320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõik 'pooli fännid häbist maa alla vajunud?

    Kommentaar


      jep. võinuks 0:0 jääda.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Jep, peaasi, et CLi koha kätte saavad :S

        EDIT: Muidugi, kui eelmine kord liigas CLi kohast ilma jäädi siis võideti CL ise ära ;P .

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Kõik 'pooli fännid häbist maa alla vajunud?
          Kes need veel on? Mina pole ühtegi näinud. Elagu ManU!
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar





            hahhahahah vaadake mängijate rateinguid

            Kommentaar


              Algselt postitas eestimees Vaata postitust
              http://thesun.co.uk/sol/homepage/spo...icle731967.ece


              hahhahahah vaadake mängijate rateinguid
              selle jama järgi
              waterloo poisid siis nagu ju ületasid omi võimeid ,kuid sellest jäi ometigi väheseks.
              mc jünger.Anus Äärits.

              Kommentaar


                Ei ole siin mingit häbist maa alla vajumist. Mina seisan küll kahe jalaga maa peal või noh mulle endale vähemalt tundub nii.

                Mul pole kahjuks õnnestunud veel kordagi näha Liverpooli teise väravavahi Charles Itandje esitlusi. Tal on 6 first team game'i, ütleb ametlik koduleht, aga teadlikkumad pooli' sõbrad võiksid vähe kirjeldada, et mis tasemel mehega tegu on. Mehe nahavärv ei ole ju ometi nii tume/must, et teda ükski siinne pool'i fänn väravapostide vahel märganud ei ole või mis ? Võiks välja tuua mõningad plussid & miinused, mis silma on jäänud. Vaevalt et ta näiteks Pepe stiilis tihti karistusalast välja söösta armastab jms ekstreemset.
                Mine sa tea, millal meie nr.1 väravavahi kodus röövlid taas mingi puhta töö teevad ja Pepe'lt kõik puutsad, sokid, püskid, naised, autod jne ära varastavad ning mees seetõttu mängule ei jõua. Asendaja kvaliteet on oluline.
                FA Cup'i järgmises ringis vast saab taas platsile, sest vastased pole taas NIME järgi kõige kõvemast puust, kuid praktika on seni näidanud teisiti.


                Ahjaa ja Ryan Babel räägib, kuidas põhikoosseisu nimetamine käib:

                "He adopts a rotation policy, I knew that beforehand. He has his own special ideas. He announces his starting XI one hour before kick-off. He will never give a hint at training whether you start or not."

                Kommentaar


                  Algselt postitas -Marko- Vaata postitust
                  Charles Itandje
                  väga hea reaktsiooniga, ehk siis väravajoonel on ta tubli. Kõik muu on kahtlase väärtusega, mis on omane taolistele tumedamatele tüüpidele - otsused väljajooksude osas panevad muretsema ja väljalöögid kipuvad tihti n.ö. metsa minema. Eks praktikat ole vaja.
                  Meenutab ta Dida't, kuid loodetavasti pole tegu Rivaldo-koolkonna mehega.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -Marko- Vaata postitust
                    Mul pole kahjuks õnnestunud veel kordagi näha Liverpooli teise väravavahi Charles Itandje esitlusi. Tal on 6 first team game'i, ütleb ametlik koduleht, aga teadlikkumad pooli' sõbrad võiksid vähe kirjeldada, et mis tasemel mehega tegu on. Mehe nahavärv ei ole ju ometi nii tume/must, et teda ükski siinne pool'i fänn väravapostide vahel märganud ei ole või mis ? Võiks välja tuua mõningad plussid & miinused, mis silma on jäänud. Vaevalt et ta näiteks Pepe stiilis tihti karistusalast välja söösta armastab jms ekstreemset.
                    Olen näinud päris häid tõrjeid temalt. Eelkõige meenub see mäng kui liigakarikast Londonis pudenesime. Chelsea vastu mängiti toona - kui ma ei eksi.
                    Kirjeldatuga olen päri, tugev tõrjetel, nõrgem kõrgete pallide püüdmisel ja väljalöökidel. Eks koostöö kaitseliiniga jätab ka aeg-ajalt soovida.
                    Ega ma väga hästi sellest loogikast aru ei saa, et Kirkland ja Carson lasti sisuliselt minema ning Itandje mängib nüüd karikas väravasuul. Esiväravavahti tast 'poolile vaevalt saab.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Sissoko müüdud Juventusele 8,2 miljoni eest.
                      Noorest andekast mängijast on alati kahju lahkuda. Tõele au andes oodatud arengut punases särgis ei toimunud, kuid Rafa ei näidanud ka üles küllaldast pikameelsust. Piiratud tulevikuväljavaadetega Leiva on viimasel ajal Momost märgatavalt rohkem mänguaega ja tähelepanu pälvinud. Ja otseselt Sissoko koht meeskonnas läks Mascheranole, kelle tulevik 'poolis samuti ebakindel.
                      Kõike head Momole ja imetoredat karjääri Itaalias.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Momo oli päris hea 1 aastal aga eks vigastused tegid ka oma töö

                        Kommentaar


                          Kahtlane kui mitte öelda, et tume tulevik.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Lugesid kõik läbi?
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Lugesid kõik läbi?
                              ManU toetaja jaoks on see muidugi veider. Oota veits, otsin sulle koomiksversiooni. Nelja pildiga.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                No see oli nii pikk. Mina küll ei oleks viitsinud lugeda. Ja mida sa esimese lausega tahad öelda?
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X