320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas COYI Vaata postitust
    Pigem kukkus selle medicali läbi Liverpool kui Fekir, sest ta on peale seda mänginud 39s mängus 2815 minutit, sh kuus sisuliselt täispikka mängu CLis.
    Väga rumal seisukoht.

    1) asi on riskide hindamises. See kui kedagi mingi konkreetse riski pärast ei osteta, ei tähendagi seda, et mees 100% sant on. Aga kui näiteks tõenäosus mingiks tõsiseks vigastuseks oli ka 33%, siis on igati mõistlik selline risk võtmata jätta. Ega Sa ei tahaks ka ju osta autot, mille eest küsitakse sama palju raha kui alternatiiv oleks osta sarnaste omadustega auto, ainult et on 1/3 või ka 1/5 tõenäosus, et sellel autol jookseb 6 kuu jooksul mootor kotti
    2) praegu on jutt ühest hooajast. me ei tea, mis järgmisel juhtub. Ehk mängis selle hästi ja järgmisel läheb katki selle sama mure pärast. Nii julgelt võid kaagutada ikka siis kui karjääri lõpuni mehel põlvega midagi tõsist ei juhtu.
    3) 2815 minutit ei ole küll mingi vapustav saavutus. Loovatest mängijatest rääkides siis näiteks Eriksen pelas lõppenud hooajal 4129 minutit. Poolis Mane 4300 minutit, Salah 4340 minutit. Ehk sellest duost mängis Fekir 17 (!!) täis 90-minutist mängu vähem. Isegi kaks (!) pikka ja tõsist (!!) vigastuspausi pidanud Kane mängis lõppenud hooajal 3342 minutit. Ma ei tea, mida selle numbriga tõestada lootsid.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Väga rumal seisukoht.

      1) asi on riskide hindamises. See kui kedagi mingi konkreetse riski pärast ei osteta, ei tähendagi seda, et mees 100% sant on. Aga kui näiteks tõenäosus mingiks tõsiseks vigastuseks oli ka 33%, siis on igati mõistlik selline risk võtmata jätta. Ega Sa ei tahaks ka ju osta autot, mille eest küsitakse sama palju raha kui alternatiiv oleks osta sarnaste omadustega auto, ainult et on 1/3 või ka 1/5 tõenäosus, et sellel autol jookseb 6 kuu jooksul mootor kotti
      2) praegu on jutt ühest hooajast. me ei tea, mis järgmisel juhtub. Ehk mängis selle hästi ja järgmisel läheb katki selle sama mure pärast. Nii julgelt võid kaagutada ikka siis kui karjääri lõpuni mehel põlvega midagi tõsist ei juhtu.
      3) 2815 minutit ei ole küll mingi vapustav saavutus. Loovatest mängijatest rääkides siis näiteks Eriksen pelas lõppenud hooajal 4129 minutit. Poolis Mane 4300 minutit, Salah 4340 minutit. Ehk sellest duost mängis Fekir 17 (!!) täis 90-minutist mängu vähem. Isegi kaks (!) pikka ja tõsist (!!) vigastuspausi pidanud Kane mängis lõppenud hooajal 3342 minutit. Ma ei tea, mida selle numbriga tõestada lootsid.
      1.) Kuidas sobib Sinu mudelisse Ox'i ost 35M eest peale tema vigastusajalugu Arsenalis? Loomulikult hinnatakse riske aga reaalsus on siiski see, et ostetakse nii mängijaid kui muid varasid. Kui müügis on auto, mille puhul ma tean, et mootor jookseb 1/3 tõenäosusega kokku, siis ma kauplen selle hinna mootorivahetuse võrra + enda vaeva kompenseeriva marginaali võrra alla. Ma olen rumal kui ostan selle auto 100% hinnaga aga kuskilt jookseb hinnapiir, millest edasi olen ma rumal, kui jätan ostmata.

      2.) Kehtib täpselt samavõrra ka Sulle. Julgelt võid kaagutada siis, kui mees saab tõsise põlvevigastuse.

      3.) 2815 minutit ei ole vapustav saavutus vaid täiesti adekvaatne number näitamaks, et mees peab tippjalkas koormusele vastu.

      PS - ei väida, et tegu oleks olnud hea (või halva) signinuga. Väidan, et Rainise argument on hinnakujunduses väheoluline. Aeg ei jäänud seisma peale seda medicali vaid mees sai vahepealse hooaja vältel normaalselt koormust.

      Kommentaar


        Öösel siis lõpuks üks mäng, mis mängiti 60 minutit muutumatu koosseisuga. Nokkimisjärjekord on selgeks tehtud ja pole imestada, et platsile läksid Wijnaldum ja Hendo, mitte Kent ja Jones. Esimesed kaks vist olidki mängu parimad, kuigi hailiatide põhjal väga aru ei saa. Tundus üsna suvaline jalutamine suvekuumuses. Mignolet paistis silma jubeda prohmakaga kohe mängu alguses - pärast tegi küll toreda topelt reflekstõrje ka. Mulle jäi nendest minutitest peamiselt meelde Super Bock, mis vist pole kõigi Sportingi mängijate hüüdnimi, vaid mingi Portugali õlu.
        Ameerikaga nüüd ühel pool - midagi eriti toredat polnud, aga eks teeniti omanikele raha ja seda peab tegema. Kõik on õnneks alles ees.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Pühad pabulad: Clyne vähemalt kuus kuud audis! Ox-iga olla ka jälle mingi jama.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Pole hullu Lallana is still like a new signing! Või siis oot... Krt me teeme vist eelmise suve Tottenhami

            Kommentaar


              Klopp on väga suurt auku kaevamas endale ikka. Kui nüüd Wilsoni/Brewsteri/Kenti laenule saadab või kuhugi maha parseldab oleks veel hullem pask.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Krt me teeme vist eelmise suve Tottenhami
                CL finaali saada poleks ju paha

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jonnipunn Vaata postitust
                  CL finaali saada poleks ju paha
                  seal kotti saada on sittkusipask, küsi nende keäst

                  Kommentaar


                    Fulhamist toodi PL noorim debütant. Kas see Elliott päriselt ka hea või toodi ainult selle saavutuse pärast?
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Krunn on uhke ja pandi tänaseks kohe koosseisu. Tegelikkus selgub kõige varem paari aasta pärast.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vaatasin veidi lõppu, aga kõik oli juba läbi ja noored möllasid ühes Lallanaga. Tea, kas see on mingi Alissoni efekt, aga kaitse ei tööta ilma temata ikka kuidagi. Ka siis mitte kui Migsil pole väravates otsest süüd. Ja rünnakut meil ilmselgelt ilma suure kolmikuta pole.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Kuiv suhkam. Ja seda suures osas põhiga. Enne lähenevaid kilpe pole mitte kõige julgustavam

                          Kommentaar


                            Kui vaadata tõsisemalt võetavate sõprusmängude statistikat, siis enamikes (4/3) oleme pika puuga teinud vastastest rohkem vigu (meite puhul tavapäratu). Mängijad teevad vastaste vastu vea siis, kui nad on agressiivselt häälestatud või keha/vaim väsinud (harjumused, mälupilt ei ühti reaalsusega - mõtled, et jõuad, kuid jalad ei vea kiirust välja). Meite puhul on tegemist viimasega. Mis on ettevalimistusperioodil täiesti tip-top (võttes arvesse Norberti koorumuse armastust).
                            Ehk siis loodetavasti mõned päevad ennem kopsikut võetakse tiba rahulikumalt, et keha ja vaim saaksid puhata (värskuse, teravuse tagasi).
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Klopp pidas täna hommikul kummalise pressika, mille käigus paistis olevat väga üllatunud, et Community Shieldi ei peeta just kõige olulisemaks karikaks. Ootasin mõnda päris uudist ka, aga ei laekunud. Nüüd sõidetakse Prantsusmaale-Shveitsi treeninglaagrisse ja seal on kaasas juba kogu sats, v.a Mane. Ka vigased Keita ja Shaqiri olla trennivõimelised.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Aga me oleme küllalt näinud, mis toimub liigahõbedale järgnenud hooaegadel.
                                Ma kusjuures usun, et esinelikust väljalangemise asemel ootab Liverpooli aastal 2020 siiski esimene Premier League'i võit.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X