320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lol. Saabki nüüd liigale keskenduda
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Mis aineid Gomez teinud on?
      Paistab, et käis tantsukas.... ja mitte üksi.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

        Paistab, et käis tantsukas.... ja mitte üksi.
        Kloppi poolt ikka RÄIGE kala teda poolaja keskel mitte välja võtta.

        Kommentaar


          Oi jaa. Hakkab tunduma, et asi pole nii lihtne, et "vigastused ja olematu keskväli". Pole pressi, pole intensiivsust, ühtegi kontrat kaitsta ei suudeta...tundub, et liiga palju usaldust samadesse mängijatesse liiga kaua, siin peaks veel mitu venda maha müüma ja korraliku rebuildi tegema - selgelt poolikuks on see jäänud ja tundub, et Mane hüppas õigel ajal uppuvalt laevalt maha. Midagi peab siin muutuma, see on selge.

          Kommentaar


            Gomez neljanda värava ajal, eks...

            Kommentaar


              Oota mv toimub?
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Nalja sai
                  Liverpool sai keppi kah

                  Kommentaar


                    Võib öelda, et joppas, et päris kogu prügi ei pidanud Napolist kaasa võtma. Igatahes ootaks nüüd vähe konservatiivsemat lähenemist mängule mõned nädalad - pea tahab väikest restarti ning mänguline keskkonna muutmine sobiks hästi.

                    E: n.ö keskvälja vigade eest vast pole mõistlik penalteid anda.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Aastatega välja arendatud mängustiil eeldab meeskondlikku kompaktset liikumist ja vastase pidevat survestamist. Hetkel ei olda enam selleks ühel või teisel põhjusel võimelised. Tüdimus, väsimus, liiga suured muudatused koosseisus - olgu need põhjused millised tahes, samamoodi jätkates joostakse lihtsalt peaga vastu seina. Pallikaotus tähendab otsekohe ohtu, sest kaitseformatsioon ei pea ja keskväljast pole piisavalt abi. Rünnakul on lahenduste otsimine aeglane ning vastane teab, et tuleb vaid pall kätte saada ja kohe on pidu.
                      Gomez on muidugi probleem, ta ei tohiks praeguses seisundis keskkaitse lähedussegi pääseda, aga muresid on veel. Ei Trent ega Robbo ole endised, van Dijk ja Fabinho ei mängi ka enam piisavalt kindlalt. Ma arvan, et läheb omajagu aega, enne kui lahendused leitakse. Väga palju sellelt hooajalt loota on naiivne.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Mane kaotamine annab tunda, oli aimatav. Manega oleks see mäng võinud 3:3 lõppeda, aga nüüd ollakse ka ründes täpselt poole saamatumad.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Mane kaotamine annab tunda, oli aimatav. Manega oleks see mäng võinud 3:3 lõppeda, aga nüüd ollakse ka ründes täpselt poole saamatumad.


                          Kommentaar


                            Ma ei saa aru miks kõik arvavad, et koos Manega oleks elu lill?
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Ma ei saa aru miks kõik arvavad, et koos Manega oleks elu lill?
                              Selle asja nimi on nostalgia. Ei saada aru, et see oli vaid esimene samm meeskonna paratamatul uuendamisel.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Viik napoliga lill küll ei oleks
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X