320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Klopp on klubi jaoks nii palju teinud, et ühe halva hooaja pealt ei taha ühtegi uut treenerit. Olen ka suht kindel, et peale Kloppi saab Liverpoolist taas meeskond kes võitleb vaid neljanda koha eest.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Kommentaar


        Homme võib lõpuks olla võimalus Calvin Ramsay'd näha, aga kui siis vahetusest. Konate võib naasta ja Napoli ründajate vastu tõesti Gomez't keskel näha ei tahaks. Väga palju muidugi mängus pole - sellist võimu, et suurt skoori teha, ei paista tänases 'poolis olevat.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Eile ettearvatavalt vaikne õhtu - kui päris mängu algus ja lõpp välja arvata. Ei vaadanudki tervet mängu. Hea meel, et Ramsay mõneks minutiks platsile sai. Jones oli ründavamas rollis alguses päris terav, aga ei jõudnud siiski piisavalt kiiresti kasti. Euroopa läheb nüüd pikaks ajaks riiulile, sel sügisel olid need mängud pigem mõnus vaheldus.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Porto, Real Madrid, Bayern, Benfica valikust tuleb siis vastane? Keda ootaksite?
            The One and Only

            Kommentaar


              Bayern või Benfica
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                Porto, Real Madrid, Bayern, Benfica valikust tuleb siis vastane? Keda ootaksite?
                Ei ole eelistusi. Kogu nelik on sügisel Euroopas suurepäraselt mänginud, mis seis on varakevadel, kes teab. Tulgu Real kui tuleb, oleks juba aeg neist ka jagu saada.

                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Ilus asi, Conte jalgpall ja taktika on nii toimimatu, et alles lõpus, kui mängijatel oli täiesti suva sellest, oli Spurs väga ohtlik.

                  Kommentaar


                    Mängupilt on jätkuvalt kole, kaitses tehakse ikka rumalusi, õnneks Mo täna tassis. Mingit erilist lootust tuleviku suhtes see mäng küll ei tekitanud.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Konate tegi muidu väga hea mängu, väga aktiivne ja meelekindel tegutsemine, see üks olukord superstaari vastu, küllap oleks iga teine kaitsja ka hiljaks jäänud.

                      Kommentaar


                        Konate oli küll ilus vaatepilt. Eks episoodiliselt oli veel head kraami, kuid pigem oli ülejäänute puhul rohkemal või vähemal määral ebakindlust näha, mis mängu pärssis.
                        Piisab hetkelisest kõhklusest, et tekitada valede otsuste jada ning paistadki välja nagu c-kategooria varujupp.

                        Aga võit võõrsil - oleme rahul.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ma olen 3p alati rahul.

                          Kommentaar


                            Ka üleüldiselt huvitav CL loos tõigi Reali. Kumma meeskonna tervis on kevadel parem? Tänase ‘pooli võimalused tunduvad nullilähedased, aga mitu kuud aega veel.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Salah tahab oma revenge'i ikka, palvetas Reali meile varakult välja, olgu siis et puuri täis laob ka seekord.

                              Kommentaar


                                Ornsteini väitel klubi müüki pandud. Isiklikult kardan, et pigem läheb hullemaks, kui paremaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X