320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju toredaid inimesi.
    Londoni kirjatsura püüab 'pooli rünnates arse ebakompetentsust Euroopas välja vabandada. Sama mees oli muuseas omal ajal Sven-Jöörani kõige aktiivsem vihkaja ja tagandaja meedias. Pärast muutus sellest kõik Inglismaa jaoks ainult paremaks.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Sama mees oli muuseas omal ajal Sven-Jöörani kõige aktiivsem vihkaja ja tagandaja meedias. Pärast muutus sellest kõik Inglismaa jaoks ainult paremaks.
      Kuidagi tobe on süüdistada ajakirjanikku FA idiootsustes. Või nõudis ta ma McLi palkamist?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Kuidagi tobe on süüdistada ajakirjanikku FA idiootsustes. Või nõudis ta ma McLi palkamist?
        mõned inimesed omavad üldsuse (rahva) silmis suuremat sõnaõigust ja sõnavõtu võimalust kui teised.
        Kui ühe inimese asemel ütleb kaks tuhat inimest, et sa oled pede, siis hakkab seda uskuma ka sinu ema.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Torresele tuleks 'pooli sel hooajal napilt vee peal hoidmise eest üks korralik mälestusmärk püstitada, sest ilma temata müttaksime liigas veel palju sügavamas mudas. Ülejäänud meeskond Boro mängu põhjal kiitust ei teeni.
          Nüüd tuleb palvetada, et Aggerile järjekordset reläpsi ei tule ja saab järgmiseks mänguks mingisuguse normaalse kaitseliini kokku.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Täna võib soovi korral ilmselt VS2 pealt 'pooli reserve silmata. Kuulukse, et Aggeri kuulsusrikka kammbäki päev on kätte jõudnud. Nähtavasti mängivad ka Rafa ebasoosingusse langenud härrad Alonso ja Kewell.
            Mäng Manu reservidega peaks algama 21.30.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Times: jänkid lasevad jalga.
              Ma peaaegu usuks juba. Gillett olla ammu huvi kaotanud - tema võsukest pole nädalate kaupa enam Liverpoolis "tööpostil" nähtud. Hicks ei tahtvat siiski nii väga oma läbikukkunud investeeringust lahti saada. Tema poja käis isegi fännidega pubis "vestlemas" hiljaaegu. Sülitati.
              Uut staadioni ootame veel aastaid. Ja aastaid. Ja aastaid.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Hicks denies Liverpool sale claim

                Valvepessimist oli järjekordselt platsis, enne kui Hicks ise jõudis suu lahti teha
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                  Hicks denies Liverpool sale claim

                  Valvepessimist oli järjekordselt platsis, enne kui Hicks ise jõudis suu lahti teha
                  Oh pagan küll...
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    BBC on ka ära pööranud. Hicks 'in talks about Reds sale'
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                      BBC on ka ära pööranud. Hicks 'in talks about Reds sale'
                      Lihtsalt repliigina: USA jutusaadetes räägiti sellest juba eile. Mõlemad pidavat müügist 40 milli kasumit tasku panema.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Krt P.Lahm'i tahaks !

                        ...aga pappi meil pole ja Lahm'i me ei saagi ja Lahm'i me ei saagi...


                        Alonso ja Kewell olevat väga head mängu näidanud. Rotatsioonipraktika kohaselt võib vast oodata, et Rafa toob nad lähiajal vahetusest sisse ka mingisse pärismängu.
                        A mis ma siin ikka seletan....peaasi et Torres edasi lammutaks !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -Marko- Vaata postitust
                          Alonso ja Kewell olevat väga head mängu näidanud. Rotatsioonipraktika kohaselt võib vast oodata, et Rafa toob nad lähiajal vahetusest sisse ka mingisse pärismängu.
                          Veidi jälgisin reservide mängu. Eks Alonso muidugi oli selles seltskonnas peajagu teistest üle, aga see pole ka mingi ime. Kewelli poolt ei oska nii palju kosta - värava ta vasturünnakust lõi, aga muidu ma väga kõrgelt tema panust ei hindaks.
                          Noori jälgisin huviga. Silma paistis noor ungarlane Nemeth, kes liigub rünnakul väga efektiivselt, meeldis ka terav Insua ning prantslane Plessis jagas keskväljal ilusaid sööte. Flynn, Spearing ja Darby on rabedamad - aga ühte-teist on neiski peidus. Ja vv Bouzanis tegi lõpuminutitel imetõrje, mis ilmselt 'poolile ka võidu tagas.
                          Üldiselt päris väärt punt on koos. Ja vast võetakse pärast õige õnnetu Manu kottipistmist ka reservliiga tiitel. Seda polegi ammu suudetud teha.
                          Ning veel: reservmängul mingil ameerika jalgpalli väljakul (joonte järgi) oli üle 10000 pealtvaataja!

                          'pool: Bouzanis, Darby, Insua, San Jose, Agger (Skrtel 46), Plessis, Flynn, Spearing, Nemeth (Brouwer 84), Alonso, Kewell.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Kewell sobis päris hästi reservidesse nagu Eagels.
                            Noh, Manule tehti ikka liiga ka - kaks väravat jäeti lugemata. See-selleks, Manu sucks anyway.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Hey!

                              Nagu Vincent ütles, et kohtunikud olid kuskilt õllebaarist toodud, niiet tänage jumalat, sest PL mängus me teeme valusalt tagasi!
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                tüüpiline manc,kohtunikud olid sitad jne.piss off!
                                mc jünger.Anus Äärits.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X