320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõunamaareisid siis seekord. Lihtsamini oleks saanud.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Tore kraam: Madridi Atletico, Liverpool, Porto, AC Milan
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Porto-liverpool jälle, nice.
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Tore kraam: Madridi Atletico, Liverpool, Porto, AC Milan
          Kohe algusest peale tuleb hakata hagu andma. Põnev.

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Tore kraam: Madridi Atletico, Liverpool, Porto, AC Milan
            Ma ei tea mida sa siin toreda all mõtled - vb seda et palju revenge'i tegemise võimalusi, aga muidu ütleks küll et üsna ebameeldiv grupp. Tahaks kuskile mujale. Tehtav, aga kindlasti mitte uue laatsaretilainega v total form dip'iga - pink on ju nüüd ka lühem. See hirmutab, mis meist kuskil Jaanuaris-Veebruaris saab, mitu hooaega on just siis järgi antud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              Ma ei tea mida sa siin toreda all mõtled - vb seda et palju revenge'i tegemise võimalusi, aga muidu ütleks küll et üsna ebameeldiv grupp. Tahaks kuskile mujale. Tehtav, aga kindlasti mitte uue laatsaretilainega v total form dip'iga - pink on ju nüüd ka lühem. See hirmutab, mis meist kuskil Jaanuaris-Veebruaris saab, mitu hooaega on just siis järgi antud.
              FSG out jne..

              Gini - Thago
              Lallana - Jones
              Shaq - Elliott
              Lovren - Konate, Phillips, R.Williams
              Clyne, Hoever - N.Willams
              Mignolet, Karius - Adrian, Kelleher
              Brewster, Ings - Minamino, Jota
              Moreno - Tsimikas

              Pigem on meeskond sügavam kui varem, arvestades mängijate panust oma viimastel hooaegadel. Ainsana oli kindlasti puudust Lovrenist ja eks hooaeg näitab kas Ginist ja Shaqist tuntakse. Ülejäänud mängijate panus oli suht olematu või kukkunud viimastel hooaegadel nulli lähedale. Eelmise hooaja vigastused olid osalt kindlasti ka olematu suve tulemus.

              Ainus mängija, kelle puhul saab kindlamalt rääkida, et parimad aastad seljataga on Milner(35). Adrian(34) kolmanda väravavahina. Hendo vanuselt järgmine (31), võiks paar aastat veel säilitada oma taset. Tore oleks küll veel üks ründaja lisada Origi asemel, kuid paremate puudumisel saab proovida akadeemiast Gordonit ja Musialowskit. Ainus murekoht tegelikult on AFCON, kuid seda saab ka lahendada talvises aknas. CL-i grupimängude järgi tavaliselt midagi ikka on liikvel.

              Kokku 3 viimast aastat on akadeemia teeninud 51m€, kulutatud ca 6,5m€. Põhimeeskond kulutanud 132m€, müügid toonud 100m€ tagasi. Puudu on igasugu sell-add-on asjad, mida viimasel ajal kõvasti lepingutesse sisse lükatud. Teada, et see aasta saadi ilmselt Ingsi eest ca 6m€.

              Teemaks on ka olnud kõrge palgakulu. Kuid viimasel ajal on olnud lepingutes päris suur osa boonustel, mis igasugu karikatega tuleb välja maksta.

              Valmis sai uus treeningkeskus 50m£, alustatud 60m£ maksvat staadioni laiendust. Selle kolme aasta sees mõned väiksemad kopsikud ka.

              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Ma ei tea mida sa siin toreda all mõtled - vb seda et palju revenge'i tegemise võimalusi, aga muidu ütleks küll et üsna ebameeldiv grupp.
                Kõlavad nimed. Oskavad mängida. Erinevad stiilid, lähenemised. Ehk igav ja ka kerge ei saa olema. Nauding ju.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Suht halb viik. Chelsea värav oli ikka väga unlucky ja teine poolaeg ise munasime. Paljud mängisid kuidagi tujutult ja energiavaeselt. Eks hooaja alguse alavorm ja Chelsea oskab kaitsta küll.

                  Kommentaar


                    Kui ikka 90ne minutiga mitte ühtegi head mõtet ei tule kuidas see ümmargune asi sinna ristküliku sisse panna siis see ei ole mitte midagi uut vaid vana asi mida ei ole jätkuvalt/siiani korda tehtud. Aga noh tripledeckeri taha oleme varemgi jäänud. Kaotatud 3p.

                    Kommentaar


                      Butthurt kommentaare alati hea lugeda Unlucky koll? Puhas klass Havertzi poolt ju...näha ju, et suunas ilusti. Nojaaa vana hea bussi parkimise jokker kah mängu toodud....see oli puhas kaitse masterclass ja igati teenitud viik! Pigem oli Pool üsna kahvatu, aga noh kõik ongi pasad kui ei mängi nii nagu Pool tahab, eriti veel 10 mehega

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Kui ikka 90ne minutiga mitte ühtegi head mõtet ei tule kuidas see ümmargune asi sinna ristküliku sisse panna siis see ei ole mitte midagi uut vaid vana asi mida ei ole jätkuvalt/siiani korda tehtud. Aga noh tripledeckeri taha oleme varemgi jäänud. Kaotatud 3p.
                        Mis tripledecker? Havretz oli kastis täiesti vaba tegi paar sammu ja mitte keegi ei saanud teil kaitses aru, kes peaks katma ja siis kui sellise klassiga vend lööb vabalt olles mõnelt meetrilt ilusti sisse, siis on kiunumist, et lucky goal plapla. Teie enda kaitse sitt oli see.

                        Tuli tõesti meile unlucky (just unlucky) punane ja siis liverpool rahus situb ennast teisel poolajal 11nekesi no nii täis ja hakatakse vabandama, et me pargime.... me olime 10nekesi, kas me oleks pidanud pea ees ründama tulema? Esimene poolaeg oli lahtine mäng igast otsast ja ei suutnud te siis ka midagi teha ja ei suutnud ka siis kui kaitsesime.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Ma olin küll veits veinine, aga mulle mäng meeldis. Pärast viigiväravat ei olnud kordagi hirmu, et võime kaotada, pigem oli aja küsimus, millal juhtvärav lüüakse. Seekord ei tulnud, aga pole hullu. Ning kaotasime siiski 2p, mitte 3.
                          Seda küll jah, me olime selgelt parem tiim, isegi kui vastane 0-1 kobistas polnud kordagi kahtlust, et me vähemalt viiki kätte ei saaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Ma olin küll veits veinine, aga mulle mäng meeldis. Pärast viigiväravat ei olnud kordagi hirmu, et võime kaotada, pigem oli aja küsimus, millal juhtvärav lüüakse. Seekord ei tulnud, aga pole hullu. Ning kaotasime siiski 2p, mitte 3.
                            Mäng oli asjalik siin ei vaidlegi vastu. Ma pigem nendin meie vana probleemi, et me võime seal viimasel 1/3 peal kasvõi terve mängu palli hoida, kuid kui häid mõtteid ei tule mida sellega peale hakata siis on kuskil mingi pähkel mida pole suudetud veel lahti teha. Aga oleks vaja.

                            Kommentaar


                              Üldiselt nõus selle rünnakuimpotentsuse vihjamisega (Bobbyl ja Manél ei tulnud välja ja esimene sai viga) aga see mäng oli vähe ebatavaline ja tekitas vastakaid tundeid. Ühest küljest tunne, et võimalus justkui raisku lastud ja toryd on punktiga rahul, teisest küljest, kas oleks olnud rohkem võimalusi, kui mäng oleks olnud 11v11? Buss tõmmati korralikult kokku peale juhtumit, teise p.a. algul oli meie surve väga intensiivne, aga kui bussis on kõik kõrgeima taseme mängijad, kes ka kvaliteetse treeneri orgunnitud, võivad võimalused väga haruldaseks jääda.
                              Set-upi kohapealt olin üllatunud, et Elliot alustas, kuid midagi pole öelda, väga tragi ja tubli. Kuid suures mängus võib vaja olla kedagi suurema kogemusega, Keita mängis eelmised kaks ja paistis heas hoos, jääb arvata mis ta oleks teinud. Henderson mängis samuti seetõttu ebatavalises positsioonis. Surve võis toimida ja palli võidi hoida, aga ikka mumeelest keskväli oli see, mis ei paistnud õlitatud.

                              Positiivne näha, et vorm paistab üldiselt hea ja põhitüübid kõik tagasi. On teine tera, kui kaitses Van ja Joel, nende ees Fab.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                                Mäng oli asjalik siin ei vaidlegi vastu. Ma pigem nendin meie vana probleemi, et me võime seal viimasel 1/3 peal kasvõi terve mängu palli hoida, kuid kui häid mõtteid ei tule mida sellega peale hakata siis on kuskil mingi pähkel mida pole suudetud veel lahti teha. Aga oleks vaja.
                                See ei ole ainult 'pooli probleem. Õigesti asetatud ja tiimina liikuvat umbkaitset ongi ääretult keeruline murda. Selleks on vaja kas kellegi erakordset individuaalset meisterlikkust või siis veidike õnne. Laupäeval polnud teisel poolajal kumbagi. Mina jäin rahule, et vähemalt kaugelt juleti proovida ning saadi mõned korrad isegi inimmüürist mööda.
                                Pikk perspektiiv on muidugi keeruline jah. Keskvälja sügavust vist siiski ei ole piisavalt, aga eks hooaja peale ole näha.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X