320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    VVD'le mäng v paar pingil, kuluks ära küll. Konate peab suutma asendada siis. Nüüd vist terve.

    Kommentaar


      Krt, viimases mängus viimane lastud värav. Kaks viga järjest Esmalt TAA lihtsalt longib, ei mängi olukorda lõpuni ja laseb sööta palli värava ette ja siis viimane n-ö kaitseliin VVD lööb pallist mööda. Ohh, krt kui raskel see kõik see hooaeg tuleb

      Kommentaar


        Rangersi vastu koosseisu liigutatud. Fabinho väljas, Diaz, Salah, Jota ja Nunez koos platsil. Kas suudetakse algul ärkvel olla?
        Pingil pikalt vigastest Kelleher, Konate, Ramsay.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Selline see Šoti jalgpall on, üsna plönn. Anfieldile on raske tulla, mõistetav, kuid siiski ma ei hellita ja ütlen et selline Rangers mängis Premmis mingi 15-20 koha peale.
          Tänaõhtune just enesekindlust veel rohkem allapoole ei tulnud ja see on väga hea, kuigi väravad tulid täna vaid standarditest, siis täitsa ok õhtu palliga meie poolt ja taga ei värisenud. Rangersi poolt täiesti ilmselgelt oli nende väravavaht McGregor - MOM. Suurepärased tõrjed ja õiged liikumised - Nunez ja co, kuigi üritusi oli, hoidis vv konkreetselt nad kõik kuival.
          Meie poolt parim - Tsimikas. Üldse on meeldima hakanud kuidas ta on Robertsoni asendanud, midagi ette heita ei ole, üsna küps toimetamine. Selliseid tsenderdusi pakkuda ei ole veel muidugi, aga täiesti decent ka eespool.

          Eraldi vend kellest kohe pikemalt rääkida tahaks on aga Thiago. Kuidagi pikalt olen keele taga hoidnud oma mõtteid temast. Jälgisin väga tema tegutsemist täna. Tema mängustiil põhineb selles, et saab palli, keerab kohapeal, valib suuna ja annab alati kindla söödu kuskile (sageli mitteprogressiivselt) turvalisse suunda, ei mingeid läheks korra ise ka paar meetrit või tõmbaks natuke järsult ja siis otsiks midagi v annaks hea tõste kuskile ette (nagu Hendo sageli teeb), aga eih...lihtsalt kõrvale v alla ja ette siis kui on väga safe pass ja vaba keegi. Okei täna võib veel natuke mõista, et kuna Fabinot platsil pole, siis tema roll liiga 'vallatu' ei tohtinudki vb olla, but still, kuidagi päris frustreeriv ja mitte loominguline on selline vaid successful/completed pass %-i üles ajamine tal. Võtke edaspidi rohkem ta toimetamine fookuesse and you'll see. Ma ei mäleta väga kaua ühtegi mängu kus tema keskvälja heast tulekust, rünnaku toest, mõnest pettest ja suurepärase avangu leidmisest me oleks väravaga lõpetanud. Sellised asjad tulevad pigem teistelt mängijatelt - sp TAA peabki rünnakut ehitamas käima nt.
          Oma omadustelt minu arust on tegemist eheda (vana) Barca keskvälja mängumehega, kus tiki-taka-edasi-tagasi ja lõputute mini sidepasside jagamine on ülim tegevus. Ma ei tea, see on okei ja suurepärane nii palli vastasest eemal hoida, kui sa oled 2-0 juhtimas, but until then on vaja loomingulisemalt tegutseda ja rohkem ülespoole ja tempokamalt. Mulle oli kaua suur üllatus, et teda ostma mindi ja mõtlesin endamisi, et kas tõesti on sellist mängijat meie keskväljale vaja - see pole mitte kuidagi heavy-metal, nagu me harjunud olime/oleme. Ma vist ei harjugi ära, sest enne saab ta liiga vanaks/vigaseks ja platsile aina vähem, aga käesoleva ja järgmise pean ta välja kannatama, sest suur leping ja nimi ja nii on.
          See ei olnud nüüd Thiago hate'imine, aga oli aeg ära rääkida.

          Kommentaar


            Võib-olla on keskväljale kindlat ja stabiilset söötjat tarvis, kes suudab palli meeskonna käes hoida. Mul on küll mälestus Thiago õnnestunud söötudest ründajate suunas, tõsi sel hooajal pole neid nähtud nagu ka palju muud.
            Targemad väidavad, et eile katsetati veidi teistsugust asetust 4-2-3-1, mida iganes see siis ka ei tähendaks. Mulle endale tundus mängupilt veidi parem, samas vastasel polnud ka Brightoni ambitsiooni. Võinuks suuremalt võita, aga ründajad lõid enamasti värava keskele, McGregori käeulatusse - 40-aastane vaht tegi tõesti supermängu. Nunez meeldis, muidugi see lõpus väravajoonelt toodud pall eriti, aga ta suutis endale ka ründes omajagu võimalusi luua. Aga jah, küllap seda nelja ründava mehega varianti näeme edaspidi rohkem ja Elliott taandub paraku vaikselt pingile.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Mignolet'l on ilusad päevad. Hea näha tuttavat nägu nii heas vormis.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Noh eile asjad sujusid nagu probleeme polekski. Samas Rangersil ei olnud ka mingit erilist taset lauda lüüa. Eks kordusmängus nendega ole näha, kas seal pingutavad rohkem.
                Kui suudaks siit nüüd natukenegi kinni hakata ja edasi liikuda oleks tore.

                Kommentaar


                  Napolile võime grupivõidu vabalt jätta, las naudivad.

                  Kommentaar


                    Bruce Grobbelaar, täna 65,
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Arhur on vigastatud, Keita ja Robbo samuti. Curtis Jones treenib ja võib homme pingile mahtuda. Konate kohta pole tähendusi, ilmselt ta on mänguvõimeline, aga Matip oli viimati hea ja van Dijki vaevalt pingile pannakse.
                      Milline võiks olla homne lähenemine? Usun, et see 4231 võiks ju ses mõttes hea olla, et kaitse vajab keskväljalt toetust. Sinna kahele kohale oleksid kandidaadid Hendo, Thiago ja Fabinho. Ründes jääb mehi vähemaks, aga vaevalt Londonis väga palju domineerida suudetakse. Tähtis on mängu algus kuidagi üle elada.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Mina Pühapäevast midagi naiivselt positiivselt ei oota. Meie away mängude nr on anyway sitt + liigaliider ja praegu väga tuhhi täis olev tiim kasutab kindlasti ära iga meie apsaka. Kui me neid ei tee, siis äkki rahmeldab viigi välja. Martinelli kinni saamist TAA poolt jälgin hirm-huviga. VVD peab ka kuidagi Jesuse ära blokkima. Ma isegi eelistaks Milnerit TAA kohal selles mängus kaitseomaduste poolest, aga ta ei pruugi üldse järgi jõudagi Martinellile. Kollaseid võetakse ka kindlasti. Nunez võiks saada ka algkoosseisu. Jota pole veel päris 100%, näitas Rangersi mäng.

                        Kommentaar


                          Milner on sel hooajal väljakul märku andnud, et aastad annavad tunda. Kahjuks.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Piisab ju TAA'st ka. Lihtsalt tuleb öelda, et keskendu nüüd kaitsmisele, sa pole ründaja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Milline võiks olla homne lähenemine?
                              Millele lähenema hakatakse? Mõnele Liverpooli pubile?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Eurovisioonile
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X