320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Polnud vist ainuke, kel tekkis lootus, peale villa väravaid. Kahjuks oli kohe , kui city esimese lõi, et nad löövad kaks veel vähemalt. Kuid oma töö tehti ära ning siiski hea hooaeg selja taga. Tänud selle eest.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Polnud vist ainuke, kel tekkis lootus, peale villa väravaid. Kahjuks oli kohe , kui city esimese lõi, et nad löövad kaks veel vähemalt. Kuid oma töö tehti ära ning siiski hea hooaeg selja taga. Tänud selle eest.
      Mina ikka kartsin vähe aega, et meie jääme viiki. Ja kui City poleks võitnud, siis "it is a bit funny, daddy pig". Aga lõpuks kõik loogiline ja nagu peab.
      Ilus hooaeg ja läbi ta veel kaugeltki pole.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Hull õhtupoolik. Mäng oli üllatavalt kehva, aga lihtsalt jõuga pressiti lõpuni ära, aga jah City on loome täis ja SG magic ei päästnud.

        Kommentaar


          Ses suhtes veits nõme, et päris pikalt piinati - õnneks vähemalt tegi City kiirelt asja ära.

          Pärast tänast saab vast Konate paremini aru, millepärast tal vaja pinki nühkida - päris algaja viga värava puhul. Eka tal oli neid kahtlaseid lükkeid veel.
          Matip oli aga äge ja on ka.

          Mäng ise oli suuresti nagu meil mängud ikka - võidukad

          Reali vastu Thiago puudumine (kui see peaks nii minema) vast polegi nii suur kaotus, kui Fabinho puudumine.
          Thiagole meeldib suht kiirelt kollaseid võtta ja Reali vastu on see paha, sest neil meeldib vähe rünnata ja siis muidu mustalt mängida (nuh, teist kollast meelitada).
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Võib vist öelda, et legend. Lõi ikka tähtsaid väravaid.


              pisar tuli silma
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Ametlik LFC: We can confirm Fabio Carvalho will join the club this summer. The 19-year-old forward will officially complete a switch to the Reds on July 1st.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Kole närvis oldi mängu algusest peale, see tegigi mängu üsna koledaks ja praagirohkeks. Eriti kuna see wolves mingi kerge pähkel maha murda pole. Oli siis vaja seal teises mängus nii pikalt narrida, oleks pühapäeval rahulikumalt saanud olla. Kaks korda saada üle 90 punni ja mitte tiitlit võita nii väikese vahega on väga karm, aga eks seda tehakse rahapesijate masina vastu, niiet jällegi, väga tublid, et nii kaugele asja viisid. See 14 punkti talvel tagasi teha oli väike ime omaette.
                  Anfield oli aga täiesti fantastiline, vaid paar sekundit peale wolvesi varajast väravat tohutu laul käima ja ei vaikitud lõpuni. Ja seda ka peale mängu Origi ja mängijate auringiks. Seda juba osta ei anna.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Nii pingelist hooaja lõppu ei mäletagi...ehk 2012, kus viimastel sekunditel Agüero 3-2 QPR-le lõi ja väravate vahega ManU ees tiitli ära napsas. Seekord Liverpool oli ise tollase ManU rollis. Kui Villa oli 2-0 ees ning 15 min oli jäänud, arvasin, et kui 'Pool ise ära lööb, sünnibki ime. Coutinho 2-0 värav City-le, Gerrardi käe all...tuleb nagu kuidagi tuttav ette. Aga vanad puujalad Chambers & Mings suutsid neil kaitses lõpuks ikkagi ära käkkida ja sinna ta läks. Muidugi oleks oodanud City kindlat 3-0 võitu, siis oleks olnud pingevabam ka. Aga see ei olnud kordagi 'Pooli kontrolli all ja vähemalt tehti ju oma ära. Päris kõva hooaeg ikkagi, eriti kui peaks CL tiitel ka tulema. Origi lahkumine väärib ka mainimist - Klopp ju isegi ütles, et ta on parim võimaluste realiseerija klubis. Niivõrd olulisi väravaid löönud klubi eest, et teda tõeliseks kangelaseks pidamine ei ole liialdus. Mingu tal Milanis hästi!

                    Kommentaar


                      Kylian Mbappe has said Liverpool were one of the clubs he spoke to before deciding to extend his stay at Paris Saint-Germain. Tema ema lemmik klubi on Liverpool btw.

                      Kommentaar


                        Siin on üks hea, veidi pikem vaatamine meie mängimise ja eriti kaitsefaasi pressimise põhimõtetest ja põhjustest kuidas ja miks asju tehakse ja kuidas seda filo on algusest peale mängijatesse sisestatud. Näitevariandiks on võetud üks ülimalt ilusa mälestusega mäng muidugi, Barca kottimine. Treeneri vaatevinkliga võetakse detailselt lahti mida iga indiviid platsil õigesti ja hästi tegi. Taktika ja mänguplaan/strateegia fännidele täiesti kohustuslik vaatamine:

                        Kommentaar


                          41 aastat tagasi mängiti Pariisis Realiga.
                          Ehkki olin isa kõrvalt juba ilmselt 'pooliga tutvust teinud - mõnel laupäevasel pärastlõunal, ma hilisõhtuseid mänge veel ei vaadanud. Ka seda finaali ilmselt mitte, suurem jalkahuvi tekkis ikkagi alles 82. aasta MM-iga seoses. Seepärast olen seda versiooni 'poolist näinud hiljem videost, minu omas oli juba Grobbelaar väravas, Ian Rush väravaid löömas ja Ronnie Whelan keskväljal.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            41 aastat tagasi mängiti Pariisis Realiga.
                            Ehkki olin isa kõrvalt juba ilmselt 'pooliga tutvust teinud - mõnel laupäevasel pärastlõunal, ma hilisõhtuseid mänge veel ei vaadanud.
                            "50ndates meesfeminist" - andke parem oksüümoron.

                            Kommentaar


                              Mis sul muidu viga on? Lindur saadeti Perekooli laenule ja võtsid tema positsiooni üle?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas COYI Vaata postitust
                                Mis sul muidu viga on? Lindur saadeti Perekooli laenule ja võtsid tema positsiooni üle?
                                Ega ma West Hami teemas väga ei käi lappamas. Mõistlikud vennad ja hea meel kui hästi läheb ka väiksemate klubide fännidel eestis. Siiralt. Siinsed "blokin kõik mänu fännid, aga käin seal teemas õpetamas" vendade üle võib ikka nalja teha. Isegi kui see on ainult endale naljakas . Ja noh, viimase postituse sisu oli ju ka tõsi lisaks kõigele veel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X