320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

    Juba parem kui Lamps, Gerrard, Becks jne?
    Tofoa käib siin lihtsalt trollimas, pole mõtet tähele panna. Teismelist paremaks pidada kui Nobby Stilesi või Bobby Charltonit vajab muidugi erilist ajuehitust.

    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

      Tofoa käib siin lihtsalt trollimas, pole mõtet tähele panna. Teismelist paremaks pidada kui Nobby Stilesi või Bobby Charltonit vajab muidugi erilist ajuehitust.
      Ma arvan, et 90% meist polnud sündinudki kui need mehe must-valges kineskoobis mängisid.

      Kommentaar


        Ajalugu ongi lollidele.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Peab jälle mängima hakkama. Mingit kiiret paranemist laatsaretirahval toimunud pole. Diaz ja Nunez käisid kaugemal, Jota ei paista täisvormis olevat. Kindlasti huvitav, mis ründeliiniga homme minnakse. Hendo mängis Saksamaa vastu mõne minuti, nii et vast on mänguvalmis.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Vaadates see kuidas me esimesed 2 sisse võtsime tuli mul flashbackina Roy aeg meelde. Ka siis ei teadnud enamus mehi platsil kus nad olema peavad ja mida nad seal üldse tegema peavad. Erinevus on see, et siis olime veel kesisemad.
              Siis näitasime sisu ja saime 3 väravat ära löödud, millele järgnes lihtsalt taktikaline Flopp. Krt isegi pime teab, et me kaitse on auke täis nagu Hollandi juust ja ikka otsustatakse initsiatiiv ära anda ja see oli juba liiga loogiline, et sealt imeme veel (vähemalt) 1 sisse.
              Pikk ja piinarikas saab see hooaeg olema ma ütlen.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Vaadates see kuidas me esimesed 2 sisse võtsime tuli mul flashbackina Roy aeg meelde. Ka siis ei teadnud enamus mehi platsil kus nad olema peavad ja mida nad seal üldse tegema peavad. Erinevus on see, et siis olime veel kesisemad.
                Siis näitasime sisu ja saime 3 väravat ära löödud, millele järgnes lihtsalt taktikaline Flopp. Krt isegi pime teab, et me kaitse on auke täis nagu Hollandi juust ja ikka otsustatakse initsiatiiv ära anda ja see oli juba liiga loogiline, et sealt imeme veel (vähemalt) 1 sisse.
                Pikk ja piinarikas saab see hooaeg olema ma ütlen.
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Aus viik kahjuks, selle viimase värava pidanuks nüüd küll ära hoidma, kuidagi liiga lõdvaks muutusime. Muidu Brighton on täiesti solid sats ja keerab käkki kokku ka teistele edaspidi - see on kindel. Nunez kui platsile sai, oli vaid viha ja vigu ja jonni täis kohtunike suunal. Sellel tüübil tuleb ka mingi attitude restart teha, nii algkoosseisu ei hakkagi saama muidu.

                  Kommentaar


                    Mane minemine ei pidanud midagi muutma ju. (Arvan, et manega oleks see mäng 4:3 lõppenud)
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Mane minemine ei pidanud midagi muutma ju. (Arvan, et manega oleks see mäng 4:3 lõppenud)
                      Okei

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Vaadates see kuidas me esimesed 2 sisse võtsime tuli mul flashbackina Roy aeg meelde. Ka siis ei teadnud enamus mehi platsil kus nad olema peavad ja mida nad seal üldse tegema peavad. Erinevus on see, et siis olime veel kesisemad.
                        Nojah, Klopp rääkis, et meenutas tema alguspäevi 'poolis. Palju eri aegadel nähtud seda kohutavat kaitses väristamist. Sel hooajal tullakse alati mängule otse voodist, mis tähendab, et oleme taga enne kui arugi saame. Seekord olid esimesed 20 minutit eriti ebameeldivad. Anfieldil midagi sellist lasta sündida on puhas häbi.
                        Eks me nüüd kõik ootame, millal mehed end kokku võtavad.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                          Nojah, Klopp rääkis, et meenutas tema alguspäevi 'poolis. Palju eri aegadel nähtud seda kohutavat kaitses väristamist. Sel hooajal tullakse alati mängule otse voodist, mis tähendab, et oleme taga enne kui arugi saame. Seekord olid esimesed 20 minutit eriti ebameeldivad. Anfieldil midagi sellist lasta sündida on puhas häbi.
                          Eks me nüüd kõik ootame, millal mehed end kokku võtavad.
                          Kui suudate kuidagi oktoobri üle elada nii et igalt poolt juba välja kukkunud ei ole - siis on MM-i paus just ideaalne teha vajalik reset ja loota, et kõik tervelt tagasi tuleks.

                          Kommentaar


                            No aga tehtigi restart - kuu aega liigat ei mängitud, aga tuleb välja, et tolku sellest väga polnud. Ütlen seda esimest korda, et arvan, et tegu on Kloppi lõpu algusega Liverpoolis. Muidugi, see on hetkel natuke puusalt tulistamine, niiet loodan, et eksin. Aga selline sisetunne on.

                            Kommentaar


                              Puusalt tulistades, siis VVD võiks pingile panna. Asi pole temas (klassika), vaid selles kuidas teised tahavad olla nagu tema.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Lahendus peab meeskonna seest tulema, ühe suvega ei kaota keegi oma oskusi ega jää vanaks. Koosseisu muutmine palju ei aita - põhimehed teavad ise, kes nad on ja mida nelit oodatakse. Reservidele ei saa seda koormat kanda anda.
                                Minu meelest on toimuvas teatud loogika, kevadel juba hüppasime üle oma varju.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X