320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
    Veidi tõre veel täna ennelõunal? Köhida situatsioonide peale, mis mängu ei otsustanud, on veel eriti mage. Eriti arvestades, et eelmisest ringist edasipääs jäi palju mahlakamate vilede või vilistamata jätmiste taha
    kui kohtunik teemaks juba tuli, siis lihtsalt andsin enda arvamuse edasi, et mõlemale poolele anti näiteks võimalus suluseisust värav lüüa...mis olnuks väikese tähendusega ikka.

    MCN tegi ära selle, mida mina ei viitsinud - selgitustöö jyriöö (ps! head aastapäeva).
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas molbert
      Köit jättis hea mulje.
      Lase emmel mähkmeid vahetada, kuradi piimahabe.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
        http://www.101greatgoals.com/

        fucking googeldamisvõimetu algaja!
        Jumal tänatud on olemas sinusugused jumalike võimetega lahked abistajad !
        Krdi ennast täis toriseja !!!
        http://www.jktulevik.ee/

        Kommentaar


          Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
          meelega omaväravaid ei lööda. live-barca finaal oleks parim üle-ültse. käi persse oma master-of-the-obvious kommentaariga
          Irwww mis vend oled noh,ma lissalt ytlesin oma arvamuse.!

          Kommentaar


            Algselt postitas when Vaata postitust
            Irwww mis vend oled noh,ma lissalt ytlesin oma arvamuse.!
            Ära muretse - TB on ilma allahindluseta kõigiga selline. See teebki temast erilise, või miskit.

            Kommentaar


              Algselt postitas when Vaata postitust
              Irwww mis vend oled noh,ma lissalt ytlesin oma arvamuse.!
              no offence mate, aga meil on siin nüüd uus kord. iseenesestmõistetavuse ja lauslolluse kirjutamise eest saadetakse persse. sellest hoidumiseks hoidutagu eelmainitust. amatöör rsk.
              Jack of all trades, Master of nuns

              Kommentaar


                New Home Kit (2008-2010)

                Ei midagi üüberrevolutsioonilist õnneks või ehk isegi kahjuks. Igatahes kaelus on nüüd normaalseks tehtud, kuid adidase õlatriibud võiksid ikka käisteni välja ulatuda või siis täitsa olemata olla.




                Kommentaar


                  No nii. Neljandat kohta ei võta siis meie käest enam ükski ussi- ega püssirohi. Everton paganas oskas oma 2:1 eduseisu sekunditega maha mängida.
                  Eilset mängu nägin õige vähe. Niipalju torkas silma, et Pennant püüdis tõesti kõigest väest. Moraalile on kindlasti see toeks, et 0:2 kaotusseisust viigini välja jõuti.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Benitez has also has questioned the referee, who will be Italian Roberto Rosetti for his "curious" record. "This referee has had six games in Europe this season, five times the home team has won and the other was when Chelsea won in Valencia," said the Spaniard. "Maybe that is curious."
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      loodame et pool suudab täna mängu võita ja finaalis sama teha ka manu vastu.igatahes edu.täna siis liverpoolile 3-1
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Rafa on tõesti liiga palju Drogba videosid vaadanud viimasel ajal, kui juba nii loogilist juttu ajab. Kindlasti leiab terve hunniku adekvaatseid seoseid ka kuupäeva, temperatuuri ja tuule suuna osas
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          See oli küll väga imelik ütlus talt =/ . Kõik need mängud on nö. Favoriit olnud ka kodumeeskond(va see Valencia - Chelsea) nagu:
                          Barca - Schalke jne.
                          +
                          3rd quali r. oli Celtic - Spartak kohtunik ka see vana ja siis jäi 1:1 ;D .

                          Samas võib ka sellise seose tuua, et Liverpoolis pole ühtegi itaalast, aga Chelseas on , seega kohtunik on Chelsea poolt.

                          Palju õnne.

                          Kommentaar


                            tublid, määrige enda kännud pasaga kokku ja andke takka.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              See oli küll väga imelik ütlus talt =/ . Kõik need mängud on nö. Favoriit olnud ka kodumeeskond(va see Valencia - Chelsea) nagu:
                              Barca - Schalke jne.
                              +
                              3rd quali r. oli Celtic - Spartak kohtunik ka see vana ja siis jäi 1:1 ;D .

                              Samas võib ka sellise seose tuua, et Liverpoolis pole ühtegi itaalast, aga Chelseas on , seega kohtunik on Chelsea poolt.

                              Palju õnne.
                              No see itaallane just esimest viiulit täna kindalsti ei mängi. Katki on hoopiski. Kuid jah, Enam pole Mourinhot, kes talle vastu möliseks, nii et hetkel jätab Rafa küll suht lolli mulje Ning eks see vend leiab alati vabandusi. Kunagi pole süüdi tema kehv taktika vaid ikka sada muud põhjust alustades ebaadekvaatse kohtuniku ja lõpetades ebasoodsate tähtdade seisuga.

                              Kommentaar


                                Kurat, Crouch oleks pidanud põhis olema =/ .
                                Hyypia oleks võinud ka põhis olla koos Skrtliga.., ja Carra ääre peal ma räägin noh. Hyypia võidab vähemalt neid õhuvõitlusi pidevalt seal.

                                Liiga kaitsev taktika ..., Loodame, et siis Crouch tuleb poolajal sisse ja elame näeme mis juhtuma hakkab .

                                Üks tore Inch by Inch jutukese võiks rääkida meestele, sest praegu jõuavad nad küll koguaeg just natunatukene Chelsea omadest aeglasemalt olukordadesse.
                                Palli võiks ka rohkem vallata. Nägin ainult poolaja lõpus seda, tundus, et hakkab midagi tulema ja siis lastakse mingi Dream On sööt kuhugi teise äärde..

                                Juhtub mis juhtuma peab ma igatahes tagasi telku ette .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X