ajaloo õpetaja ütles, et ma olen loll, et ühe jalkamängu eest nii palju maksan.

                            Kommentaar


                              Ma armastan sind Liverpool.. Juba lapsest saati. 🤫🙂
                              Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Kui ma 2009 Romas finaali käisin vaatamas, siis ma maksin küljetribüüni ülemise tasandi pileti eest 200€. Aga mul oli kerged tutvused ka, et ma üldse pileti sain osta.

                                Aga perspektiivi küsimus. Mu ajaloo õpetaja ütles, et ma olen loll, et ühe jalkamängu eest nii palju maksan.
                                Selline on hetkel turuseis lihtsalt. 10 aastaga on palju muutunud. Avalikku müüki läks ainult 4000 piletit
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X