320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uuh see oli küll päris suur pettumus sellise hooaja lõpuks. Aga jah, kolm finaali sel kevadel ja null väravat - midagi läks ründemängus nihu.
    Peamine tunne on siiski tohutu kergendus, et see hooaeg on läbi. Pole kunagi varem meeskonda nii intensiivselt jälginud ja see võtab minu eas juba päris läbi. Edaspidi pean tempot vähendama.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Väga kahju, et sellisele hooajala pandinselline plönn lõppu. Courtois oli suurepärane, kuid oli pettumus, kuidas seda mängu mängiti. Eriti viimased minutid
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Nojah, oleks siis hästi mängitud...aga see 2. poolaja esitus küll polnud hea ega mingit "mentality monsters" nimetust kandev. See oli halb. Ja see kolme finaali peale null väravat on päris kõnekas. Kui Salah ikka jonnakalt kõrgemat palka nõuab, siis head teed talle minna ja selle 100+ mil eest saaks ju korralikult täiendust tuua. Mees on paar viimast kuud ikka päris halb olnud, aeg peeglisse vaadata. Ja kogu tiimil aeg peeglisse vaadata, no ei ole finaali võitude vääriliselt mängitud.

        Kommentaar


          Peded

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Uuh see oli küll päris suur pettumus sellise hooaja lõpuks. Aga jah, kolm finaali sel kevadel ja null väravat - midagi läks ründemängus nihu.
            Peamine tunne on siiski tohutu kergendus, et see hooaeg on läbi. Pole kunagi varem meeskonda nii intensiivselt jälginud ja see võtab minu eas juba päris läbi. Edaspidi pean tempot vähendama.
            Üldse ei imesta selline tekst pärast kaotust.

            Ära muidugi unitedi teemat unusta ja jätka samas vaimus

            Kommentaar


              Kahjuks läks nii nagu arvata oli. Palli saamine raamidesse oli algul väga hea ja lubas, kui vastaste vv tegi ühe vägeva tõrje ja ei saanud me seda ainsamatki võrku.

              Ma sellest ei saanud päris hästi aru, et kahel korral tegid vastased kollase vea, kuid said loengu. Fab tegi ja sai. Et kui on finaal, siis päris igat väravat ei loe vms?
              Sellest päris hästi nüüd ka ei saanud aru, et millepärast Reali värav ei lugenud. Pigem jäi mulje, et pall läks meitest ja see pusimine... noh, pusimine ju mitte mingi füüsika eksam vms.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Kahjuks läks nii nagu arvata oli. Palli saamine raamidesse oli algul väga hea ja lubas, kui vastaste vv tegi ühe vägeva tõrje ja ei saanud me seda ainsamatki võrku.

                Ma sellest ei saanud päris hästi aru, et kahel korral tegid vastased kollase vea, kuid said loengu. Fab tegi ja sai. Et kui on finaal, siis päris igat väravat ei loe vms?
                Sellest päris hästi nüüd ka ei saanud aru, et millepärast Reali värav ei lugenud. Pigem jäi mulje, et pall läks meitest ja see pusimine... noh, pusimine ju mitte mingi füüsika eksam vms.
                Keegi viitsib seda reeglit üldse seletada? Väravavahi taga peab 2 kaitsjat olema, et sööt sulg ei oleks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Nähtamatu Salah müügiks.
                  Ole ettevaatlik oma soovidega!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust

                    Keegi viitsib seda reeglit üldse seletada? Väravavahi taga peab 2 kaitsjat olema, et sööt sulg ei oleks?
                    Oluline on eelviimane mängija. Vv lihtsalt kipub üldjuhul olema viimane.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ma ei saanud ka hästi aru, milliste reeglite järgi see värav ära võeti. Valverde palli ei puutunud, aga joon tõmmati vist umbes sel hetkel, kui ta... puutus palli? Kuskil räägiti mingist juhuslikest puudetest ka. Et siis Benzema söötis läbi Alissoni, Fabinho ja Konate iseendale?
                      ​​​​

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Ma ei saanud ka hästi aru, milliste reeglite järgi see värav ära võeti. Valverde palli ei puutunud, aga joon tõmmati vist umbes sel hetkel, kui ta... puutus palli? Kuskil räägiti mingist juhuslikest puudetest ka. Et siis Benzema söötis läbi Alissoni, Fabinho ja Konate iseendale?
                        ​​​​
                        Ilmselt sooviti kinkida liverpoolile see võit.. tagasipuutest liverpooli mängijalt põrkus pall väravavahi selja taga olevale Benzemale.. ja Benzema ning värava vahel oli veel üks liverpooli mängija siis polnud mingit suluseisu seal.
                        Väga halb maik oleks teise tulemuse korral sellele finiaalile jäànud, aga noh läks nagu arvata oli ja klopp võib nüüd ka CL parima treeneri auhinna oma kappibpanna. ja kõik need kes siin juba enne veerandfinaale liverpooli võitu hakkasid tähistama toodi kenasti maapeale tagasi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                          Ma ei saanud ka hästi aru, milliste reeglite järgi see värav ära võeti. Valverde palli ei puutunud, aga joon tõmmati vist umbes sel hetkel, kui ta... puutus palli? Kuskil räägiti mingist juhuslikest puudetest ka. Et siis Benzema söötis läbi Alissoni, Fabinho ja Konate iseendale?
                          Valverde lööb palli ning Fabinho ja Konate viskuvad palli ette, et lööki tõrjuda. Tõrjete ja reboundide puhul loetakse olukord suluseisuks, selletõttu arutas ka VAR pikalt, et kuidas seda olukorda lugeda tuleks - kas tahtlik pallimängimise katse või pealelöögi tõrje. Esimese puhul play-on, teise puhul offside.

                          Kommentaar


                            Liverpool viis fa cupi ja mikihiire cupi tähistamise uuele levelile. Tegid ikka ära oma bussi sõidu.

                            Veits meenutab Raplat, kes viis bronksi tähistamise uuele levelile.

                            Kommentaar


                              Joosimist on ikka tore koos ju tähistada. Või lihtsalt istud kodus pöidla otsas ja toksid sõnumeid?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Mõned päevad on möödunud, aeg teha üks veidi pikem hooaega kokkuvõttev postitus.
                                Ma olen kindlasti väga rahul. Heal päeval on Kloppi Liverpool atraktiivset jalgpalli näitav võitev tiim. Süsteem on pandud toimima peaaegu automaatselt, olenemata vastasest, ilmast, mängijate koosseisust. Surve toimib, pall liigub, mehed teavad oma ülesandeid, oskavad ka vajadusel improviseerida ning väravad ei jää tulemata. Nõrkused on samuti alati samad. Kiired, täpsete söötudega kontrad on ’pooli vastu alati ohtlikud, sest kaitsjad ei jõua alati tagasi. Nutikas vastane kasutab selle ära. Kui kiire mees saab täpse söödu äärekaitsja selja taha, piisab ühest sellisest olukorrast 90 minuti jooksul, et meile haiget teha. Halval päeval jääb 'pooli meeste mõte toppama, söödud hilinevad murdosa sekundi ning väravaid ei tule. Halbu päevi ei tule õnneks väga tihti ette.
                                Hooaeg oli tõeline mängude virrvarr. Liiga, karikad ja Euroopa tähendasid praktiliselt algusest lõpuni kahte mängu nädalas. Suur rõõm, et ka noored poisid said mängida ja panustada. Seda juhtub väga harva, et üle 20 mehe saab väravaid lüüa ja veel rohkem on neid, kes saavad öelda, et selle või tolle karika võitmisel oli ka minul oma roll.
                                Keskne teema ehk liiga läks kenasti, aga punkt jäi puudu. Ma ei usu, et see liigakarika või FA karika taha jäi, esimestes voorudes jäi põhimeeste osa seal marginaalseks ning minu meelest ei saanud nad liigselt koormatud. Aafrika meistrikad aga vist mõjusid küll. Kevadel polnud Salah ja Mane nii teravad kui vana aasta sees. Firmino oli liiga kaua vigane ja Jota vorm langes kevadel samuti. Viimastes mängudes Jotat peaaegu polnudki väljakul näha. Diaz muidugi oli super, super, aga ega ta üksi suutnud koormat kanda. Paratamatult sõltub õige mitme punkti võitmine kõige rohkem ründajate vormist ja valmisolekust. See võinuks olla otsustavatel nädalatel parem.
                                Rohkem vanade asjade üle jaurata ei taha. Eks oli hooaja jooksul näha, kes panustasid rohkem ja paremini, kellega kindlasti peaks jätkama.
                                Alisson, Robbo, TAA, van Dijk, Konate, Diaz on mängijad, keda näen veel mõnegi hooaja Kloppi meeskonnas.
                                Kindlasti ei kao kiiresti ka Hendo, Fabinho, Keita, Thiago ja Jota. Nende puhul ei pruugi küll ees olla nii mitu ühist aastat.
                                Mane, Salahi ja Firmino osas on samas palju küsimärke. See kolmik on kaua defineerinud Kloppi ’pooli. Raske öelda, mida tähendab kui üks või kaks neist lahkuvad. Süsteem muidugi ei muutu, aga kas tuleb piisavalt väravaid ja võite?
                                Milneri aeg on ilmselt läbi saamas – kuigi veel üks hooaeg vahetusmehena oleks ilmselt teenitud. Ox läheb ja ega Minaminolgi poleks vist mõtet jääda. Jonesi ja Elliotti kohta ei oska pikas perspektiivis midagi öelda. Nad peavad higi valama, sest ilmselgelt tulevad turult uued põhikoosseisu konkurendid. Carvalho juba teel.
                                Järgmine hooaeg tuleb teistsugune. Eeldatavasti paisutatakse tippklubide koosseise veelgi, sest MM lõikab hooaja pooleks ning sealt tuleb väsinud mehi, tuleb murtud tervise ja vaimuga mehi. Sügis saab olema ühte nägu, kevad midagi hoopis muud. Arvan, et liigakarika jätab Klopp täiesti kõrvale – saadab teele puhtad noortesatsid. Kui olukord seda jaanuaris nõuab, talitab FA kapiga samamoodi. Ma ei pane talle seda pahaks – eeldusel, et nii tuleb üks kahest suurest tiitlist.
                                Lõpetuseks pühendan selle postituse foorumist kadunud Stokile, keda igatsen kuigi ma temaga kunagi ühel arvamusel polnud. Kui Stok oleks siin, ütleks ta, et me ei võitnud sel hooajal midagi. Loodan, et järgmine hooaeg võidame.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X