320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellise keskväljaga top 4 ei lõpetata sel hooajal. Ja ma ei räägi ManU-st. Trenti võiks pärast kolme sellist mängu kuskile kuuri lukku panna kuuks ajaks ja Gomeze või Milneri sinna paremale lükata (ahjaa, siis pole ju keskväljale ega keskkaitsesse tervet meest panna)

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Millega te tegelete? Arnold on kaitses ikka täiesti juust ju.
      Sina ja Raul Ojasaar olete vist ainukesed inimesed, kelle jaoks see mängukäik on üllatust pakkuv.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Poolaja riietusruum oli küllap kuri (üle pika aja). Milner õigustatult oli pahane VVD'ga mängus. Nüüd juba mitu mängu mäda tootnud. Ju on mingit raputust vaja, et kõrgelt pilvelt alla tulla. TAA'ga on vist sama teema. Eks me siis näe, kas korjame tänasega ühe klubi kriisiviiruse ise üles.

        Kommentaar


          ManU oli end hirmsasti kokku võtnud, aga sellist nüri jalgpalli meilt pole ikka vääääga ammu silmad siin pidanud nägema. Siuke tunne et hooaeg pole alanudki, aga meestel on selline Mai kuu väsimus sees vms. VVD oligi halvim, ka teine värav tuli kõigepealt tema errorist. Jagan siin vastutust meelega ja ees ka - väga plönn. Ei Jotat, ei Manet, ei Nunez'i ning Diaz'i ja Salah vahele liiga suur tühimik, mida mitte vormis olev Firmino üldse ei täitnud. HÄDASTI on meil korraliku ründavat poolikut vaja. Keita'le me küll lootma ei saa jääda, eriti siis kui on raskem aeg/mäng.

          Kommentaar


            Päris hästi ei saa aru, millepärast Trent nüüd ette jääb.

            Taaskord suudeti nii pikalt, kui lühidalt palli liigutada ja mingit igavat massi ei pekstud. Oli vaadatav kraam, ent sinna ikka sigineb ebakõla. Eks klounidele ole ebameeldiv kaotada, kuid areng polegi igav ja sirgjooneline.

            Fabio oli äge.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Ikka väga palju on valesti.

              Milner ei vea välja enam. Ma olen ikka üsna pettunud, kui ta põhis alustab mänge.

              Salah on alavormis, aga siin kindlasti läheb paremaks hooaja käigus.

              AA on kohutavas alavormis ja ma sooviks teda pingil nähe vähemalt ühe mängu.

              Joe Gomez - Mul on 0 usku, et temast kunagi põhikeskkaitsja saab, pingile vast kõlbab hädatäienduseks. Matip ja Konate terveks kiiresti palun.

              Carvalho - ulmeliselt palju mängida saanud, kui üleminek tehti, siis seda küll ei oodanud. Väga imelike vigu teeb kui väravat taga ajame, mis laseb vastasel kenasti aega venitada. Samas, noor ja kuigi praegu selgelt taset välja ei vea, siis tema mängitamine on vähemalt tuleviku jaoks.

              Henderson - väga hea on, aga millegi pärast ei mängi täismänge?

              Firmino - parim enne tundub möödas olevat. Kui tahab samapalju minuteid saada, siis on ikka kõvasti paremat vormi tarvis.

              Núñez - nii rumal punane, tegelikult kahtlust pole, et kui tagasi hakkab sealt väravaid tulema.

              Kõik need vigased - tra .

              Suht selgelt veereme top4 koha peale ära, tiitlist pole mõttet unistada, kui City mingisse ulmekriisi ära ei lähe. CLi peale mängime see aasta.

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Päris hästi ei saa aru, millepärast Trent nüüd ette jääb.
                Sest tavaliselt on palju paremini mänginud. Pidevad väga rumalad otsused, pallikaotused, kehvad söödud. Isegi ilma pallita mängus on vahepeal natuke laisk ja ei tööta pidevalt. Vastased lähevad mööda liiga palju ja tekitab ohtlike vigu. Ühesõnaga: Ebakindel.

                Kommentaar


                  Nagu sats üldse. Et ma indiviidi kallal ei võtaks. 1:1 ta samas endast väga mööda ei lase, kui olukord seda nõuab - tiimitöö vms, mis siis hetkel lonkab.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Ikka väga palju on valesti.
                    Suht selgelt veereme top4 koha peale ära
                    Ma küll nii kindel selles poleks, et top 4 tuleb. Sellise suutmatu keskvälja, väristava kaitsega ja nüri ründega küll ei tule. Võib-olla mõne pōhimängija tagasitulek aitaks, aga üldpilt on ikka päris kole. Samal ajal teised on päris korralikult täiendanud. Sellise stagnatsioon tähendab PL-s selgelt tagasiminekut. Kõik need Oxid, Keitad, Firminod oleks pidanud ammu rahaks tegema ning 1-2 tüüpi keskväljale ostma.

                    Kommentaar


                      Trent kaitses küll hästi ja tegelt hoidis rashi kontrolli all. See et keskväli ja firmino ei oska palli puutuda ei saa tema õlule panna. VVD oli ikka pidevalt positsioonist ära nt. Päris rohkelt mõttetuid tsenderdusi tuli küll ette mdea kas taheti kuidagi kavalad olla ja Martinezt kiusata aga see ei toiminud. Nagu ilge pallipeksime, enamus tsenderdusi vilises läbi lihtsalt. Firmino ei vea välja enam, mulle meeldib ta väga aga kuna manu hoidis liini siis tema liikumine ehk ainuke tugev külg jäi varju ja jalaga ei teinud midagi, see ei parane ka sest sinna rolli ta lihtsalt on jäänud.

                      Positiivne mäng carvalholt minuarust, mctominay pani sõlme ja tekitas loovust, muidu oli see pooli mäng lihtsalt otsajoonele jooks ja kasti. Diaz raiskas ka omajagu, salah hoiti vakas. Fabinho tõmbas hästi käigu käima aga see puuteviga pole andestatav siiski.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Vana hea august on tagasi, kus suvalistele punkte kaotada. ....
                        Rohkem ranti peale peale järgmist punktikaotust.
                        Nagu lubatud. Taaskord olematu keskväli.Milly nägu rääkis tuhat sõna kui Hendo tema asemel välja vahetati. Kui ma vaataks ainult mängu state siis ütleksin, et polnud ju nii väga vigagi. Aga kui ma vaatan mängu ka siis see räägib hoopis muud keelt. Aeglane, lohakas, lonkiv, mehed positsioonidelt väljas ja ideetu. Sa võid ju seda palli hoida ja äärelt äärele lükata, aga kui ideed pole kuidas see ümmargune asi sinna ristküliku sisse panna, siis pole sellest erilist kasu. Rasked ajad, aga loodame, et läheb paremaks. Ja seda kohe varsti.

                        Kommentaar


                          Vähe on sellele lisada, mis sai nädal tagasi kirjutatud. Head mängijad ei muutu ühe suvega halvaks ja hea meeskond ei kaota oma oskusi. On lihtsalt palju detaile, mis hetkel omavahel ei klapi. Tuleb tööd teha ja uus tasakaal leida. Üpris veendunud, et Klopp saab sellega hakkama.
                          Mis hakkab silma, on see, et mängu alguses pole intensiivsust üldse. Antakse vastasele kohe initsiatiiv (ja värav), mis tähendab, et teisel poolajal on tööd topelt. Juba eelmise hooaja lõpul oli mitmes mängus sarnane vaatepilt. Siin peab midagi muutuma, enne paremaks ei lähe.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Hetkel jääb mulje, et vormi ajastamisele, kus on MMi arvesse võetud, on vigastused põntsu pannud.

                            Ses suhtes tore pilt, et leia kümme viga

                            fyi - Trent'i puudumine pildilt pole viga - btw
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Skysportsi ja ESPN'i kommarid võtavad ka VVD kallal. Ma läheks niikaugele, et vb tema halvim mäng meie särgis. Lisaks kohati tundus et eile isegi Hyypia oleks kiirem jooksja olnud. Jalad väga töntsid suurmehel. Gomez oli nagu gepard tema kõrval.


                              2 punkti 9sast. Korralik feil. Järgmine kohtumine küll pekki ei tohi minna enam.

                              Kommentaar


                                Kaitseliinist on juba eelmisest hooajast kumanud läbi ego-pauk suhtumine ning püütakse liikumisi minimaliseerida. Aga rumal on vaid ühe indiviidi kallal võtta. Terve (mõni üksik erand, kuid see meid ei päästa) sats on alles teel suvitajatest spordipoisteks.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X