320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    siuke lugu siis:
    BBC, News, BBC News, news online, world, uk, international, foreign, british, online, service

    Kommentaar


      a notorious Liverpool gangster known as The Psycho
      Nonoh! Stuart Pearce oli sel ajal City mängija. Aga tõesti, ega Liverpool ja Manchester asu teineteisest kuigi kaugel. Kokkuvõttes olen ma tema karjäärimuudatusega rahul.
      Supplies!

      Kommentaar


        Algselt postitas pedro
        kes need 3 on sinu arvates, siis ütlen, kes neljas
        Need, kes reaalselt tiitlile pretendeerivad/pretendeerisid.

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Need, kes reaalselt tiitlile pretendeerivad/pretendeerisid.
          Ning samuti need, kes on võitnud Premier League(jätame Blackburni välja, kuna peale kuldset 1994/95 hooaega pole tiitlile enam pretendeeritud

          Kommentaar


            suurte klubide koha pealt hoidku igasugu chelsea loffikud suud kinni. chelsea=väike blackburn. varsti teeb roman viktorit ja fat frank ei suuda enam vastase põrkest nurgalöökigi teenida.

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              suurte klubide koha pealt hoidku igasugu chelsea loffikud suud kinni. chelsea=väike blackburn. varsti teeb roman viktorit ja fat frank ei suuda enam vastase põrkest nurgalöökigi teenida.
              Mis ma krdi halvem olen kui sinusugune Villa lohh. Las igaüks olla nagu tahab, mida sa tuled siia hüppama? Ära hakka siin mingeid matemaatilisi võrrandeid koostama... tundub, et sa selles väga hea ei ole!

              Kommentaar


                sorri, minu viga. panin komakohaga mööda. chelsea=väike qpr

                Kommentaar


                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  sorri, minu viga. panin komakohaga mööda. chelsea=väike qpr
                  Ise täismees, teeb 5nda klassi nalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    Ise täismees, teeb 5nda klassi nalju
                    tõde on valus kuulata?

                    Kommentaar


                      Deklareerin, et mina olen igasuguse kahtluseta pede ja loodan, et te siit ohvtopikusse nüüd vehkat tõmbate oma rumalustega.
                      Aga Times vaatleb täna põhjalikult klubi hetkeolukorda. Päris selge on see, et keegi sellest armsast seltskonnast peab kohvrid pakkima, miljonid kenasti pangaarvel. Ja kannatada saavad kogu jamast muidugi vaid mängijad ja fännid.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Alan Hansen:In my opinion the only way forward for Liverpool Football Club is a new stadium and if this goes on the back-burner because the owners cannot sort themselves out, then this is once again detrimental.
                        If the Americans cannot get together and go forward, and from what we see and hear there is little sign of that, then they should sell to Dubai International Capital - clearly a very interested and ambitious party with the financial muscle to build the new stadium and invest in the team.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Püha jaanituli, millised närused tülinorijad.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Me palavalt armastatud neljas koht ei tohiks enam kahtluse all olla. Hea meel kuulda, et J. Pennant üle hulga aja ennast kasulikuks tegi.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Värav ise oli päris nauditav!
                                mc jünger.Anus Äärits.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X