320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Neile kahele tüübile, kes Genki asemel Genti sõitsid, pakuti kutseid tänasele Gent - Wolfsburg mängule. Tea, kas lähevad.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Isegi see pöörati rassismiks ja asuti süüdlast otsima.
      Ja see on siis mis? Arvad, et mängija ise tahab oma nn fännide poolt sellist saasta näha?
      Paremad uudised räägivad, et 17. novembril toimub Anfieldil esmakordselt naiste superliiga mäng. Vastaseks meie daamidel loomulikult Everton.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kas rassism = stereotüüp?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Isegi see pöörati rassismiks ja asuti süüdlast otsima.
          RAWKist lugesin, et see bänner olevat ka Madridis käinud. Üllatav, et see seal jäi tähelepanuta.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Isegi see pöörati rassismiks ja asuti süüdlast otsima.
            UEFA and Liverpool against big dicks
            The ‘highly offensive and inappropriate’ banner of Divock Origi that was removed from the Liverpool section before the team’s 4-1 victory in Genk on Wednesday was also displayed during June’s Champions League final in Madrid
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Kurjad keeled räägivad, et NB nägemist ja tere tulemast Nike. Päris halb, mulle on NB särgid meeldinud väga, samas kui Nike vorbib kõikidele sama särki.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Vähemalt on selge, kes pall an toori saab.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Ja see on siis mis? Arvad, et mängija ise tahab oma nn fännide poolt sellist saasta näha?
                  Paremad uudised räägivad, et 17. novembril toimub Anfieldil esmakordselt naiste superliiga mäng. Vastaseks meie daamidel loomulikult Everton.
                  Nagu mjaasa välja tõi, siis see ei ole rassism, vaid stereotüüp. Mõni saab veel erinevalt Sinust naljast ka aru ja ei võta kõike isikliku rünnaku või rassismina (mcnamara ignore list, here I come).

                  Aga üldisemalt on see umbes sama jabur nagu rassismi süüdistus saada selle eest, kui näiteks asiaadile öelda, et "you are so smart, you must be asian"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Ja see on siis mis?
                    lihtne küsimus. oleks plakati peal olnud näiteks paks Milner puseriti hammaste ja kuuspakiga näpus, kas siis oleks ka valge liverpooli mehe stereotüüp ja kõva rassismiskandaal kohe üleval?

                    maitsekuse üle loomulikult võib vaielda, lihtsalt praegu jääb mulje, nagu see ei oleks häirind kedagi, et suur m*nnipilt staadionil rippus, aga hoidku jumal, et must mees seal peal oli. meenutab natuke seda bernardo silva äsjast "skandaali", kus mustanahalise mendy võrdlemine mustanahalise joonistatud tegelasega oli kohutav rassism. ei mäleta küll, et rooney või david luiz oleksid shreki ja sideshow bobi naljade peale jooksnud rassismikaarti letti lööma. (kusjuures mendy ei jooksnud ka, vaid võttis asja kui seda, mis ta oli, ehk huumorit. endast väljusid käsi ringutades igasugused kõrvalised ahastajad).

                    jah, rassism on tõsine probleem ja tuleb tegeleda, pole küsimustki. kuid sellised pseudo-ambrasuurileviskumised oma üle-võlli-libamoraalitsemises ainult naeruvääristavad avalikkuse silmis probleemi, mitte ei vii tegelikele lahendustele lähemale.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Klopp kõneles, et Matipiga probleeme pole, aga TAA tervenemist peab veel jälgima. Keskväli ilmselt võrreldes Genkiga taas muutub. Shaqiri mänguvalmidusest veel kaugel.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        lihtne küsimus. oleks plakati peal olnud näiteks paks Milner puseriti hammaste ja kuuspakiga näpus, kas siis oleks ka valge liverpooli mehe stereotüüp ja kõva rassismiskandaal kohe üleval?

                        maitsekuse üle loomulikult võib vaielda, lihtsalt praegu jääb mulje, nagu see ei oleks häirind kedagi, et suur m*nnipilt staadionil rippus, aga hoidku jumal, et must mees seal peal oli. meenutab natuke seda bernardo silva äsjast "skandaali", kus mustanahalise mendy võrdlemine mustanahalise joonistatud tegelasega oli kohutav rassism. ei mäleta küll, et rooney või david luiz oleksid shreki ja sideshow bobi naljade peale jooksnud rassismikaarti letti lööma. (kusjuures mendy ei jooksnud ka, vaid võttis asja kui seda, mis ta oli, ehk huumorit. endast väljusid käsi ringutades igasugused kõrvalised ahastajad).

                        aga eks põhimõtteliselt ongi euroopas ka juba ammu ameerika käes, kus telekas palja tissi näitamine toob kaasa huvigruppide langemise kollektiivsesse hüsteeriasse ja mure "meie laste tuleviku pärast", samas kui ekraanil/päriselus lendavad veri ja soolikad pole midagi erilist. ja kui keegi isa kapist võetud kuulipildujaga klassiruumi puhtaks laseb, siis nenditakse, et no ega pole parata, vahel juhtub, ega siis selle pärast hakka nüüd relvaseadust muutma. aga õnneks vähemalt ei olnud keegi alasti.

                        jah, rassism on tõsine probleem ja tuleb tegeleda, pole küsimustki. kuid sellised pseudo-ambrasuurileviskumised oma üle-võlli-libamoraalitsemises ainult naeruvääristavad avalikkuse silmis probleemi, mitte ei vii tegelikele lahendustele lähemale.
                        Vau, milline sõnameisterlikkus, soovin õnne. Mina väidan, et kui valged mehed panevad üles sellise plakati, on see puhtakujuline rassism. Mitte, et ma üllatuks sellest, sugugi mitte. Siin foorumiski näen, mida keskmised jalgpallifännid endast kujutavad.
                        Ah jaa - mängija peale ei mõtle muidugi keegi. Saab head palka, kannatagu ära.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Kuidas see loogika ja lubatu piir siis läheb? Kui ma ütlen, et mingi valge mängija (nt Gonzalo Higuain) on kaks tilka vett Homer Simpsoniga, siis on okei? Kui ma ütlen, et mingi tõmmu vend on kaks tilka vett Apu`ga, siis olen rassist? Kas David Luiz ja Sideshow Bobi võrdlus on okei või sildistan selliselt latiinosid ja olen ilmselgel latiinofoob, kui mitte isegi rassist?

                          Kommentaar


                            Tore demagoogitsemine teil siin, et mis oleks kui too teeks nii või see naa. Fakt on ikkagi see, et tehti täpselt seda mis tehti ja see on rassism.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Vau, milline sõnameisterlikkus, soovin õnne. Mina väidan, et kui valged mehed panevad üles sellise plakati, on see puhtakujuline rassism. Mitte, et ma üllatuks sellest, sugugi mitte. Siin foorumiski näen, mida keskmised jalgpallifännid endast kujutavad.
                              Ah jaa - mängija peale ei mõtle muidugi keegi. Saab head palka, kannatagu ära.
                              Eks see ole tõesti olnud mängijale raske koorem kanda, kui neid fännide poolt ülepakkuvas, tihti toretsevas ja humoorikas stiilis kujutatakse. Maradonat jumalana, Tottit kuningana jne.
                              Pakun, kah puusalt nagu sinagi, et Origile võib vastupidi hoopis võimsa meheau kujutamine positiivselt mõjuda, hajutada mängueelset ärevust ja pinget, seda süütu nalja võtmes!
                              Vulgaarsete piltide eksponeerimine staadionil, arvestades, et seal käib hulganisti ka noorsugu, on muidugi mõista taunitav.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Muud hinnangut pole vaja imho andagi.

                                Labane, mitte sugugi naljakas ja lihtsalt rõve.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X