320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Parima ründav sats hoiti nullis (kuna mängu ei näinud, siis saan aru, et Fodeni värav võinuks ikkagi lugeda, sest muidu lubati taolist käitumist, mis Fabinho kukutas... mis samas oli ka viga) - mis lihtsalt kinnitab, et seni platsil toimuv kuremine on viperus inimestel kõrvade vahel (millest siin kordi ka räägitud). Eks siis nüüd ole näha, kas ja kuidas suudetakse samas rütmis jätkata. Paradoksaalselt arvan, et rohked vigastused tulevad hetkel isegi kasuks, sest soodustab teadmist, et selg on vastu seina, mis võiks aidata keskenduda nagu City mängus.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Kuna järjest ründajad katki, siis Klopp saab TAA enda väravast võimalikult kaugele panna paremale ründesse.
      Bale 2.0! You heard it here first. 2025 a mängib Realis!

      Kommentaar


        Pigem kaldun ka arvama, et glitch in the matrix ja järgmine mäng on jälle luu kurgus. Ütlen ausalt, et jäin magama kuskil esimese poolaja keskel, aga ärkasin mängu lõpuks üles ja vaatasin highlightid järgi ja no see 1vs1, mille Salah ära käkkis, kas TRA on raske Sul kõrvale lükata, et Jota saaks tühja lükata? Neid sarnaseid olukordi on minu arust ikka meeletult palju.. Super mängija kohati, aga mulle lihtsalt üldse ei istu, me > others mentality paistab liiga palju välja. See on ainult minu arvamus, ärge risti lööge.

        Olukord 10 sekundi peal:

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Kuna järjest ründajad katki, siis Klopp saab TAA enda väravast võimalikult kaugele panna paremale ründesse.
          Kõlab huvitavalt, aga paraku kolmapäeval Milner vaevalt jaksab ja kas Konate saab terveks ja Gomezi saab äärekaitsesse suunata? Tõenäolisem, et kui TAA piisavalt terve, mängib ikka harjumuspärasel kohal.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Kuulge nii võib isegi rallit sõita. 2 võitu järjest kirjas ja äkki suudame siit isegi midagi edasi ehitada. Salah on õige aja leidnud väravaid lööma hakata. Et seda nüüd jätkuks pikemaks ajaks.

            Manchester City midfielder Bernardo Silva talking to Sky Sports about the decision to disallow Foden's goal:
            "What we expect from the referees is consistency in the decisions and when you go through a path of not whistling little contacts throughout the whole game, you need to keep those decisions and keep going that way.

            Kuna ta näeb seda läbi väga siniste prillide, siis ma vaatan läbi väga punaste prillide ja küsin vastu: a) kuidas krt maadlusvõte Salahile ei päädinud isegi karistuslöögiga rääkimata kaardist (panneks konteksti, et meie saime vähemalt 2 kollast sarnaste rünnakute maha võtmise eest) b) miks Nuneze noogutus ühes eelnevas mängus oli punane, aga kui Silva ise läks Salahile kätega kallale siis seda ignoreeriti ja sellele ei järgnenud midagi?

            Kommentaar


              Ballon d'Or

              2. Mane

              5. Salah
              14.-15. Fabinho
              16. Virgil van Dijk
              17.-19. Luis Diaz
              22.-24. Trent Alexander-Arnold
              25.-30. Darwin Nunez

              aga selle auhinna puhul vist kõik teised kohad, mis pole nr 1, on suva.

              Kommentaar


                Keda see Real Madrid ikka huvitab?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  25.-30. Darwin Nunez

                  aga selle auhinna puhul vist kõik teised kohad, mis pole nr 1, on suva.
                  Nunez figureerib seal tõenäoliselt ikka selle eest, mis ta Benfica heaks tegi. Muidugi jah, on kõik need kohad mõttetus.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Jotale ei mingit MM-i. Carvalho ja Elliott peavad ilmselt hakkama ründes mängima.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Flanagan juba lõpetas karjääri.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Jotale ei mingit MM-i. Carvalho ja Elliott peavad ilmselt hakkama ründes mängima.
                        Karm, Jota vormikõver just hakkas ülespoole minema, kuigi polnud veel seal kus eelmine hooaeg, kus ta väga hästi asendas ja skooris. Tänavu on sihik off olnud pigem. Portugali vaatest ka üsna halb Jota eemale jäämine. Ei teagi kas Portugalile head edu saabki loota sel MM'il, aga see läheks siin offtopicuks. Iga tippmängija jaoks on nii suurelt turnalt eemale jäämine katastroof - mitu x elus sul neid võimalusi, eriti MM, tuleb? Kõik pole Ronaltsid!

                        Elliott on praegu ennast pigem üsna heast küljest näidanud ja mõlemale neile, koos Curstis Jones'iga, mina näengi ründava pooliku tulevikke - ometi hakkaks keskväljalt ka väravaid tulema. SG kui Villast tala saab, võiks tulla treenima neid hehe.

                        Kommentaar


                          Kas treenerid ei jätagi mängu vahele, kui on sanud punase kaardi?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Steady rollin' Bob Margolin. Eks ole unistatud neist 1:0 võitudest ja tulebki kohe kaks järjepanu. Ründesuunaliselt polnud eriti väärt mäng, aga nulli hoidmine väärib tänu. Rõõm Curtist lõpuks näha, jõhkrast vuntsist hoolimata. Klopp riskis ja võttis ründajaid järjest välja, aga mõistlik oli 16 olemasolevat meest kõik ära kasutada. Peab lootma, et oleme lõpuks soonele saanud.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Peab meie nr 1'te ka eraldi kiitma. Eile pennu ära võtmine ja veel hiilgavaid tõrjeid viimastest mängudes olnud mitmeid. Ärgem unustagem väravasöötu Salah'ile.

                              Kommentaar


                                Ei tea, kas kaitse peab või mitte, sest WHU ei ole parim meeskond selle testimiseks. Jah neil on iga mäng võimalusi, aga... ega nad heas vormis ole.
                                Kahju, et 1 poolaja Nuneze post sisse ei läind, see oleks olnud nummi.
                                Positiivne on see, et natukene asjad liiguvad ülesse (ptüi ptüi ptüi üle vasaku õla). Mängupilt on küll rabe, aga mitte paanikas enam. Samas pessimism püsib, kaua nii hõreda meeskonnaga vastu peame.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X