320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      See Höjbjergi värav oli vahva purakas. Kordusest oli näha, et pall läks peaaegu üle jala tal, kuid sai säärase vindi sisse, et keeras lausa ülanurka. Korrata on sellist muidugi parajalt keeruline.
      Aga meilt tahaks kiita ründajaid, kes seekord ei lasknud frustratsioonil endast jagu saada - Firmino ka oli üle hulga aja omal tasemel. Ja see, et Milner jaksas niimoodi 90+ minti rabada, on omaette fenomen muidugi. Ja Phillips tuleb ära märkida: vaevalt ta arvestas mängu saamisega, aga väga proff esitus.
      Ah jaa - Gini oli fantast. Kui temast ilma jääme, on küll väga-väga kahju.
      Nõus. Nat on endiselt mu lemmik nendest reservikaitsjatest ja ega mul see Wijnaldumi särk niisama pole, sign him up!

      Kommentaar


        Me võiks ka õppida nii külmavereliselt väikest edu hoidma kui City. Kuni 80. minutini lihtsalt veeretati ja hoiti nii palju mehi taga, et vastasel polnud võimalusepojukestki.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Me võiks ka õppida nii külmavereliselt väikest edu hoidma kui City. Kuni 80. minutini lihtsalt veeretati ja hoiti nii palju mehi taga, et vastasel polnud võimalusepojukestki.
          Ma olen ka mingist vanusest märganud, et jalka võiks olla nagu eesti film, kus midagi ei toimu ja saaks tuimalt pool maha magada.

          See City mäng oli selline, et kui niimoodi jätkatakse, siis ei tule ka pärast koroonakriisi Etihadile ühtegi fänni.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma olen ka mingist vanusest märganud, et jalka võiks olla nagu eesti film, kus midagi ei toimu ja saaks tuimalt pool maha magada.

            See City mäng oli selline, et kui niimoodi jätkatakse, siis ei tule ka pärast koroonakriisi Etihadile ühtegi fänni.
            Mängu ei näinud, aga koroonahooajal on edukas see, kes end minimaalselt üle koormab, mitte kellelegi kommentaatorile muljet avaldab.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Mängu ei näinud, aga koroonahooajal on edukas see, kes end minimaalselt üle koormab, mitte kellelegi kommentaatorile muljet avaldab.
              Ma saan aru, pragmaatiliselt. Aga samas ei saa ma pragmaatiliselt aru, miks selliselt koroonaajal üldse sellist mängu vaadata.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma saan aru, pragmaatiliselt. Aga samas ei saa ma pragmaatiliselt aru, miks selliselt koroonaajal üldse sellist mängu vaadata.
                Ma ei saa eos aru, miks seda vaadata, ja ei vaadanudki.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ma ei saa eos aru, miks seda vaadata, ja ei vaadanudki.
                  Ega ilmselt Man City masterplaan ongi selline, et osta mitmesaja milline koosseis, võida kõiki miinimumpingutusega, vaatajad on kurvad, numbrid kukuvad ja siis hakka superliigast rääkima.

                  Lõpetan nüüd off-topicu.

                  Kommentaar


                    Täna mäng lähima konkurendiga ML kohale. Kloppi uus lemmikkeskväli paistab olevat Thiago-Milner-Gini, nii ka täna. Phillips ja Hendo keskkaitses. Manel musklijama, mis kõlab kurjakuulutavalt - nagu ka see, et ründes alustavad Shaqiri ja Origi.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Esimene poolaeg ikka jube kuiv. Shaqiri mäng väga kehv ja laisk. Origi ja Salah pole ka piisavalt teravad. Poolkaitse ja Kaitseliin on normaalsed.

                      Ülespoole mehi võtta on pingilt, eks näis kas keegi neist suudab ka teravust tuua: Minamino, Ox, Jones, Firminio

                      Kommentaar


                        Loodetavasti otsitakse teiseks poolajaks tribüünide alt väravad üles ja pannakse platsile.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Loodetavasti otsitakse teiseks poolajaks tribüünide alt väravad üles ja pannakse platsile.
                          Eks see West Hami staadion on tõesti nii ebameeldivalt ümara kujuga, et tõesti võidi kogemata valepidi mängida ja küljejooni rünnata.

                          Kommentaar


                            Curtis Jones >>> MO SALAH!!! VAMOOOOOOOOS!

                            Kommentaar


                              Vabse rünne, nüüd vöib vist ära unustada köik mis pärast Palace`i 7:0 juhtunud on. Esimene tuli selle pealt, et Milner ja Klopp riidu ei läheks? Teine fantast. Mitu söötu enne viimast tehti? Nagu Argentiina koondis.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Esimne poolaeg oli täpselt selline nagu võinuks algkoosseisu põhjal eeldada. Õnneks Curtis tõi särtsu ja Salah lükkas vajalikud ära. Oxi, Firmino ja Gini koostöö oli juba eriline iludus. Plussiks oli kindlasti Phillipsi kindel mäng, TAA näeb ka veidi rohkem enda moodi välja.
                                BBC raporteerib, et divarist leiti kaitsja:
                                Liverpool have approached Preston about Ben Davies as they look to find a solution for their central defensive crisis.
                                Tegemist pole glamuurse mehega, alles sel hooajal on teisel liigatasemel korralikult mänguaega saanud.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X