320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Van Dijki puhul räägitakse nüüd nädalatest audis. Kohutav hooaeg.
    Ma arvan, et see teeb satsile head - leiavad ehk enda mängu siis üles, sest hetkel on hästi näha VVD arrogantsust ka teistes, kuid vahe on selles, et ühel neist on vähe paremad mängu lugemise, tunnetamise oskused.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      No sa pead aru saama, et 32 aastane Henderson ei jookse enam nagu 26 aastane Henderson. Mida aasta edasi seda enam jookseb ta nagu Henderson.
      Meenub mingi aastate tagune kirjutis, kus oli teemaks see, et Hendersoni kehakuju, jalgade kuju vms. Nimelt need pole loodud jooksmiseks (seda mida väljakul siis vaja). Ehk see, mida ta on teinud, on ime või siis tahtejõu musternäidis.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Tyler Morton on teinud uue kontrahti. https://www.liverpoolfc.com/news/tyl...pment-and-aims
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Nuneze mängimine homme küsitav, Firmino jätkuvalt audis. Klopp arvab, et uusi mängijaid jaanuaris ei tule.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Ma ei kujutanud ette, et Kloppi ajal jõuab kätte aeg kui ‘pool saab vastase poolel vaevu palli puutuda. Täiesti võõras meeskond.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Võõras ja tühi, tömpjalgadega udupeasus on vaid platsil esimese 45min järgi.

              Kommentaar


                Müstika kuda liverpool on kaotanud igasuguse oskuse ja idee kuidas jalgpalli mängida.

                Vastane isegi ei pea pingutama.

                Kommentaar


                  Lol see tiim on done. Kõik. Isegi palli ei suuda vallata, see keskväli tuleb välja vahetada täielikult. Ja järjekordne aken, kus keskväljale kedagi ei osteta, kuigi probleemid ilmselged. Aasta aega räägitakse Bellinghamist, kuigi vaja on vähemalt 2 mängijat. Samal ajal teised ümberringi täiendavad korralikult. Ambitsiooni puudumine. FSG out!

                  Kommentaar


                    Järgmises mämgus palun algkoosseisus väljaule neli mängijat, kel vanust vähem, kui 20-nd aastat.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      See hooaeg on lõplikult p****s. Tuleb skautidele, rahakotile ja Klopp'ile viimaste aastate raskeim suvi ehk kuidas rebuild teha, sest pool satsi vajab välja vahetamist, kõik kummid on tühjaks ära joostud eelmistega.

                      Kommentaar


                        Õnneks on pool jaanuari seljataga...

                        Kommentaar


                          "Ma ei ole kindel, kas see on sellepärast, et kohtumine just lõppes, aga ma ei mäleta hullemat mängu. Ma lihtsalt ei suuda meenutada. Ja mitte ainult Liverpooli-ajastul," vahendab Kloppi mängujärgseid sõnu Sky Sports. "Mina vastutan tulemuse eest. See on madalseis."

                          Kommentaar


                            Mõtlesin nende Kloppi sõnade peale. Võib-olla oleks aeg, et vastutama hakkaks keegi teine.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Kui autol on mootor katki, siis võib seda juhti vahetada palju tahad ega mootor seepärast korda saa. Kui ma sust nüüd õigesti aru sain

                              Kommentaar


                                Täna ilmus arusaadavalt halvas tujus Klopp taas ajakirjanike ette, et vastata küsimustele a la "oled omanikega rääkinud"? Jah muidugi ta on, aga ajakirjandusele pole midagi öelda.
                                Homme taas mäng ja oodata on mingit segu Brightoni läbikukkunutest ja nendest, kes olid vigastatud/platsile ei pääse. Võib aimata nimesid nagu Milner, Bajcetic, Jones, Carvalho.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X