320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellest, et mindi kahe kaitsja peale võis aimata, et Matipiga.on hullud lood ja tõepoolest. Kolmas keskkaitsja hooajaks väljas. Nii et tere tulemast Kabak, sind läeb tarvis.
    Ohoh ja Minamino Saintsi laenule. Ei õigustanud lootusi, ehk läheb rannikul paremini.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Sellest, et mindi kahe kaitsja peale võis aimata, et Matipiga.on hullud lood ja tõepoolest. Kolmas keskkaitsja hooajaks väljas. Nii et tere tulemast Kabak, sind läeb tarvis.
      Ohoh ja Minamino Saintsi laenule. Ei õigustanud lootusi, ehk läheb rannikul paremini.
      Kas Minaminole olid kõrged lootused? Tundus selline suhteliselt odavalt saadud pilootprojekt, et Jaapanis särke müüa. Best case stsenaarium on soliidne rollimängija.

      Kommentaar


        Kloppil nii sügav sats, et võib ründajaid minema saata?

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Kloppil nii sügav sats, et võib ründajaid minema saata?
          Jah. Äkki Minamino saab seal rohkem mänguaega ning avaneb lõpuks. Sel aastal saab veel Origit kasutada ning Jota peaks ka varsti tulema tagasi.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Samas väga hästi osati varjata seda, et mitte asemike ostuhindu lakke ajada.
            Kas siit oleks saanud laele veel lähemale minna?
            Sky väidab, et laen 3M ja võimalus osta suvel 30M eest päriseks.
            Ma ei soovi norida/ilkuda aga see on päris krõbe hind noore/toore türklase eest, muidugi ei tasu ka Sky väiteid puhta kullana võtta.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Kas siit oleks saanud laele veel lähemale minna?
              Sky väidab, et laen 3M ja võimalus osta suvel 30M eest päriseks.
              Ma ei soovi norida/ilkuda aga see on päris krõbe hind noore/toore türklase eest, muidugi ei tasu ka Sky väiteid puhta kullana võtta.
              3milj on Messi nädala palk. Ei ütleks et see nüüd nii krõbe hind on.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Kas siit oleks saanud laele veel lähemale minna?
                Sky väidab, et laen 3M ja võimalus osta suvel 30M eest päriseks.
                Ma ei soovi norida/ilkuda aga see on päris krõbe hind noore/toore türklase eest, muidugi ei tasu ka Sky väiteid puhta kullana võtta.
                Transfermarkt, mis on üsna hea lakmuspaberina, väidab laenumakse hinnaks 1,10 meuri.
                Turuväärtuseks 25 meuri ja mul jäi eile silma, et saame ta 20 meuri eest osta.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Transfermarkt, mis on üsna hea lakmuspaberina, väidab laenumakse hinnaks 1,10 meuri.
                  Turuväärtuseks 25 meuri ja mul jäi eile silma, et saame ta 20 meuri eest osta.
                  Transfermarkt kipub ka vahel aiateibaid näitama aga ka nende lehel oli eile juttu 30 miljonist.
                  Saksamaal räägitakse üsna kindlas toonis, et hinnaks on 30M ja seda siis koos boonustega mõnede väitel, mis pidid üsna kergesti saavutatavad olema. Ilmselt oleme mõlemad juba suvel targemad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    3milj on Messi nädala palk. Ei ütleks et see nüüd nii krõbe hind on.
                    3 miljonit polegi üüratu, väidetav 30 miljonit paneb aga küll kulmu kergitama.
                    Me (Bayern) näiteks maksame Costa eest 6M aastas ja tegemist on ikka uskumatu kaikaga.
                    Pole muidugi minu asi anda hinnanguid teie ostudele, lihtsalt tundsin huvi, et kuidas ise hindate seda üleminekut ja/või millised on ootused, kui 30Mi tõeks osutub või kas see omab üldse mingit kaalu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      3 miljonit polegi üüratu, väidetav 30 miljonit paneb aga küll kulmu kergitama.
                      Me (Bayern) näiteks maksame Costa eest 6M aastas ja tegemist on ikka uskumatu kaikaga.
                      Pole muidugi minu asi anda hinnanguid teie ostudele, lihtsalt tundsin huvi, et kuidas ise hindate seda üleminekut ja/või millised on ootused, kui 30Mi tõeks osutub või see ei oma mingit kaalu.
                      Kui tõestab, et on hea kaitsja, siis jätab kuidagi külmaks selline ülemineku tasu. Kui on aga halb, siis läheb Saksamaale tagasi.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Vaevalt seda ostuotsust enne juunit tehakse. Aga kui ta süsteemi sobib ja on arenguvõimeline, siis sente ilmselt ei loeta. Vanus on ju tal ilus, vähesed keskkaitsjad mängivad kahekümnesena pidevalt põhis.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Kui tõestab, et on hea kaitsja, siis jätab kuidagi külmaks selline ülemineku tasu. Kui on aga halb, siis läheb Saksamaale tagasi.
                          Mhmh, eks ta nii ole jah. Mind lihtsalt üllatas, et ei toodud kedagi kogenumat aga ju mõeldakse samm-kaks juba ette. No loodame, et suudab end tõestada, teeb sammu-kaks arengus edasi ja läheb ikka õnneks, sest Schalkel seda raha ikka hädasti vaja.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Vaevalt seda ostuotsust enne juunit tehakse. Aga kui ta süsteemi sobib ja on arenguvõimeline, siis sente ilmselt ei loeta. Vanus on ju tal ilus, vähesed keskkaitsjad mängivad kahekümnesena pidevalt põhis.
                            Teil vist neid suuri kulutusi pole väga viimastel aastatel olnud, seega kukrus peaks kopikas-kaks tõesti olema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              3 miljonit polegi üüratu, väidetav 30 miljonit paneb aga küll kulmu kergitama.
                              Me (Bayern) näiteks maksame Costa eest 6M aastas ja tegemist on ikka uskumatu kaikaga.
                              Pole muidugi minu asi anda hinnanguid teie ostudele, lihtsalt tundsin huvi, et kuidas ise hindate seda üleminekut ja/või millised on ootused, kui 30Mi tõeks osutub või kas see omab üldse mingit kaalu.
                              Lihtsalt kõrvalepõikena, siis kogu inglise meedia räägib väga kindlal toonil 18 miljoni naela suurusest väljaostu võimalusest.
                              See oleks siis 20,5 milkut EURi praeguse kursi järgi.

                              Ei tea keda uskuda täpselt, aga päeva lõpuks siinsete fännidega nõus - kui mängib hästi ja tundub asjalik siis pole see 30 milkut noore keskkaitsja eest palju. Kui kaigas siis koju tagasi.
                              Muidugi alati III variant ka veel - kui on hea, aga mitte nii hea et hirmsasti tahaks teda alles hoida, samas Schalkel raha vaja (eriti kui allapoole kukutakse) siis võimalik läbirääkimiste käigus ka hinda alla kaubelda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Konkreetselt seda venda üldse ei tea, aga Premmis on küll neid näiteid, kus relekat saanud tiimist tuuakse lihvimata teemant: näiteks Robbo ja Maguire lendasid 2017 Hulliga alla ning Wijnaldum ja Tottenhami Sissoko said 2016 Njuukaga relekat. Shaqiri langes 2018 Stoke'iga, aga tema on seniajani lihvimata ja kandiline nagu Šveitsi kuubik.

                                Nii et loota võib!
                                Seda nüüd kindlasti ja ma olen täiesti päri. Bayerngi sarnaseid mängijaid ülesse noppinud.
                                Võimalik, et keskonna vahetus mõjub talle hästi aga ta on juba päris pikalt liimist lahti olnud.
                                Lootma peab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X