320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õnneks ei pidanud täna väga kaua küüsi närima. Inter lööb haruldaselt kehvasti karistuslööke ja ei saa muidu ka väravale pihta. Kuigi itaallased süüdistavad kahtlemata jälle kohtunikku.
    Aga Torres on äss.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Elu on lill!!!
      Ahjaa Torres on ikka nii äge,

      Kahju ainult, et 5. mäng järjest ei suudetud vähemalt 3 kolli lüüa . Krt järgmine aasta võiks liigas ka paremini minna .

      Kommentaar


        Lol, ma leidsin nõksu üles.

        vaata me koguaeg loodame, et järgmine aasta läheks ikka liigas paremini ja lähebki. Aga uus hooaeg hakkab juba see aasta. God damn kuidas ma varem sellepeale ei tulnud

        Kommentaar


          Liverpool käis Milaano muruplatsil jalutamas.

          Nägin küll ainult teist poolaega, aga see oli küll igav mis igav !
          Punane - No niimoodi ei maksa sisse lennata, enesedistsipliin kus on ?
          Liverpooli puhul häiris muidugi paar mõtetut kollast kaarti (Gerrard, Benayoun) ning see, et pärast Torrese maagiat enam üldse ei üritatud rünnata. Olles sinna statale näiteks kalli pileti ostnud, siis oleks tahtnud ikka mängu ja rünnakuid näha, mitte mingit penskarite jalutuskäiku pargis. A noh midagi teha pole, vastane andis täiesti alla ning kõige enam üllatas mind Zlatan täna - oli ikka täiesti PASK !

          Kommentaar


            Järgmiseks vastaseks tahaks AS Roma't või siis teisena Fenerbache't.
            Ei mingeid Briti tiime ega Barca't pliiiiz !

            Kommentaar


              Reedel kell kolm.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Reedel kell kolm.
                Ma üldse ei viitsi uurida, aga kas see loos kuidagi kohitsetud on? Ses mõttes, et neli Premieri klubi ei või omavahel mängida või midagi taolist?
                Vaba loosi puhul on minu esimene eelistus Chelsea ja teine Schalke.

                Eileõhtune oli aga väärt kättemaks 1965. aasta eurokarika poolfinaali eest. Tookord läksid punased San Sirole 3:1 eduseisul, aga tulid pärast 0:3 kaotust õnnetult tagasi. Muidugi räägitakse tänase päevani äraostetud kohtuniku tõttu lugemata jäetud Püha Juhani väravast ning paljust muustki.
                Eile jahmatasid mind nii Skrtel kui Leiva oma mehise mänguga.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Ma üldse ei viitsi uurida, aga kas see loos kuidagi kohitsetud on? Ses mõttes, et neli Premieri klubi ei või omavahel mängida või midagi taolist?
                  Everybody can meet everybody.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Eile jahmatasid mind nii Skrtel kui Leiva oma mehise mänguga.
                    raske on kehvasti mängida kui sinu ümber olevatel meestel on hammas verel ja tahe kui Taavetil.

                    Skrtel
                    1. mai saa aru millepärast "e" täht tal nimes on - puhas ressursi raiskamine
                    2. suht kapteni materjal

                    Interile tuleb au anda, sest isegi peale väravat pusisid nad 20nd minutit, ega andnud alla. Samas terve nende mäng oligi üks pusimine - davai, lähme lööme paar kolli ära.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Eileõhtune oli aga väärt kättemaks 1965. aasta eurokarika poolfinaali eest. Tookord läksid punased San Sirole 3:1 eduseisul, aga tulid pärast 0:3 kaotust õnnetult tagasi.
                      Mitte .et ma Pooli võitu vähe tähtsustaksin aga kas need pea pool sajandit vanad "tagasitegemised" natuke aegunud pole.Saan aru, et igasugu saitidel meeldib eelvaateid tehes imeda olematu vastasseisu puhul välja mingi intriig. Aga enamus ei mäletagi neid mänge juu.
                      Felix: Oh, bollocks!
                      Elmo: Dog's bollocks?
                      Felix: No, just plain fucking bollocks!
                      Elmo: No dog involved?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maanus Vaata postitust
                        Mitte .et ma Pooli võitu vähe tähtsustaksin aga kas need pea pool sajandit vanad "tagasitegemised" natuke aegunud pole.Saan aru, et igasugu saitidel meeldib eelvaateid tehes imeda olematu vastasseisu puhul välja mingi intriig. Aga enamus ei mäletagi neid mänge juu.
                        Kes minevikku ei mäleta, elab tulevikuta.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja...

                          kumb neist õige on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            raske on kehvasti mängida kui sinu ümber olevatel meestel on hammas verel ja tahe kui Taavetil.

                            Skrtel
                            1. mai saa aru millepärast "e" täht tal nimes on - puhas ressursi raiskamine
                            2. suht kapteni materjal

                            Interile tuleb au anda, sest isegi peale väravat pusisid nad 20nd minutit, ega andnud alla. Samas terve nende mäng oligi üks pusimine - davai, lähme lööme paar kolli ära.
                            Skrtel on tõesti väga hea. Esimest korda nägin, aga materjali temas on. Mängu parim oli imo. Kust tuleb? Slovakkia, Austria vms?
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja...

                              kumb neist õige on?
                              Pada sõimab katelt: "Joujoujou!!"

                              Kommentaar


                                slovakk peaks olema ja kas mitte Zeniidist ei tulnud?!
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X