320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pakuks, et omad pooled mängud on meil sel aastal taolised olnud - taga ja ees oleme lubavad. Aint selle vahega, et kätlesime lõpus ja venitasime lõpus aega... krt, selline asi näitab kartlikust... ei näe nagu selleks põhjust.

    Keegi oli mängu alguses koodid vist peale unustanud... mingi EA bug vist.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      3 võitu veel vaja, aga kõigepealt on vaja Atletico ära murda.
      Nüüd aega natukene mööda läinud ja laskmata karu naha statistika ütleb, et kuna scum nõustus meid see aasta aitama, siis 2 võitu veel. Samas, kui City otsustab täielikult kapituleerida ning kolmapäeval Arsenali ees kah kummargile lasta ning lauba Dyche oma Burneylga teeb korraliku mängu siis nägime juba võidumängu ära. Samas see ei ole eriti reaalne, et City 3 mängu järjest sisse võtab.
      Teisest küljest ei tule Everton meile mingit kingitust tegema, kuid kui sealt ära punnitame siis aitavad Sakho, Benteke ja Kelly meid eks?

      Ja see kuidas need 3p tulevad on täiesti poogen. Peaasi et tulevad

      Kommentaar


        Hetkel on märksa olulisem, mis kolmapäeval saab. Aina enam sahistatakse, et Hendo võib mänguvalmis olla ja oi, seda oleks väga tarvis. Kiusatus oleks ta panna Fabinho kohale ränka tööd tegema, kuid kas keha peab vastu? Keskvälja osas saab Kloppil rohkelt nuputamist olema - peab olema loovust, aga ka võimet kontrate puhul kaitset abistada.
        Algusest peale tuleb ärkvel olla. Seda luksust, et hispaanlastele avavärava kingime, selles mängus pole.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Emre Can olla öelnud, et Manu pakkumise kaalumisele ei kulutanud ta isegi viit sekundit. Tubli mees!
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Paistab, et homme on veel publik abiks, aga edasi küll väga kahtlane. Tühjade tribüünide ees mängimine levib Euroopas sama kiiresti kui viirus ise ning kardan, et see otsus pole enam Inglismaalgi kaugel. Nii et Pickfordi eluunistus võib täituda.
            Klopp teatas, et Alissoni pole homme ja pole ka Evertoni vastu. Seevastu Hendo on terve.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Peab ise rohkem kätele valu andma.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                ja ma ei tea, mis günekolooge veel.
                John Terry?

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Paistab, et homme on veel publik abiks, aga edasi küll väga kahtlane. Tühjade tribüünide ees mängimine levib Euroopas sama kiiresti kui viirus ise ning kardan, et see otsus pole enam Inglismaalgi kaugel. Nii et Pickfordi eluunistus võib täituda.
                  Klopp teatas, et Alissoni pole homme ja pole ka Evertoni vastu. Seevastu Hendo on terve.
                  Tahaks loota, et vähemalt nii palju tullakse vastu, et tiitlivõitu saavad fännid ikkagi staadionil tähistada. On fänne, kes on seda 30 aastat oodanud ning koguaeg mängudel käinud. Oleks ikka karm küll, kui nad ei saaks tähistada staadionil

                  Kommentaar


                    Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                    Tahaks loota, et vähemalt nii palju tullakse vastu, et tiitlivõitu saavad fännid ikkagi staadionil tähistada. On fänne, kes on seda 30 aastat oodanud ning koguaeg mängudel käinud. Oleks ikka karm küll, kui nad ei saaks tähistada staadionil
                    Ega seda trofeed vist enne hooaja viimast kodumängu maikuus üle ei anta? Praegu võimatu prognoosida, mis siis olukord.
                    Aga seda, et Palace'i mängule Anfieldile publikut lastakse, ma hetkel küll ei usu.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Siis nii läkski, et Fabinho jäeti pingile ja Hendole suur ülesanne kaitset turvata. Gini ja Ox samuti alustavad, pingilt võtta Milner. Keitat seal pole. Muidu üllatusi ei ole.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Kas ma olen udu ja lühimälu on problemaatiline, aga miks poolajal meeskonnad pooli ei vahetanud?
                        308

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Markko Vaata postitust
                          Kas ma olen udu ja lühimälu on problemaatiline, aga miks poolajal meeskonnad pooli ei vahetanud?
                          Vahetasid. Gini lõi värava Atletico fännide ees.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Markko Vaata postitust
                            Kas ma olen udu ja lühimälu on problemaatiline, aga miks poolajal meeskonnad pooli ei vahetanud?
                            Vahetasid ju?

                            Kommentaar


                              Ilmselgelt suutsin poolajaga mäluprobleemid tekitada. Võimas. Mi scuzi
                              308

                              Kommentaar


                                Väga kahju, et ei suudetud nii suurt ülekaalu ära kasutada. Võimalusi oli ikka päris palju.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X