320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas Sajets


    Vaatasin ajast tagasi ja proovisin leida kohta, kus ma sinu 10. Pooli lemmikut ründasin - ja ei leidnud. See, et meil on veidi teistsugune arusaam Dalglishilt ja Sounessile üleminekust tuleb tõesti vanusevahest. Aga hetkekski ei naeruvääristanud ma sinu vaateid. Kui võtta inimeselt subjektiivsus, siis kes ta on?
    See minu nimekiri oligi subjektiivne. Igaüks võib oma kogemustele tuginedes enda oma teha. Pealegi - mälu on valikuline. Peter Beardsley meenub mulle näiteks esmajoones kui Gary Linekeri tubli, aga silmapaistmatu sidekick Inglise koondises.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas mcnamara


      Algselt postitas Sajets


      Vaatasin ajast tagasi ja proovisin leida kohta, kus ma sinu 10. Pooli lemmikut ründasin - ja ei leidnud. See, et meil on veidi teistsugune arusaam Dalglishilt ja Sounessile üleminekust tuleb tõesti vanusevahest. Aga hetkekski ei naeruvääristanud ma sinu vaateid. Kui võtta inimeselt subjektiivsus, siis kes ta on?
      See minu nimekiri oligi subjektiivne. Igaüks võib oma kogemustele tuginedes enda oma teha. Pealegi - mälu on valikuline. Peter Beardsley meenub mulle näiteks esmajoones kui Gary Linekeri tubli, aga silmapaistmatu sidekick Inglise koondises.
      No ma tean ju et su nimekiri on subjektiivne. Ja kui ta seda on, siis kuidas ma seda saangi rünnata, kui see mu enda põhimõtetega vastuollu läheb.

      Ma aga ei talu seda, kui keegi minu isikliku arvamuse \"foorumites levinud põhitõeks\" tembeldab. Sest see on minu solvamine. Saad sa mu jutu mõttest aru?
      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
      Cry welcome to the song.
      And as it lifts you, time to move on.
      We go!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas Sajets
        Ma aga ei talu seda, kui keegi minu isikliku arvamuse \"foorumites levinud põhitõeks\" tembeldab. Sest see on minu solvamine. Saad sa mu jutu mõttest aru?
        Saan muidugi aru. Aga see ei muuda minu öeldu sisu.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Reservid jäid kehvavõitu mänguga 0:1 Leedsile alla. LFC kodulehel on meie poolt mängu parimaiks peetud kaitsjaid Ravenit ning Roque\'i. Harry Kewell on vist tõesti tervenemas, sest mängis pool tunnikest kaasa.
          \'pool: Willis, Raven, Whitbread (Smith 45), Roque, O\'Donnell, Hobbs, Guthrie, Mannix, Calliste, Idrizaj (Antwi 45), Hammill (Kewell 62).
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Täna siis sedapsi: J Reina, S Finnan, J Carragher, S Hyypia, D Traore, D Hamann, S Luis Garcia, S Gerrard, X Alonso, P Crouch, D Cisse
            Kui tuleb tavapärane 451, siis on ette arvata, kuidas platsile asetutakse. Vastu astuvad oodatult Duff, Robben ja Drogba. Cole, Wright-Phillips ja Crespo jäävad pingile.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              meeletult kiire mäng tundus kuidagi, gerrard minu arust üleplatsi mees, kahju aint et liverpool chelski kaitset murda ei suutnud

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Jah ega nüüd üllatust ei juhtunud tõesti. Mis mulle tõsiselt rõõmu tegi: Liverpool mängis täna paremat jalgpalli. Ma tean, et see midagi ei maksa, aga hea tunne sellegipoolest. Teisel poolajal ei loonud Chelsea absoluutselt mitte midagi.
                Crouch oli minu meelest täna hea, samuti Garcia ja Gerrard.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Hea mäng ,kahju on et kätt penaltiks ei võetuks.
                  Enamus OK ,Cisse\'st oleks rohkem oodanud.Samas jäi mulle suht arusaamatuks kuskohas ta mängis ,oli kohati ka vasakus poolikus.
                  Alonso algus ei olnud ka just parim.

                  Reina on ikka päris hea ,
                  kuigi ta eksis üks kord alguses siis minu arust on taga tekkinud kindlustunne mida eelmine hooaeg mitte ei olnud.Vastutulekud ning standardolukorrad -tundub vaadates lihtne aga see oli vv õige kohavalik mis asja lahendas.

                  (\"He made it look easy \" või kuidas see väljend oligi) .

                  Teemast väljudes --Manu mängu vaadates on sama tunne ,ei kujuta ette mis tulemusi sealt tuleks hetke koosseisuga ilma hollandlaseta väravas.



                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Nojah väike omapoolne arusaam siis nende meeste plussidest-miinustest, keda eile näha oli.

                    Reina - tõrjus paar ilusat kauglööki ja lisaks mulle meeldib tema positsioonivalik väravas ja oskus õigel ajal väljajookse teha. Väike mure tsenderdustega. Hullult tööd õnneks polnud.

                    Finnan ja Traore - võtsid üpris korralikult Duffi ja Robbeni kinni. Esimesel poolajal Djimi küll paaril korral Duffi kaotas, kuid kompenseeris selle hiljem Wright-Phillipsi naerualuseks tegemisega. Finnan oli kindel ja soliidne.

                    Hyypiä ja Carragher - Sami paistis rohkem rünnakul silma seekord. vast polnud kaitses kummalgi parim päev, kuid Drogbaga said kahepeale kenasti toime.

                    Garcia - tubli, eriti teisel poolajal. See kahe Chelsea keskkaitsja vahelt läbi pugemine oli üks õhtu ilusamaid momente. Tekitas mõndagi ohtlikku päris ihuüksi.

                    Alonso - palju musta ja vajalikku tööd kaitsvas rollis. Söödud ei taha kuidagi õnnestuda.

                    Hamann - üks paremaid mänge viimasel ajal. Paar lolli söötu, aga enamasti kindel nagu kalju. Meeldis üks olukord esimesel poolajal, kui päris geniaalselt Chelsea kaitsjatest end mööda mängis.

                    Cisse - pettumus. Äärel ta suuremat ei püsinud, kippus ikka keskele. Seega ei täitnud vist Rafa talle antud rolli. Eks on nüüd proovitud nii teda kui Pongolle\'i niimoodi, aga ei taha asi laabuda.

                    Crouch - minu meelest meie parim eile. Võitis enamiku kahevõitlustest ja suutis tihti raskes olukorras palli omaks võtta ja täpse söödugi anda. Väravavõimalusi ei tahtnud kahjuks tekkida, aga näitas, et suudab 90 minutit mehemoodi töötada.

                    Vahetusest sekkunud Pongolle ei jõudnud suuremat. Miks jäeti lõpuni pingile Riise?
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas mcnamara

                      Crouch - minu meelest meie parim eile. Võitis enamiku kahevõitlustest ja suutis tihti raskes olukorras palli omaks võtta ja täpse söödugi anda. Väravavõimalusi ei tahtnud kahjuks tekkida, aga näitas, et suudab 90 minutit mehemoodi töötada.
                      Kas ma olen üksi, kui arvan, et peale Gallase käe olnuks penalt asjakohane ka situatsioonis, kus I pa. Crouch peaga Hyypiäle suurepäraselt ette mängis, ent keegi sinistest (Drogba?) tal kastis nii kõvasti särgis rippus, et löögist midagi välja ei tulnud?

                      Muidu päris põnev mäng, eriti teisel poolajal läks asi palavikuliseks. Meeldiv, et palju ettehaibitud Duffi-Robbeni kooslus suhtkoht ära nulliti (viimane sai vist ühe korra läbi mängitud, ent siis otsustas ka Drogbale söötmise asemel Reinat testida).
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Algselt postitas fittibaldi
                        Kas ma olen üksi, kui arvan, et peale Gallase käe olnuks penalt asjakohane ka situatsioonis, kus I pa. Crouch peaga Hyypiäle suurepäraselt ette mängis, ent keegi sinistest (Drogba?) tal kastis nii kõvasti särgis rippus, et löögist midagi välja ei tulnud?
                        Tänapäeval on kohtunike elu nii põrguks tehtud, et nad pigem ei anna enam üldse penalte, kui annavad ühe kaheldava. Kõiki eilseidki momente saab tõlgendada nii ja naa.
                        Mulle ka see esimese poolaja olukord tundus hullem - Drogba isegi ei püüdnud pallile pihta saada, vaid äigas täiega Hyypiäle vastu jalga.
                        Kuid mängust tuleks kuidagi ikka värav saada. Penaltide andmise peale pole mõtet lootma jääda.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Heh - Stevie G jäi ennist iseloomustamata.
                          Kapten oli tubli, nagu tavaliselt. Keegi Chelsea omadest rippus tal küll permanentselt seljas, aga sellest hoolimata.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas fittibaldi

                            Kas ma olen üksi, kui arvan, et peale Gallase käe olnuks penalt asjakohane ka situatsioonis, kus I pa. Crouch peaga Hyypiäle suurepäraselt ette mängis, ent keegi sinistest (Drogba?) tal kastis nii kõvasti särgis rippus, et löögist midagi välja ei tulnud?
                            jah, sa oled üksi

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Algselt postitas tanielo


                              Algselt postitas fittibaldi

                              Kas ma olen üksi, kui arvan, et peale Gallase käe olnuks penalt asjakohane ka situatsioonis, kus I pa. Crouch peaga Hyypiäle suurepäraselt ette mängis, ent keegi sinistest (Drogba?) tal kastis nii kõvasti särgis rippus, et löögist midagi välja ei tulnud?
                              jah, sa oled üksi
                              ei ole, rautiainen arvas ka.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas SleepWalking


                                Algselt postitas tanielo


                                Algselt postitas fittibaldi

                                Kas ma olen üksi, kui arvan, et peale Gallase käe olnuks penalt asjakohane ka situatsioonis, kus I pa. Crouch peaga Hyypiäle suurepäraselt ette mängis, ent keegi sinistest (Drogba?) tal kastis nii kõvasti särgis rippus, et löögist midagi välja ei tulnud?
                                jah, sa oled üksi
                                ei ole, rautiainen arvas ka.
                                Ei noh, tegelikult muidugi oleks võinud anda, aga Sami ei olnud maha langedes piisavalt veenev. Võib-olla pühapäeval...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X