320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rangers on Championship tiim, aga ikkagi imeme 1-0 sisse kõigepealt. See et kummituseks muutunud Salah mõned väravad ja rekordid sai, on küll tore, aga järgmistele mängudele vastu minnes on ikkagi kaitseliini ebakindlus või õigemini öeldes (positsiooni) vigade rohkus endiselt nr 1 probleem.
    Klopp'il oli võidu intekat andes ka feik naeratus näol.

    Kommentaar


      Me mängud on ebaregulaarsed nagu mürsiku suguelu, tükk aega kuival, aga kui veab siis paugutame nagu torust tuleb.
      Traditsioon paistab olevat see, et esimese värava laseme viisakusest ikka endale lüüa.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Me mängud on ebaregulaarsed nagu mürsiku suguelu, tükk aega kuival, aga kui veab siis paugutame nagu torust tuleb.
        Traditsioon paistab olevat see, et esimese värava laseme viisakusest ikka endale lüüa.

        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Ennustusvõistluse sektoris siin foorumis, keegi ei paku meile isegi viiki mitte City vastu. Great. Challenge accepted.

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            Ennustusvõistluse sektoris siin foorumis, keegi ei paku meile isegi viiki mitte City vastu. Great. Challenge accepted.
            Ma isegi nii ei ütleks - ma oleks äärmiselt üllatunud, kui see mäng lõppeks 0-0. Kõik teised skoorid on võimalikud

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              Ennustusvõistluse sektoris siin foorumis, keegi ei paku meile isegi viiki mitte City vastu. Great. Challenge accepted.
              Ma pole nende aastate jooksul siin ennustuses kunagi mitte kordagi Liverpoolile alla võidu pannud, ega ka seekord loomulikult. Tsiteerides klassikuid, "mingi austus peab ka ikka olema"!

              Kommentaar


                Coolbet pakub 3.8x raha 'pooli võidu osas ja viigi eest veel 4.05x. Get rich or die tryin yo

                Kommentaar


                  Täna meil siis Milner paremkaitses, Gomez keskel. Mitmendal minutil võrk seekord sahiseb?
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Nunez tundub aeglane kuidagi

                    Kommentaar


                      Ai kus tänases õhtus oli elektrit. Staadion elas ka igale olukorrale kaasa. Ilmselgelt meil oli rohkem tõestada, kui vastastel ja see sportlik võitlusviha sai täna löögile ning Haaland pargiti täiesti kinni. Minujaoks VVD mängu parim - suurte nimede mäng ja täna see maksis. Nunezil on ikka neid lihvimata nurki kõvasti, muidu võinuks kahega mängu lukku ära panna. Milner oli ka täna hea valik platsile.

                      Jota'ga tundus pahasti
                      Kloppil läbi aegade esimene punane Britannias?

                      Kommentaar


                        Roy Keani eksimust parandamas
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          The good: võit naftaklubi üle on alati tore! Hea mäng, Salah oleks pidanud rohkem lööma ja atmosfäär oli korralik!

                          The bad: Jota vigastus väga olulisel ajal.

                          The ugly: Anthony Taylor...




                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Roy Keani eksimust parandamas
                            Terast ei ole mõistlik jalaga lüüa

                            Kommentaar


                              Esimesed pool tundi olid selle hooaja parim 'pool. Võitlust ja tahtmist kuhjaga, ei lastud vastasel kiirelt edu saada ja eks see oligi lõpuks võti. Paraku oli rünnak nüri, seega oli oodata, et teisel poolajal läheb raskemaks. Ometi suudeti vastu pidada. Joe Gomezi karjääri mäng keskkaitses ja Milneri ime sinna juurde. Tasub kiita ka Fabinhot ja Thiagot, kes lihtsalt ei lubanud de Bruyne'il möllata. Nunez neetult isekas - luhtas parima võimaluse kahega ette saada.
                              Kokkuvõttes ilus, aga ei maksa arvata, et see mäng väga palju muutis. Vigaste pink aina pikem ja kui intensiivsust ei hoita, kukub kaardimaja kokku.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Kuna järjest ründajad katki, siis Klopp saab TAA enda väravast võimalikult kaugele panna paremale ründesse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X