320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
    Alles räägiti kuda see meekond domineerib liigat ja kes küll sellele vastu saab? Kui kiiresti on saanud eelmise hooaja vôitjatest pehmod ning vabandused ja süüdi on vigastused jutt saanud igapäevaseks nähtuseks. Kas Välgatuseks see jäigi and see you 30a pärast jälle?
    Võtsid perfektselt kokku. Nüüd keri arsesse tagasi.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Alisson. Kebab oli mängus sees ja kontrollis olukorda. alissonil polnud mingit põhjust sinna segama minna.
      Minu meelest pole see nii üheselttõlgendatav olukord.

      Küsimus on selles, kas Alisson andis häälega märku või mitte.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Minu meelest pole see nii üheselttõlgendatav olukord.

        Küsimus on selles, kas Alisson andis häälega märku või mitte.
        No ma ei tea. Väravavaht ei peaks sellises olukorras üldse asjatut riski võtma ja mängu sekkuma. Kui Kabak eksiks, siis oleks Alisson vähemalt olemas värava ees, kui Alisson eksib, siis juhtub nii, nagu juhtus.

        Muidugi müstika, kuidas nii sita mänguga suutis Lester kolmeka ära teha.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          No ma ei tea. Väravavaht ei peaks sellises olukorras üldse asjatut riski võtma ja mängu sekkuma. Kui Kabak eksiks, siis oleks Alisson vähemalt olemas värava ees, kui Alisson eksib, siis juhtub nii, nagu juhtus.
          Liverpool mängib kõrget kaitseliini.
          Alisson kindlustab kaitseliin pidevalt, tehes seda umbes 1,5 korda tihedamalt. Poleks kaitsja oma koiba sirutanud, oleks Alisson kaseekord palli puhtaks löönud. Ma ei näe otseselt suurt probleemi.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Liverpool mängib kõrget kaitseliini.
            Alisson kindlustab kaitseliin pidevalt, tehes seda umbes 1,5 korda tihedamalt. Poleks kaitsja oma koiba sirutanud, oleks Alisson kaseekord palli puhtaks löönud. Ma ei näe otseselt suurt probleemi.
            https://www.dailystar.co.uk/sport/fo...kabak-23495137 Klopp samas ütleb, et tema ei kuulnud Alissoni poolt mingit hoiatust Kabaki suunas. Tõsi, kogenum keskkaitsja oleks ilmselt osanud Alissoni oodata, kuid uuelt poisilt seda nõuda oleks veidi liiga paljut.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              https://www.dailystar.co.uk/sport/fo...kabak-23495137 Klopp samas ütleb, et tema ei kuulnud Alissoni poolt mingit hoiatust Kabaki suunas. Tõsi, kogenum keskkaitsja oleks ilmselt osanud Alissoni oodata, kuid uuelt poisilt seda nõuda oleks veidi liiga paljut.
              No Kabaki käitumine oli ka lamp. Täielik pallitrajektoori mittelugemine pluss wtf puude.

              Lihtne on eelmise mängu ning olukorra koomilisuse ja traagika baasil Alissoni mõnitamist jätkata, aga minu arvates on keskkaitsja oluliselt suurem süü.

              Tõsi, lõpptulemuse mõttes vahet pole, kes eksis.

              Ma ei tea, mis 2. poolajal toimus, aga 1. poolaja lõpus sai Vardy 2 korda ohtlikult karistusalas palli, millest ühe oleks võinud ka ära lüüa. Et ohtlikust oli veel.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                No Kabaki käitumine oli ka lamp. Täielik pallitrajektoori mittelugemine pluss wtf puude.

                Lihtne on eelmise mängu ning olukorra koomilisuse ja traagika baasil Alissoni mõnitamist jätkata, aga minu arvates on keskkaitsja oluliselt suurem süü.

                Tõsi, lõpptulemuse mõttes vahet pole, kes eksis.

                Ma ei tea, mis 2. poolajal toimus, aga 1. poolaja lõpus sai Vardy 2 korda ohtlikult karistusalas palli, millest ühe oleks võinud ka ära lüüa. Et ohtlikust oli veel.
                Et mis siis Kabak sellistes olukordades tegema peaks? Palli mitte vaatama ja eeldama, et Alisson tuleb alati sisse? Ses osas oli tegu ju kõiki standardeid arvestades keskkaitsja lahendatava olukorraga. Kui Klopp tühjal staadionil ei kuule Alissoni tulemist, siis kuskohast pidi Kabak seda kuulma? Kui Alisson poleks tulnud näiteks, siis oleks Kabak kohe täiesti süüdi ju olnud, aga antud hetkel mängis tema lõpuni, kuid kui Alisson korraga tal kukil maandus, siis mis trajektoori ja puudet sa seal loed ja ootad. Kiirelt Briti meediat vaadates, siis seal on ka kõik asja ikka Alissoni puterduse peale panemas, kuigi eks kergem oleks ka poolil öelda, et kaitsja süüdi, väravavaht oli imeline, äkki siis Alisson tunneb, et tal on kõik praegu hästi ja saab edasi mürgeldada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Et mis siis Kabak sellistes olukordades tegema peaks? Palli mitte vaatama ja eeldama, et Alisson tuleb alati sisse? Ses osas oli tegu ju kõiki standardeid arvestades keskkaitsja lahendatava olukorraga. Kui Klopp tühjal staadionil ei kuule Alissoni tulemist, siis kuskohast pidi Kabak seda kuulma? Kui Alisson poleks tulnud näiteks, siis oleks Kabak kohe täiesti süüdi ju olnud, aga antud hetkel mängis tema lõpuni, kuid kui Alisson korraga tal kukil maandus, siis mis trajektoori ja puudet sa seal loed ja ootad. Kiirelt Briti meediat vaadates, siis seal on ka kõik asja ikka Alissoni puterduse peale panemas, kuigi eks kergem oleks ka poolil öelda, et kaitsja süüdi, väravavaht oli imeline, äkki siis Alisson tunneb, et tal on kõik praegu hästi ja saab edasi mürgeldada.
                  Kabak tegi kõike õigesti? Sa nagu tead, et su tiim mängib kõrget kaitseliini ja et su väravavaht on eos kõrgel. Sa oled seljaga palli poole ja ilmselgelt ei võta seda ilusti omaks. Mida see kusine hüpe päästaks?

                  Ta võib uus olla, aga kõrge kaitseliin ja Alissoni roll ei ole ju midagi uut.

                  Ja isegi ilma karjeta, keskkaitsja näeb oma väravat.

                  See, mida Klopp kuulis või mida Inglise meedia kirjutab, on vähetähtis antud juhul, kuna näiteks meedia puhul on Alissoni veast kirjutamine ja selle võimendame oluliselt huvitavam.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Kabak tegi kõike õigesti? Sa nagu tead, et su tiim mängib kõrget kaitseliini ja et su väravavaht on eos kõrgel. Sa oled seljaga palli poole ja ilmselgelt ei võta seda ilusti omaks. Mida see kusine hüpe päästaks?

                    Ta võib uus olla, aga kõrge kaitseliin ja Alissoni roll ei ole ju midagi uut.

                    Ja isegi ilma karjeta, keskkaitsja näeb oma väravat.

                    See, mida Klopp kuulis või mida Inglise meedia kirjutab, on vähetähtis antud juhul, kuna näiteks meedia puhul on Alissoni veast kirjutamine ja selle võimendame oluliselt huvitavam.
                    Kabak vaatas selles olukorras palli. Ehk Kabak ei teinud kõike õigesti, aga tegu oli esimese mänguga tal koosseisus. Ta läks lahendama olukorda, nagu iga keskkaitsja 9/10st teeb. Sa nõuad Kabakilt debüütmängust täpset teadmist Alissoni tegutsemise osas, aga ei nõua Alissonilt sellist lihtsat käiku, et tee ennast debütandile kuuldavaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kabak vaatas selles olukorras palli. Ehk Kabak ei teinud kõike õigesti, aga tegu oli esimese mänguga tal koosseisus. Ta läks lahendama olukorda, nagu iga keskkaitsja 9/10st teeb. Sa nõuad Kabakilt debüütmängust täpset teadmist Alissoni tegutsemise osas, aga ei nõua Alissonilt sellist lihtsat käiku, et tee ennast debütandile kuuldavaks.
                      Ma nõuan keskkaitsjalt arusaamist, mis süsteemis ta mängib ja mida ta tegema peab . Paaniline palli järgi hüppamine pole päris see, mida tegema oleks pidanud.

                      Lisaks ma viitasin alguses, et ainus, milles Alissoni võib süüdistada, on kommunikeerimine. Mul see info puudub. Ja ma olen üsna kindel, et keegi täpselt ei tea, mis juhtus.

                      Ja kui Klopp jahtus veidi maha ning vaatas kordused üle, siis lausus mängujärgsel pressikal järgmist:

                      There was also a follow up on the confusion between debutant Ozan Kabak and Alisson, which goes to show how the settling in period is still in place after the No. 19’s arrival.


                      “We knew before the game Ozan is a good player but we know that he is not used to everything we do. Ali likes to come out and these things can happen,” he added.


                      “Those mistakes usually happen in pre-season. Tuesday is a tough game, then the derby, we are thinking about these games.”
                      Ehk siis on siin rõhuasetus juba rohkem Kabaki peal.

                      Klopi mängusüsteemi arvestades oli Alisson õigel ajal, õiges kohas.

                      Kommunikeerimise probleem? Okei, neelan siis alla. Aga minu meelest kogu jalgpallimaailma klikbait võimendab Alissoni sellega taga korralikult ja võimendab ebaõiglaselt.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Ma nõuan keskkaitsjalt arusaamist, mis süsteemis ta mängib ja mida ta tegema peab . Paaniline palli järgi hüppamine pole päris see, mida tegema oleks pidanud.

                        Lisaks ma viitasin alguses, et ainus, milles Alissoni võib süüdistada, on kommunikeerimine. Mul see info puudub. Ja ma olen üsna kindel, et keegi täpselt ei tea, mis juhtus.

                        Ja kui Klopp jahtus veidi maha ning vaatas kordused üle, siis lausus mängujärgsel pressikal järgmist:



                        Ehk siis on siin rõhuasetus juba rohkem Kabaki peal.

                        Klopi mängusüsteemi arvestades oli Alisson õigel ajal, õiges kohas.

                        Kommunikeerimise probleem? Okei, neelan siis alla. Aga minu meelest kogu jalgpallimaailma klikbait võimendab Alissoni sellega taga korralikult ja võimendab ebaõiglaselt.
                        Ma ise ei lähtu antud teemal klikbaidist ja muust säärasest, vaid olukorrast, kus Alissoni tegutsemine viis ootamatu olukorrani sisuliselt kõigi jaoks. 20aastaselt mängijalt antud olukorras pimesi arusaamist nõuda on veidi palju. Sa ei leia? See Kloppi lause on sult poolik ehk muidugi võtab peatreener väravavahilt survet vähemaks, kuid sealt edasi tulebki see, et ta ei kuulnud Alissoni ja see oligi selle olukorra suurem viga.

                        P.S. Kas mängu järel teine suurem teema klikkbaiterite poolt ehk Thiago täielik Ndidi taskusse langemine on ka meelevaldne?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma ise ei lähtu antud teemal klikbaidist ja muust säärasest, vaid olukorrast, kus Alissoni tegutsemine viis ootamatu olukorrani sisuliselt kõigi jaoks. 20aastaselt mängijalt antud olukorras pimesi arusaamist nõuda on veidi palju. Sa ei leia? See Kloppi lause on sult poolik ehk muidugi võtab peatreener väravavahilt survet vähemaks, kuid sealt edasi tulebki see, et ta ei kuulnud Alissoni ja see oligi selle olukorra suurem viga.
                          No minu arust ei olnud Alissoni käitumine see, mis põhjustas ootamatu olukorra kõigi jaoks

                          Aga las olla. Kui Kabak omab mingitki potentsiaali, siis küll harjub ja edaspidi neid ebakõlasid ei teki.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            kes see oli ütles leicteri vasta manul oli viik jube ha tulemus ? kas hammas tuli välja kellegil?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Kaks Kariust on Liverpoolil juba lausa. Alisson on terve see hooaeg ikkagi täielik pask olnud ja no peale sellist mängu on totaalselt küpse ning mentaalselt hui tuleb enam sellest välja.

                              Atleast oma hinnalipikule tõi siiski CL+Premmi ära ning saab suvel ehk kuhugi odavalt maha lükata. Meil Kepaga palju sitemad lood Liverpooli lohutuseks.
                              Nagu juba ennem sai kirjutatud, siis Alisson on läinud mees. Liverpoolil läheb kiireks kui nad tahavad sellest dead cowist midagi veel välja lüpsta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Nagu juba ennem sai kirjutatud, siis Alisson on läinud mees. Liverpoolil läheb kiireks kui nad tahavad sellest dead cowist midagi veel välja lüpsta.
                                Haha võta kokku ennast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X