320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Chamberlaine hakkab muidu vist päris heasse vormi jõudma, et siin võib oodata võimsaid mänge .

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Ossamumeie ja karsked ratsanikud! Kui äge mäng.

      Jehhuu ja kolmteist purjus papagoid! Poolfinaalis kohtume.
      Nunnu kraam!
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Vs Leeds siis edasi lükatud
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Jah, sel aastal siis polegi poksimispäeva lõunast Premieri mängu, sest Watford vs Wolves ka edasi lükatud. Nojah, ma ilmselt tee peal niikuinii ja ei saakski vaadata.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            pigem võib rahul olla. Tiim saab normaalselt valmistuda Leicesteri mänguks.

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Chamberlaine hakkab muidu vist päris heasse vormi jõudma, et siin võib oodata võimsaid mänge .
              Klopp on nõus, täna jälle põhis.

              Vastased pole puhata saanud, loodetavasti on see suur eelis meile .

              Van Dijk on ka tagasi oma Covidi puhkuselt.

              Kommentaar


                Väga masendav sitt puhanud tiimiga vigastustest räsitud ja 2 päeva tagasi mänginud Lesteri vastu.

                Tiitli võib Cityle ära anda ju. Saabki liiga ära lõpetada, Afconile keskunduda, pika talvepausi, karikamängudele keskenduda, Covidit ja vigastusi ravida 'nd shit

                Kommentaar


                  Palju õnne. Karikamängu koosseis tegi ka palju parema esituse, kui praegune põhitiim. Masendav, mitte tulemuse, vaid mängupildi suhtes.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Yep, peale Salahi penaltit mängiti ikka väga uimaselt kuni viimased 10 minutit lõpuks jalad kõhu alt välja võeti, aga siis oli juba hilja.

                    Sellise mänguga küll meistriks ei tule.

                    Kommentaar


                      Krt see tänane mäng oli küll pettumus ja parafraseerides klassikuid "no ei olnud õnne" samas meistriks tulemiseks on see pall vaja kasvõi väravasse joosta. kahju

                      Kommentaar


                        Võimalusi ja seda totakat xG'd vaadates oleks justkui pidanud ühe või kahe väravaga võitma. Aga samas mängupilt oli üsna halb. Paar tähelepanekut:

                        1) Ma ei tea kas mulle tundus või Leicester lihtsalt tahtis neid punkte märksa enam? Joosti üle ja võideti teised pallid. Kohati ikka väga staatiline ja aeglane oli Liverpooli liikumine eriti 2. poolajal. Alles kaotusseisus saadi lõpuks jalad kõhu alt välja. See on ikka kurjast, kui arvestada, et oldi palju puhanumad, kui vastane. Niimoodi rallit ei sõida, kõik peale Matipi ja Tsimikase peaksid korraliku "äratuse" ja motivatsioonipaketi saama Kloppilt.

                        2) I poolaeg oli enam-vähem, kuigi võimalusi oleks võinud rohkem olla. Aga see II poolaeg...see kuidas konkreetselt kaitsvalt alustati poolaega, survet enam ei tehtud ja kontratele mängiti. See oli taotuslik või? Selle Lesteri kaitse vastu?? Suht feil Kloppilt, kui see nii oli. Oleks pidanud oma värskuse ja kogemuse maksma panna ja tempo üles kruvima just ju. Väga kummaline

                        3) Mane, Firmino ja Milneri parimad päevad on möödas. See tundub ikka üpris selge. Mane osas on veel so-so, aga samas juba tükk aega pole tema äär nii ohtlik olnud. Nad on kõik olnud jube aeglase tegutsemisega ja puude kehv + Mane realiseerimine no ikka suht halb...viimane aeg tuua suvel mõni hea ründemängija - hetkel ikka kogu rünne Salahi ja Jota õlgadel. Tea sedagi, kaua esimene neist veel jaksab...

                        4) Tuleb oluliselt täiendada ka keskvälja, kui tahetakse City (ja Chelseaga) sammu pidada. See keskväli oli korralik läbisõiduhoov, pressing oli ikka üllatavalt kehv. Hendersonil need away mängud olnud halvad, Keitat ei saa usaldada ja Ox pole piisavalt hea/ei ole teistega ühel lainel. Jonesi ja Ellioti lisandumine peaks aitama, aga nad pole kontrollivad ega box-to-box poolikud, vaid pigem loovad ja ründavamad. Päris jube, kui City saab pingilt sisse tuua Fernandinho, Gündogani ja Fodeni, samal ajal kui Live saab tuua Milneri ja Oxi

                        Kommentaar


                          Järgmine aasta on Liverpooli aasta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                            Võimalusi ja seda totakat xG'd vaadates oleks justkui pidanud ühe või kahe väravaga võitma. Aga samas mängupilt oli üsna halb. Paar tähelepanekut:

                            1) Ma ei tea kas mulle tundus või Leicester lihtsalt tahtis neid punkte märksa enam? Joosti üle ja võideti teised pallid. Kohati ikka väga staatiline ja aeglane oli Liverpooli liikumine eriti 2. poolajal. Alles kaotusseisus saadi lõpuks jalad kõhu alt välja. See on ikka kurjast, kui arvestada, et oldi palju puhanumad, kui vastane. Niimoodi rallit ei sõida, kõik peale Matipi ja Tsimikase peaksid korraliku "äratuse" ja motivatsioonipaketi saama Kloppilt.
                            Hea analüüs! Ma ise samuti märkasin, et polnud seda teravust. Ehk arvati, et nooh alles mõned päevad tagasi saime jagu, tsill küll täna samamoodi ära tuleb. Ehk siis liigne enesekindlus tõmbas vaiba alt.

                            Kommentaar


                              "It is a nice story that a guy who is complaining about playing on the 26th and 28th only plays on the 28th and loses to a guy who had to play on the 26th and 28th."
                              Palun sellist mängupilti nagu eile enam mitte korrata.

                              Kommentaar


                                mjaa, möödas on ajad kui poole hooaja peal 6 punktine vahe võis tähendada, et teine või isegi kolmas tuleb ja kangutab lõpuks ära. abudhabi on selle asja kindlaks teinud
                                kusjuures nii meil kui õlidel on 2 kaotust ja selliseid mänge nagu lester ikka tuleb hooaja jooksul, noh lihtsalt ei lähe pall sisse. aga need viigid on need, mis selle vahe teinud ja paljud neist on mängud, kus jäädud endaga rahule ja kindel võit käest ära antud. Mis oli aga murettekitav, oli selline veits lappes mängupilt, eriti spursi mängus, kus anti hulgi võimalusi ja vedas, et vastane ära ei löönud. Nüüd anti küll 1 aga sellest piisas..
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X