320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Tore ,et meil "geeniused" ka foorumis ringi liiguvad.
    Proovinud siis vähemalt midagi tarka öelda.
    Vabandused teema sogastamise pärast.
    Püüdsin samal tasemel vastata. Cheers.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Samal tasemel my ass.
      Inimestel on nimed, mõni võiks need selgeks õppida ja mitte solvanguid vasakule ja paremale loopida.

      Kommentaar


        Ahh ära hädalda nüüd. Mis solvangutest siin jutt on? Kõik ilusas emakeeles ju öeldud.

        Meie meeskonnas mängib ka mitu valget kutti...uuups, et kedagi mitte häirida, pean ütlema Jamie, Steven, Martin jne...

        Kommentaar


          Juut ja neeger ei ole solvangud.

          Võta nüüd rahulikult, kevad ju. Peace.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Viasat Sport pole enam sõber, aga vähemasti Elioni tellijal on homme siiski võimalik mängu otse vaadata. Mingilt venekeelselt kanalilt nimega 3+ (vist esimest korda kasutan võimalust nimetet kanalit silmata).
            21.45 Лига Чемпионов УЕФА Прямой эфир. Арсенал – Ливерпуль. Футбол
            Starman ka.

            Liigamängu näitab KalevSport LIVE-s, Arsenal-Liverpool.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Samal taseme my ass.
              Inimestel on nimed, mõni võiks need selgeks õppida ja mitte solvanguid vasakule ja paremale loopida.
              Kui ei meeldi siis sa ei pea seda teemat lugema , ja proovi siia mite postitada ka .

              Kui ei meeldi helista menti ja vaata mis ütlevad ...

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Kui ei meeldi siis sa ei pea seda teemat lugema , ja proovi siia mite postitada ka .

                Kui ei meeldi helista menti ja vaata mis ütlevad ...
                Tule taevas appi! Ma tõsiselt ei viitsi vaielda.
                Igaljuhul loodan väga põnevat õhtust mängu.(Viasat sport 3 näitab ,kes veel ei tea.)

                Kommentaar


                  Reservid astusid sammukese liigatiitlile lähemale. Everton löödi nagu vanakeste seas ka siin 1:0 uppi, värava lõi Jordy Brouwer. Kiita saab S. Darby, aga J. Pennant on langenud tasemele, kust Emirates Stadiumile vist pääsu pole.
                  'pool: Martin, Darby, Insua, San Jose, Huth, Plessis, Pennant (Bruna 77), Spearing (Flynn 81), Brouwer (Simon 70), Nemeth, El Zhar.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Soovin edu järgnevaks mänguks,

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                      Soovin edu järgnevaks mänguks,
                      Sama siin ja tehke arsenullile ikka korralikult säru!
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Mascherano siis platsil, samuti Aurelio. Leiva ja Riise langenud pingile. Muidu vist sama sats nagu pühapäeval. Pingil on Voronin, kelle viimast esinemist punases särgis ma isegi enam ei mäleta.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Uh see oli küll üks mehine heitlus! Väga uhke olen poiste üle täna. Õnneks Arse väsis ka viimaseks veerandtunniks. Kui taha jäime, oli küll hetkeks hirm. Liiga kerge värav, kaitset ei kusagil ja Reina hulgub mööda karistusala ringi 'pooli parimate traditsioonide vaimus.
                          Aga ei olnud see kaitseheitlus üksi midagi: Stevie, Torres, Kuyt liigutasid väga nutikalt rünnakul palli ja veidi parema õnne korral oleks teinegi koll võinud kergesti tulla.
                          Anfieldil peab veidi rohkem kaitset avama, selge see. Aga mitte ülemäära palju rohkem, vastasel on neid jõulisi pallivõlureid liiga mitu selleks. Rafa asemel annaksin laupäeval mõnele mehele puhkust. See mäng on üsna ükskõik praegu.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            See kõik on alles poolaeg, aga kõik on võimalik ehhee.

                            Esiteks Benitezilt väga õige taktika. Mängu esimesed 20 minutit olid nii tehnilised, et justkui iga sööt oli joonlauaga välja mõõdetud mõlemas tiimis. Ilus, puhas mäng, ilma igasugu mõtetu jõhkrutsemise, liigse teesklemise, ajavenitamise ja muu selliseta. ManU vastu näiteks ei ole võimalik kunagi sellist puhast mängu teha, sest nad on nii värdjad lihtsalt.
                            Kui esimene poolaeg oli enam-vähem fifty-fifty, siis teisel poolajal said gunnerid ründehoo sisse ja iga rünnak jättis mul südamelööke vahele. Hleb'i penalti teenimise üritus oli muidugi mage. Väga õige otsus kohtuniku poolt, et ta seda ära ei vilistanud. Mees oli juba pool-kukkumisasendis, kui Kuyt teda veits müksas/tõmbas. Gerrardi läbisööstu ei vilistatud ka ära pärast kuskil 85 minutil, aga eks kohtunik vist üritas sellega seda "pendla" värki võrdsustada või nii.
                            Mäletagi seda teie vahetustmeest, kelle jalgadesse pealelöök takerdus, muidu oleks raudselt sisse läinud. Õnneks tõusis ka suluseisu lipp üles, kuid nats koomiline oli see olukord sellegipoolest.
                            Täiesti väsimatu mees on härra Dirk Kuyt. Kaitsest ründesse ja nii terve mäng. Kindlasti üks parimaid täna koos Martin Skrtl'iga, kes tegi ühe oma parima esitluse, mida mina näinud olen.
                            Huuh, väike eelis meil nüüd on, aga kurat Arsenali vastu ei ole olemas eeliseid.

                            Kommentaar


                              kurat küll võib hea teil olla et see mäng läbi sai...Penalt oleks ju pidanud olema, tõmbas käega, milles küsimus? Suluseisu ka polnud minu meelest, aga see ei olegi tähtis sest sealt ju väravat ei tulnud.

                              Aga noh eks järgmine mäng on juba teine ja eks paistab mis toob.

                              Rafat võib ju kiita, aga ma ei tea kas tema taktika ikka oli see, et laseme terve mäng ennast peksta, et nagunii arsenal ära ei realiseeri. Oleks need väravad ka tulnud, siis kiruksite ju maapõhja rafat

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Oleks need väravad ka tulnud, siis kiruksite ju maapõhja rafat
                                Eksid kõvasti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X