320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minu arust ka skrtrl oli väga kindel kaitses, aga veits õnnetult sai viga. andsite kõva lahingu ja ega palju puudu ei jäänud, kuigi samas jäi parasjagu puudu
    oleks pooli fänn, siis oleks samuti uhke.
    AILTON

    Kommentaar


      Algselt postitas -Marko- Vaata postitust
      Mine pe**e kohtunik !!!!!! No mis kuradi õigusega jätsid sa penalt andmata Hüüpiale tehtud ILMSELGE vea puhul ???
      kusjuures kordusest vaadates oli näha et pisut kergelt kukkus soomlane, kuigi puude oli.
      AILTON

      Kommentaar


        Algselt postitas -Marko- Vaata postitust


        Anyway tulge veel rääkima lõunamaade klubide ja nende õlipeadest mängijate fännid ja muud loomad, et inglise jalgpall on igav, aeglane ja liiga kaitsev vms. Eilne mäng oli nagu sitanikerdis tänase kõrval !
        ot kas ManU polegi enam Inglise klubi või? pealegi mängiti ju OT-l, Inglismaal.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Essieni 2:1 oleks pidanud muidugi lugema..
          mismõttes? 4st sulus olnust 2 jäid palli lennutrajektoorile piisavalt lähedale, et segada väravavahti.

          Kommentaar


            Algselt postitas pedro
            kohtunik otsusest rääkida ei viitsi.

            mind üllatasid Benitezi valikud. Benayouni eelistas Babelile(kes Arsenali vastu teenis otsusta penalti ning lõi ka ise värava) ning miks võtta välja Torres, kui sul on võimalus võtta Kuyt, kellel mitte miski ei õnnestunud täna. Pennanti asemel oleks tahtnud näha Crouchi.
            Crouch, Babel, Torres on suuremaks ohuks, kui Kuyt ja Pennant minu arvates. Aga igatahes põnev mäng.
            Torres sai vigastuse !

            Kommentaar


              Eilsetest emotsioonidest kainenuna ütleksin samuti, et punaste üle võib uhke olla vaatamata kaotusele. Esimene poolaeg oli Chelsea käes ja me ei saanud kuidagi oma mängu käima ning kuidagi nõutult toimus rünnakute üritamine. Teisel poolajal asi paranes ning tõepoolest, kui kogu meeskonna kokkumäng just kõige paremini ei suju, ongi vaja ühte-kahte individuaalselt brilliance'i, et mängus muutus sisse teha ning selle tegi Benayoun ära ! Torres viimistles kindlalt.
              Sellest väravast meie mäng paranes oluliselt, kuid lisaaeg oli omaette show.
              Ei ole siiski nõus sellega, et kohtunik jättis Hüüpiale penalti määramata, kuid peab tunnistama, et sinistele määratud penalti oli õigustatud. Oleks on küll paha poiss, aga kipun arvama Srktel ei oleks sellist viga teinud.
              Torres'e väljavahetamine oli tingitud väiksest vigastusest ütleb Rafa, kuid mina oleksin välja võtnud hoopis Kuyt'i. Igatahes Babel'i sissetoomine oli vaid aja küsimus ja taaskord oli see õigustatud lüke. Ilus värav.
              Siniste esimese ja viimase väravas on minuarust natuke süüd ikkagi meie norra viikingil Riisel, kuid noh vabalt võinuks ka mõni teine mängija samades situatsioonides nats hiljaks jääda ja nii.
              Igatahes meie meeskonna parimaks loeks Carrat ja vastaste poolelt Essien'i.
              Nii ManU oma mängus, kui ka Chelsea eilses mängus tundusid veits finaalinäljasemad, kui nende opponendid ja vast see ehk oligi tegelik vahe.

              Kommentaar


                Arvuti avanuna olen päris imestunud, et ei saa lugeda Benitezi erruminekust. Ootasin seda täna hommikul.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  võiks tõesti oma sitapotiäri taas avada

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -Marko- Vaata postitust
                    Nii ManU oma mängus, kui ka Chelsea eilses mängus tundusid veits finaalinäljasemad, kui nende opponendid ja vast see ehk oligi tegelik vahe.
                    kle anna andeks aga krt ma ei saa aru mis mängust sul näiteks ManU puhul jutt käib? võta kasvõi mängustatistika UEFA lehelt appi. ja ära tule ajama, et see oli SAF-i taktika. 1-0 oli libe seis, sest 1-1 puhul oleks juba seis vastupidine olnud. ManU oli lihtsalt pask et lüüa oma teine koll. muidugi samapask oli Barca, et ei suudetud oma võimalusi ära kasutada. et kui üks tiim hoiab suht meeleheitlikult 1-0 seisu ja vastane ründab, et see näitab kuivõrd finaalinäljasemad nad olid?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Pepe Reina on selline mees, kes on öelnud : "Kui Benitez lahkub Liverpoolist selle hooaja lõpus, lahkun ka mina !"
                      Hooaja parima Liverpooli mängumehe kohta ütleb ta ka huvitavalt : "Kui poleks Torres't, oleks tema jaoks punaste parim Hüüpia !"

                      Vat siis lugu...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        kui üks tiim hoiab suht meeleheitlikult 1-0 seisu ja vastane ründab, et see näitab kuivõrd finaalinäljasemad nad olid?
                        Oeh. Mis ajast pole eduseisu hoidmine ning sihipäraselt kaitsva taktikaga mängimine seotud isuka sooviga finaali jõuda ? Jah, tormame paanilliselt ründesse ja jätame tagaliinid riskantselt lahtiseks...

                        Kui üldse keegi neis poolfinaalides veidi isutult mängis, siis oli see just Barcelona: Null kiirrünnakut, ülekombineerimine ja pealelöökidega venitamine.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -Marko- Vaata postitust
                          Pepe Reina on selline mees, kes on öelnud : "Kui Benitez lahkub Liverpoolist selle hooaja lõpus, lahkun ka mina !"
                          Pool Chelsea meeskonda pidi lahkuma kui TSO läheb, kuid nüüd tundub ainuke kindel mineja olevat üllataval kombel just Ben Haim.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            Pool Chelsea meeskonda pidi lahkuma kui TSO läheb, kuid nüüd tundub ainuke kindel mineja olevat üllataval kombel just Ben Haim.
                            Minu teada on drogba asi veel kahtlane.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas when Vaata postitust
                              Minu teada on drogba asi veel kahtlane.
                              Jah, kuid vaadates ta viimase aja ülesastumisi meedias,on tõenäoline, et ta jääb. Kuid Drogsi puhul ei saa kunagi kindel olla, mis mehe mõtetes mõlgub.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                                Jah, kuid vaadates ta viimase aja ülesastumisi meedias,on tõenäoline, et ta jääb. Kuid Drogsi puhul ei saa kunagi kindel olla, mis mehe mõtetes mõlgub.
                                Lihtsalt ei platra enam sellest meedias, kindlasti kästi tal mokk kinni panna kuni hooaeg läbi, aga arvestades kui hästi praegu läheb siis on võimalus, et ta jääb, ma loodan vähemalt.
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X