320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olin mängupildis väga pettunud. Keskväli on jätkuvalt allpool arvestust, eriti lohakas ja hoolimatu Thiago. Võideti tänu vastase vahi apsakale, muidu tulnuks taas üks ümmargune null.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Ma olin mängupildis väga pettunud. Keskväli on jätkuvalt allpool arvestust, eriti lohakas ja hoolimatu Thiago. Võideti tänu vastase vahi apsakale, muidu tulnuks taas üks ümmargune null.
      Millega ta siis hakkama sai, et oli vaja eraldi välja tuua? Vahepeal on liiga agar jah, korjas vigu ning mõned valesöödud ka. Aga ei ütleks, et Fabinho ja Gini temast paremini oleks mänginud. Rääkimata Milnerist. Kõigil oli valesööte, imelikke puuteid ning vigu.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Valesööte toppisid mõlemad meeskonnad avapoolajal korralikult. Mõlemad üritasid mängu kiireks ajada, aga väga välja ei tulnud ja siis tulidki kummalised valesöödud. Thiago mängis vastase rünnakute mahavõtmisel vähemal kollase kaardini päris olulist rolli, seejärel tõmbas veidi tagasi. Saadi üsna õnnelik värav kätte, sealt keerati mäng kinni ja üritati vähe riske võtta. Et, noh, sellise seeria järel on võidupunktid olulised ja päris sellist "keerame vurriga kõigil jalad sõlme ja võidame 5:0"-päevad on hetkel möödas kah. Eile meeldis mulle selle kaika mäng ka keskkaitses, tuli täitsa kenasti välja. Ja Kabak oli ka täitsa soliidne. Eks vastase tipuründaja on päris nali ka muidugi.

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Millega ta siis hakkama sai, et oli vaja eraldi välja tuua? Vahepeal on liiga agar jah, korjas vigu ning mõned valesöödud ka. Aga ei ütleks, et Fabinho ja Gini temast paremini oleks mänginud. Rääkimata Milnerist. Kõigil oli valesööte, imelikke puuteid ning vigu.
          Nõus, oli. Aga Thiago paistis ebasümpaatsena silma ja mitte esimest korda. Tegeleb halva ja ebatäpse tacklinguga ning söödumäng pole kiita. Ei näe 'poolis tulevikku.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Mäng jäi nägemata, aga loen et Jota tõi taas kastanid. Suur rõõm et ees on värskus tagasi tema näol. Teiste jalad ja kõrvadevaheline on läbi.

            Kommentaar


              Selle sitteri kohta. Rui Patricio pani käe vastu Mane jalga ja oli näha, et see viis ta tasakaalust välja. Mane üritas lüüa ja lõi mööda. Penaltit sellises olukorras on võimatu küsida?
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                Selle sitteri kohta. Rui Patricio pani käe vastu Mane jalga ja oli näha, et see viis ta tasakaalust välja. Mane üritas lüüa ja lõi mööda. Penaltit sellises olukorras on võimatu küsida?
                Aa, see oli ka, jaa. Lisaks sellele veel see TAA söödust peaga löök.

                Kommentaar


                  Lihavõteteni totaalne paus ja vaikus. Loodetavasti mõtleb Klopp vahepeal midagi uut välja, aga ülemäära lootusrikas ma pole. Kes koondistes pole, saab pika kevadpuhkuse.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Homme pannakse sedelid kübarasse. Kes on unistuste vastane? City, PSG, Real, Borussia, Porto, Bayern või Chelsea. Ise ütleksin, et kes iganes peale Premieri satside.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Täielikult nõus. Eriline õuduste loos oleks muidugi City, kellest on juba täielik tüdimus, las madistavad omavahel Bayerniga.

                      Kommentaar


                        Real Madridi tahaks vastaseks, alistatav sats, teistega läheb raskemaks meie praegust seisu arvestades.

                        Kommentaar


                          Küll Stok saab oma tahtmise!

                          Kommentaar


                            Kõik peale city on ok.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              alistatav sats
                              Ei ole keegi tänavuse Liveprooli jaoks lihtsalt 'alistatav'. Isegi murupallurite vastu oli kõvasti õnne, nad ei löönud ära ja kinkisid just esimeses jalas.
                              Puht sportlikust huvist oleks tore kui ei tule inglise õlidest kumbagi. Edasipääs on kõigi variantidega õnne ja unistuse maailm.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Ma võtaks selle Paberil nõrgima Porto. Aga see aasta ainult tippklubid 8 seas, kõigi tuleb põnev madin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X