320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hetkel on kõik ikka väga kehvasti. Nagu ka eespool mainitud, siis paras aeg väike restart teha ja alustada sellest, et saaks par mängu järjest kus clean sheet hoida. Kuid niikaua kuni meil keskvälja ei ole ei saa loota ei tühja väravat taga ega väravaid ees. Ehk mu lootus on juba eos liivale ehitatud.
    Eile oli lihtsalt puhas lonkimine. Kui vaadata väravaid mis sisse saime siis ikka valus seismine kõikide poolt.

    Ma ei saa nõustuda Mcn väitega, et "liiga palju uusi nägusid" ja ma tsiteerin Skysportsi "It's three changes for Liverpool tonight. Seven who start tonight, also started here three years ago!". Kui Hendo poleks vigane oleks see olnud ilmselt 8 ja far stretchina oli eelmine kord Allison vist vigane ehk oleks võinud ka vabalt 9 olla. Aga ma loen neid numbreid seepärast selliselt, et minu argument on pigem see, et meeskonnas ongi stagnatsioon. Ja ma olen sellele siin mitmeid kordi (läbi aastate) tähelepanu juhtinud, et ei hakka kordama.

    Kõige kehvem lugu mis nüüd juhtuda saaks oleks see, et me käitume nagu üks Londoni meeskond just käitus. Ei taha seda.

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Ma ei saa nõustuda Mcn väitega, et "liiga palju uusi nägusid" ja ma tsiteerin Skysportsi "It's three changes for Liverpool tonight. Seven who start tonight, also started here three years ago!". Kui
      Seda hullem. Elliott ja Milner siiski kolm aastat tagasi koos ei alustanud ja kui Joe oligi platsil (vabalt võis olla), oli ta enne oma vigastusi hoopis teine mängija.
      Ehk on neid uusi nägusid vastupidi liiga vähe ja tüdinud Trent, Salah, Firmino vajaksid pingiaega, Gomezest ja Milnerist rääkimata.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Ma ei saa aru miks kõik arvavad, et koos Manega oleks elu lill?
        See on kõige laisem ja vääram analüüs üldse praegu toimuvast. Esiteks võib mainida juba seda et Diaz on vasakul ees täitsa hästi toimetanud, erinevalt ülejäänud tiimist.

        Asi on kaitses, mis on väga auklik juust praegu - back to basics! Marduk'i kirjutatuga peab nõustuma, eriti keskvälja jutt.

        Kommentaar


          Just, Mane väljavahetamise mõju on pigem üldse positiivne, sest Diaz on selgelt parim mees Liverpoolil igas mängus praegu ja toimetab päris kenasti. Mane eelmise hooaja alguses pigem just näitas väsimise märke, siis küll hooaja teises pooles tipuründes mängis väga hästi, aga see oli ka suuresti tänu Diaze teravusele. Neid Mane -> Diaz tüüpi õnnestunud noorenduskuure just peakski rohkem olema. Hetkel on suhteliselt õnnestunud ründe nooremaks muutmine Diaze, Jota, Nuneze, Elliotti ja Carvalho lisandumise näol. Aga kaitse ja eriti keskväli?

          Kloppi taktika on ikkagi ju keskväljal pidev agressiivne surve, tohutu energia ja kõrge kaitseliin - sellega ei anta palliga mängijatele üldse hingamisruumi ega ka lihtsalt ruumi, eriti keskväljal. Tulemuseks on vastasel kiirustatud ja 'umbes ette antud' söödud, mille VVD, Matip/Konate ja Alisson üsna lihtsalt ära nopivad või keskväljal vahelt lõigatakse. Kui aga pärast kõiki neid aastaid endiselt Milner ja Henderson keskväljal endast 10 a nooremate vastastega peavad võidu jooksma ja vastastelt ruumi ära võtma...ja siis kui Henderson ja Thiago on vigased (mida nad aeg-ajalt niikuinii on, eriti Thiago), on pilt eriti nukker ning juhtubki nii, et survet pole ning vastastel on terve maa ja ilm aega keskväljalt väga täpseid sööte sinna 'Pooli kõrge liini taha anda. Ja seal piisab mõnest sellisest täpsest söödust kiirele ründajale ning ongi p*rses. Ega Klopp ilmaasjata mängujärgselt "keskvälja probleeme" välja ei too.

          Kommentaar


            Mane olek ja liikumised platsil tekitasid vajalikke tsoone ja koridoride, mis võimaldasid Salahil olla see staar kes ta viimased hooajad olnud on.. ilma Maneta peab Salah adapteeruma ja siiani pole ta seda suutnud.. Diaz on awesome ja tema kindlasti milleski süüdi ei ole

            Kommentaar


              Reporter: "It is difficult to not play for 6 days because you lose your rhythm?"
              Klopp: "What rhythm? Did you see our games. We want to lose this rhythm."
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Robbo koguni vigane. Väärt lisa nimistusse.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Chelsea mäng saadeti ka allavett, liigas saab põhjalikult haavu lakkuda.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Ajax ei ole kunagi tundunud nii ohtlikuna kui täna enne mängu, aga eks tuleb end kokku võtta. Gomez'i keskkaitsja karjäärisuund sai vist läbi. Teda võiks pigem proovida Trenti kohal ja lasta Trentil äärepoolikus vabalt möllata.

                    Kommentaar


                      Salahit välja jätta ei taheta ja Jotat proovitakse kohe algusest. Pingilt ründama võtta Nunez, Carvalho, Firmino. Matip on õnneks tagasi ja Tsimikas saab nüüd palju mänguaega. Arthur ka taas pingil vaid.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Kindlasti samm edasi. Täna võis juba keskvälja märgata ning võimalusi suudeti kenasti luua. Aplaus Salahile, kes töötas tublilt algusest lõpuni.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Tiago. Kui see mees vaid klaasist poleks.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Mängu moodi juba, vähemalt teisel poolajal pandi korralik turmtuli peale, nagu oleme harjunud nägema varasematel hooaegadel, aga see võiduvärav paistis väga väga raske ülesanne. Tänud Matip, lisaks võidukollile, tegi mees rohkem keskväljalt häid ülesminekuid kui kogu meie midfield kokku - vb liialdan, aga ausalt, see on nagu suvaline hoov, kus palli eriti ei ole, pigem kaitseliinist, Trenti v Tsimikase kaudu esiliinile ja siis vb midagi tuleb. Trent oli ka videosid vaadanud oma mädadest, hea, tema defence toimis vahelduseks. Vahetuse mehed on isukad, vihje sulle Klopp!
                            Niimoodi punnitades võite, saab ainult koduväljakul, aga samm edasi on see tõesti.

                            Kommentaar


                              U19 on Euroopat alustanud kahe võiduga. Eile lõi Oakley Cannonier Ajaxi vastu kübara.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Ideaalist on asi kaugel, aga olukorras, kus me hetkel oleme on iga võit tähtis. Poovime siit edasi minna!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X