320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
    Chelsea puhul aumeestega täna kindlasti tegemist ei olnud!
    Mida sa sellega silmas pead?

    Kommentaar


      Riise süüdistamine on küll täiesti mõttetu. Ta on aastate jooksul 'pooli heaks palju korda saatnud. Vutis ikka pall leiab tee väravasse vahetevahel. Muidu poleks mõtet seda mängu vaadata.
      Üldiselt oli täitsa ok mäng 'poolilt. Algust ei õnnestunud näha, aga esimese poolaja teine pool ning teise algus oli meie kontrolli all. Kusagil seal Aurelio vigastuse paiku kadus aga ründemängust teravus ja tol hetkel reaalsena tundunud teine värav jäi löömata. Chelsea oli loopinud pikka palli Drogbale, kuid suutis vajalikul hetkel mänguplaani muuta. Müts maha.
      Ja lõpuks saime karistuse, nagu seda ikka juhtub. Chelsea mängis üheksa mehega kaitses ja võttis Gerrardilt ja Torreselt efektiivselt ruumi ära.
      Aga pole midagi. Rafa ei saa nüüd Londonis null-nulli lootes mängu ära nullida. Mõjub kindlasti mängupildile positiivselt.
      Tasub olla jätkuvalt lootusrikas.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        hmhm riiset ei saa jah süüdistada nagu, kuigi ehk oleks mõistlikum olnud seda palli jalaga mängida a no samas krt kuidas see tsenderdus sealt nurgalipujuurest lasti anda? 2 meest olid nagu peal seal ju, a ikka lasti, kontsentratsioonipuudus ma ütlen

        Kommentaar


          Kohtunikku süüdistades näitas Rafa, et tal on haugist ka lühem mälu. What goes around, comes around. Seekord siis juba päris kiiresti.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
            Kohtunikku süüdistades näitas Rafa, et tal on haugist ka lühem mälu. What goes around, comes around. Seekord siis juba päris kiiresti.
            selles tulemuses võinuks ta süüdistada sinu ema, aga viletöö tegi karuteeneid mõlemale poolele... äärekohtunik oli huumoripoiss.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Veidi tõre veel täna ennelõunal? Köhida situatsioonide peale, mis mängu ei otsustanud, on veel eriti mage. Eriti arvestades, et eelmisest ringist edasipääs jäi palju mahlakamate vilede või vilistamata jätmiste taha
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Tundub, et Riise oli oma palga viigi peale pannud. Viga tuli parandada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                  Kohtunikku süüdistades näitas Rafa, et tal on haugist ka lühem mälu. What goes around, comes around. Seekord siis juba päris kiiresti.
                  Noh ära nüüd enne õhtut ka hõiska. Vähemalt 95 minutit on selles paaris veel mängida. Õnn jõuab vajadusel pöörduda.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                    Kohtunikku süüdistades näitas Rafa, et tal on haugist ka lühem mälu.
                    Muuseas - Rafa on lihtsalt kohustatud seda tegema, see kuulub tema tööülesannetesse. Mina ka ei arva, et eilne kohtunik oleks otsustavat bläkki teinud, aga kritiseerima peab ikkagi. Nii survestab Rafa kordusmängu kohtunikku ning tulemuseks võib heal juhul olla ühes vaieldavas, aga otsustavas olukorras soodne vile.
                    Või arvad sa, et lgp A. Wenger oleks praegu vait? Vaevalt küll.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Või arvad sa, et lgp A. Wenger oleks praegu vait? Vaevalt küll.
                      Selle peale oskan ma öelda vaid üht: i did not zee zi inzident . Ja kusjuures, Liverpooli eelistaks sellest paarist iga kell finaalis mängimas.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                        Ja kusjuures, Liverpooli eelistaks sellest paarist iga kell finaalis mängimas.
                        Rõve mees:-)

                        Kommentaar


                          Pole sõnu,aga jah ega see riise syy ei olnud(kes ikka oma meeskonnale meelega värava lööb).Mina kui live fänniga tahaks ,et täna saaks barca võidu ja ytlse finaali liverpooliga oleks hea finaal kindlasti,aga jah ma ei hakka siin midagi ennustama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas when Vaata postitust
                            Pole sõnu,aga jah ega see riise syy ei olnud(kes ikka oma meeskonnale meelega värava lööb).Mina kui live fänniga tahaks ,et täna saaks barca võidu ja ytlse finaali liverpooliga oleks hea finaal kindlasti,aga jah ma ei hakka siin midagi ennustama.
                            meelega omaväravaid ei lööda. live-barca finaal oleks parim üle-ültse. käi persse oma master-of-the-obvious kommentaariga
                            Jack of all trades, Master of nuns

                            Kommentaar


                              Kuskilt väravaid oleks võimalik näha ?
                              http://www.jktulevik.ee/

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                                Kuskilt väravaid oleks võimalik näha ?
                                Discover how to watch football live streaming. Check out football betting tips. Catch up on the latest football news. Watch football videos.


                                fucking googeldamisvõimetu algaja!
                                Jack of all trades, Master of nuns

                                Kommentaar

                                Working...
                                X