320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alisson tassib. Salah hoos. Pink ka kõva, kurat see ju puhtalt Liverpooli aasta 😎

    Kommentaar


      Teist poolaega õnnestus isegi vaadata kuigi ilmselt esimene oli huvitavam. Elliott sulandus väga kenasti keskväljale, kindlasti mängis oma koha välja. Tsimikas meeldis ka - eelmisel hooajal nähtud hirmu ta silmades enam polnud ja sööt liikus kenasti. Kuni teise väravani mängiti väga ilusat palliga mängu, parimate päevade tasemel. Lõpp vajus ära, aga sest midagi.
      Juhtkond koos Kloppiga valis olemasoleva säiliitamise: uued lepingud meestega on tähtsamad kui uued ostud. See on ka täiesti adekvaatne valik, sest klassi meestel on ja noori tuleb peale ka. Eks ole näha, mis tugevamate satside vastu saab.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Hea oli lisaks loovale mängule näha, et ei lastud end mõjutada kivipallurite pidevast tootmisest. Loodaks, et lõpuks see juhtub, et see breksiti-burnli koliseb see aasta alla. Räme kamp. Null kollast terve mängu peale?
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Kloppi prillid ongi minevik. Maailm pole enam endine.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Shaqiri permanentselt Lyoni, Woodburn mittepermanentselt Heartsi. Tuult tiibadesse!
            Kärpekohti on koosseisus veelgi. Kariuse küsimus, siis mida teha eelmisel hooajal kenasti auke lappinud Phillipsi ja R. Williamsiga, kes hetkel viies-kuues keskkaitsja - R. Williamsit ootab ilmselt laen, edasi Origi ja Minamino, kellele mänguaega ei paista ja ka Sheyi Ojo jaoks pole veel lahendust leitud. Ja mida tähendab H. Elliotti jõuline saabumine C. Jonesi jaoks? Temagi kuskile laenule?
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Shaqiri permanentselt Lyoni, Woodburn mittepermanentselt Heartsi. Tuult tiibadesse!
              Kärpekohti on koosseisus veelgi. Kariuse küsimus, siis mida teha eelmisel hooajal kenasti auke lappinud Phillipsi ja R. Williamsiga, kes hetkel viies-kuues keskkaitsja - R. Williamsit ootab ilmselt laen, edasi Origi ja Minamino, kellele mänguaega ei paista ja ka Sheyi Ojo jaoks pole veel lahendust leitud. Ja mida tähendab H. Elliotti jõuline saabumine C. Jonesi jaoks? Temagi kuskile laenule?
              Satsis peab ikka sügavust ka natuke olema. Rhys Williasi ja Nat Phillipsit võib jah kuhugi laenule saata, Origiga ka pigem enam ei arvestata, aga Minamino näitas end hooaja eel väga heast küljest ning miskist loovust peab sul ka pingi pealt olema võtta. Arvestades kui tiheda graafikuga Inglismaal mängitakse, siis ei saa kogu koosseisu minema saata. Elliott on veel noor, Curtis Jones on samamoodi veel noor, saavad ja jagavad omavahel.

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Shaqiri permanentselt Lyoni, Woodburn mittepermanentselt Heartsi. Tuult tiibadesse!
                Kärpekohti on koosseisus veelgi. Kariuse küsimus, siis mida teha eelmisel hooajal kenasti auke lappinud Phillipsi ja R. Williamsiga, kes hetkel viies-kuues keskkaitsja - R. Williamsit ootab ilmselt laen, edasi Origi ja Minamino, kellele mänguaega ei paista ja ka Sheyi Ojo jaoks pole veel lahendust leitud. Ja mida tähendab H. Elliotti jõuline saabumine C. Jonesi jaoks? Temagi kuskile laenule?
                R. Williams on backup, seda on Klopp maininud. Kui lähebki laenule siis ilmselt lühiajaliselt ja võimalusega tagasi kutsuda. N. Phillipsile otsitakse permanentset kosilast, kuid need kes ukse taga käinud on ei ole mitte sobilikud olnud.
                Karius tahaks ilmselt kõik rahaks teha kui keegi normaalse pakkumisega tuleks, aga keegi ei taha teda. Ilmselt tiksutakse lepingu lõpuni.
                C.Jones ja Elliot teevad ilmselt rotatsiooni, sest täiskoormust läbi terve hooaja veel ei kannata. Ma ei imestaks, kui C.Jones oleks laubapäeval mingil viisil kaasatud ja Elliot ei oleks. Aga eks ole näha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Shaqiri permanentselt Lyoni, Woodburn mittepermanentselt Heartsi. Tuult tiibadesse!
                  Kärpekohti on koosseisus veelgi. Kariuse küsimus, siis mida teha eelmisel hooajal kenasti auke lappinud Phillipsi ja R. Williamsiga, kes hetkel viies-kuues keskkaitsja - R. Williamsit ootab ilmselt laen, edasi Origi ja Minamino, kellele mänguaega ei paista ja ka Sheyi Ojo jaoks pole veel lahendust leitud. Ja mida tähendab H. Elliotti jõuline saabumine C. Jonesi jaoks? Temagi kuskile laenule?
                  Shaq'i üle ainult hea meel, mees tõestas ilusti oma väärtust EM'il ning loodetavasti lammutab Lyon'is palju. Kahju et läks, aga karm oleks ka pingil kinni hoida, tõi ikka särtsu küll vahel satsi, ma ütleks et keskmiselt palju palju rohkem kui Keita nt. Origiga on selline lugu, et ma arvasin et ta ammu läheb, aga ei teagi kuidas see tema mindset'i sobib, et ta ainult varumees meil on...arengu mõttes vajaks ikkagi regular mänguaega, annet ja skilli on, aga oleks väär teda kinni hoida siin - on meile mälestusi andnud küll ilusti.
                  Nooremaid võiks pigem laenutada kuskile.

                  Kommentaar


                    Nasfalil on ju jummala timm jutt Chelsea poolehoidja kohta.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ega nad ju eksi - enda peas oled ikka lahe jne.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Kui ma oleks manu skänk, siis ma halaks ja nutaks ja helistaks Sarvele, aga kuna ma Sinine, siis clap clap teile ja sain naerda )

                        Kommentaar


                          Aga muidu vastab tōele, et Chelsea on parim, seal on parimad, Jorginho Ballondoriks ja Liverpool saab laupäeval bukkaket.

                          Kommentaar


                            Stokil on arvamus, et maailma Khabibid on õiged (väärilised) meistrid, ning maailma McGregorite edu ei ole pennigi väärt. Reaalsus on aga veits teine.

                            Kommentaar


                              20. septembri nädalal tuleb taas Norwichi sõita. Liigakapi kolmandaks ringiks selline minu jaoks vastik loos.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                20. septembri nädalal tuleb taas Norwichi sõita. Liigakapi kolmandaks ringiks selline minu jaoks vastik loos.
                                Ei pea vast kõik. Tuleb siuke kooliekskursioon, Milly bussijuht, Elliot ja Jones seeniorimad mängijad.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X