320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Real parem - jah.
    0-1 aus - jah.

    Aga see oli küll ilmselge viga ja isegi potensiaalne punase koht mane vastu ja sealt kontrast värav? Halooo VAR, mis toimub???

    Kommentaar


      mis asi see kaitse teil on😂 sellisel tasemel. Ma olen sõnatu, selle keskvälja vastu, mis Realil on peaks juba sada aastat oskama mängida

      Kommentaar


        Algselt postitas Olar Vaata postitust
        mis asi see kaitse teil on😂 sellisel tasemel. Ma olen sõnatu, selle keskvälja vastu, mis Realil on peaks juba sada aastat oskama mängida
        Meil keskkaitses kaks mees kelle tase on bundesliga 2. divisioonis. See pole mingi üllatus.

        Kommentaar


          Ma ausalt öeldes ei saanudki aru, miks Thiago pingil on. Õnneks toodi ikka mängu, kuid minu arvates kümme minutit liiga hilja. Kaitseliin on ka selline ”when it rains it pours”. Üks VvD ei teeks paha seal.

          Tõele au andes, arvasin eelneva info pealt, et tuleb suht kerge mäng ’poolile. Nagu näha siis eksisin.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Raske oleks sitemini mängida teist poolaega kui esimest
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Alissonil on korralik Freddie Mercury vunts ees

              Kommentaar


                Algselt postitas kemal1 Vaata postitust
                Alissonil on korralik Freddie Mercury vunts ees
                Mulle meenus Magnum P. I. e härra Tom Selleck.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Vinicius on päris terav. Ise olime ikka üsna kummid. Aus kaotus.

                  Kommentaar


                    Hea, et ainult 3-1 jäi. Mitte, et väga suurt vahet peale mainekahju oleks vist, sest ei näe, et teises mängus edasipääsu peale mängitaks.

                    Kommentaar


                      Kassanäe, mölakad juba esimesel poolajal siia hüppama tulnud. Foorumis ei muutu kunagi midagi.
                      Esitus oli kohutav, ühtegi positiivset detaili ei meenu - isegi see värav tuli koba peale. Aga hea et tuli, jätab mingigi võimaluse, sest 90 ikkagi veel ees. Midagi peaks muutma, aga ei tule pähe mida. Hendot ilmselt tagasi ei saa teiseks mänguks. Pettumus väga suur pole, sisuliselt olen enda jaoks selle hooaja maha kandnud.
                      Ah jaa - see treeningstaadion sobib pandeemiajalkaks suurepäraselt. Pole isegi ohtu, et õhus oleks suure jalkaõhtu hõngu.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Ei ole kuidagi sellise taseme tagaliini praegu nagu vaja oleks, aga eespool ka, too much of the same, põhimeestelt liiga vähe üllatavaid liigutusi, kuidagi kõik katsed olid vastastele läbinähtavad. Wijnaldum meie parim täna nii ülespoole kui allapoole, aga teised ...
                        Thiago krt ei tee ühtegi söötu, mis oleks riskialtim, et reaalselt viiks kuskile ohuolukorda mängukaaslase, kust võiks ka midagi tulla.
                        Esimene poolaeg - päris nukrad numbrid ikka meilt.

                        Kommentaar


                          Veits selline walk in the park suhtumine meitel ja nuh, siis teedki rumalaid vigu ning lükatakse pikali.

                          Katus sõidab. Mäng hakib. Kaki.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Olen nõus sellega et probleemid on peas rohkem kui jalgades. Jalgades vb on vaid Phillips'il.

                            Kommentaar


                              Kui ikka keskkaitset pole olemas on tervel meeskonnal persekellad
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Kaotusest rohkem ajas närvi TAA kaardi olukord. Millal hakatakse selliste teesklemiste eest mängukeelde jagama? Mind see pikemalt juba häirinud, et mängijad võimendavad selliseid olukordi üle. Käsi õrnalt vastu ning kohe külili maas. Klounid.

                                Liverpoolil polnud vist teist väravat vaja lõpus. Milleks oli vaja lihtsalt sööta, ilma, et teravust üldse tekitaks?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X