320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miski häiris täna, eriti esimesel poolajal. Liiga palju söödupraaki, aga eks see pigem täiuslikkuse otsimine. Jota oli suurepärane, alati otsis ja nõelas. Diaz näitas, et küllap temaltki hakkab peagi tulema.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Üks nendest õhtutest, kus pall ei tahtnud sisse minna. Samas vastaste vv oli suht MoM ka mo arust. Muidu kena grinditud võit.

      Kommentaar


        Nii ebaohtlikku Leicesteri ei mäleta kohe pikalt, kui see mis eile nägin. Üsna muretu veeretamine, varem oleme ikka kõvasti rohkem pingutama pidanud võidu nimel nendega. Diaz'i mäng oli väga hea juba alguse kohta.

        Kommentaar


          Pühapäeval peaks Hendo tagasi olema ja minu meelest keskväli vajab teda. Mane kohta ütles Klopp, et vaatab trennide põhjal, kas saab kasutada. Kui ei saa, võib Diaz taas alustada - seekord ilmselt koos Jota ja Salahiga.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Täna on ründekolmikus nagu midagi tuttavat: Mane, Salah, Firmino. Keskväljal tagasi Hendo ja sisse toodud ka Keita. Thiago, Jota ja Diaz seekord pingile jäetud, Jonesi pole sealgi.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Hea elu ikka kui Minamino ja Curtis ei mahu pingilegi.

              Kommentaar


                Ilmselt asi selles, et Lesteri vastu oli Jones väga kehv. Aga noor ja jõuab veel areneda, stabiilsust koguda.

                Pingil veel ka Ox ja Elliott, lisaks Diazele, Thiagole ja Jotale. Päris korralik pink küll

                Kommentaar


                  Väga kuiv esimene poolaeg, aga nurgalöögist edu .

                  Pall Salahini praktiliselt ei jõua, Mane on väga tujutu/väsinud? ja Jota on pingil

                  Kommentaar


                    Kui samamoodi jätkatakse, on Burnley värav ainult aja küsimus.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Ei jätkatud sama moodi. Thiago tuli sisse ja näitas ette kuidas ennemuiste barcelonas palli hoiti. Kuskil 69 minutil avastasin, et nii on täitsa kogu pinge kadunud ja pigem tuleb 2-0 kui 1-1

                      Kommentaar


                        Jah, vihmane Burnley ei inspireeri. Ma olin ka väga rahul kuidas viimased 20 minutit lahendati - ülima rahu ja kindlusega. Värav kenasti treeningplatsil ehitatud ja õnneks polnud rohkemat vaja.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Main thing is to keep the main thing the main thing. 3p käes ja edasi. Burnley on kõigile vastik sats olnud ja neile pole lihtne ära lüüa. Täna olid biitlid ka ikka liimist lahti ja praaki oli päris korralikult, aga saadi vajalik võit kätte.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Kui samamoodi jätkatakse, on Burnley värav ainult aja küsimus.
                            Paistab, et sooritasin kogemustele tuginedes õigeaegselt iluund.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              1ne poolaeg Becker tassis kahe käpaga. Tahaks, et me ka nii sirgjooneliselt pealelöögile jõuaks, aga me pigem solgutame seda palli äärest äärde. Kui see tulemuse toob siis pole isegi lugu. Aga muidu same old same old, kui rahakottidele kuklasse tahame hingata siis 3p on olulisemad kui mänguilu.

                              Kommentaar


                                Noh, sellise tuule ja vihmaga kiiruse pealt minna ja ära lüüa polegi lihtne. Weghorsti võimalusi mõtlen siis. Alisson ei teinud ka talle asju lihtsaks. See mäng, vähemalt I poolaeg, oli selline natuke tüüpiline võõrsil Liverpool sel hooajal. Päris suured käärid kodu- ja võõrsilvormi vahel.

                                Thiago oleks küll pidanud põhis olema - kohe kui sisse tuli, muutus keskväli palju paremaks. Suutis lühikese ajaga rohkem teravust tekitada, kui ülejäänud keskväli kogu mänguga kokku. Selles suhtes ikka ei olnud kuidagi hea mäng Hendolt ega Keitalt. Tagantjärele tarkus, aga Diaz oleks ilmselt teravam olnud, kui Mane. Ja Firminol iga ettepoole sööt otse vastase jalale...enne võiks Minamino või ma ei tea, Elliott? ründes peale saada, kui selline Firmino.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X