320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    15 minutit korralikku mängu

    Kommentaar


      Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
      ma ei võrrelnud. pidasin silmas, et kui ma oleks Liverpooli fänn (mida varbaotsapidi olengi), siis ma oleks ikka veel õnneuimas sellest, et alles hiljuti pandi 30 aasta järel liiga kotti ja et üleüldse ollakse seal, kus viimastel aastatel on oldud. aga kui meediat ja foorumeid lugeda, siis ollakse matusemeeleolus ja tehakse maatasa neid, keda alles pool aastat tagasi ülistati. tundub natuke labiilne ja suvaline (see ei käi ainult Liverpooli kohta).
      Võttes arvesse ühiskonnas toimuvat, kus kõigepealt süüdistatakse, siis mõeldakse mõtlemine kinni, et edasi süüdistada... siis poolehoidjad on suures plaanis mõistlikud ja Norbertil ongi krediiti ning suunamudijad teevad seda, mida ikka.
      Ega me siis mingid Manu tuulegeneraatorid ole, et sealt kus puhub, sinna suundume.

      Täna teist poolaega meeldis täitsa vaadata. Oli paranemise märke - kaitses turvati ning ülemäära palju endi omi surve alla ei pandud (kuigi sellist asja ei tohiks üldse olla). Ründes oli ka elevust. Eks näe, mis saab edasi.
      Njah. Salah võiks rahus pingil ikka istuda. Oleks. Oleks parem.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        T2nane m2ng muidu lonkavalt liikus ylessuunas, aga siiski liikus koduseinte vahel ja keskmiselt paremini kui muidu selle aastanumbri sees. Eespool ylteks et Jota oli yks paremaid. Nunezi puhul h2mmastab see oskus kuidas ta t2isk2igul palliga yles kytab vahepeal pea poolest platsist, ilma et rynnaku vussi keeraks nagu paljud. Nii suure/pika mehe kohta see pole p2ris niisama midagi. V2rava leiab ka yles nyyd juba aina paremini.
        Trent on hakanud ka allapoole liikumises natuke ylem2nginud jalgu tagumiku alt v2lja saama, aga eks tal t2na oli v2he teha ka. Tsimikase partii ka ilus, asendab Robertsoni (sellistes m2ngudes) kenasti 2ra kyll.
        Salah - muidu tyhi nagu kustukumm ta enda varasematelt seatud lati j2rgi hinnates, aga seda ei teadnudki et ta vaid 1 v2rava kaugusel legendaarse Fowler'i pyydmisest.

        M2ngu k6ige suurem jura oli aga kohtunikud - nagu wtf otsused ja see plats paistis ka paras soomylgas, kus jalg sageli alt l2ks.

        T66v6it ja j2rgmiseid m2nge silmas pidades oli v6itu v2ga vaja. Oleks vaja enesekindlama soone peale saada.

        Kommentaar


          Jajah, aga mina tahan hoopis Tyler Mortonist rääkida. Blackburni karikavõidus Leicesteri üle oli ta jälle keskvälja põhjas vägagi nähtav, jagas ettepoole ilusaid sööte ning liikus hästi. Vist küll 'pooli kõige lootustandvam laenumängija hetkel. Põhisatsis muidugi ootab teda Bajcetic ees - mõlemal tuleb ränk võitlus keskvälja koha nimel kui uusi mehi ostetakse.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Võtsime hambad lõpus veest välja ja saime vajalikud punktid.

            Kommentaar


              Firmino tuli küll mõned kuud enne Kloppi, aga esimese värava lõi juba sakslase alluvuses. Ajastu lõpp.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Firmino tuli küll mõned kuud enne Kloppi, aga esimese värava lõi juba sakslase alluvuses. Ajastu lõpp.
                Lühike aga tiheda sisuga artikkel https://www.bbc.com/sport/football/64840029

                Kommentaar


                  Kus on kurva kodu?
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Misasja? Manu fännid juba kiirustavad koju Salah'le kollane .( Kohtunik peaks mängu varem ära lõpetama - nii pole ilus,

                    Kommentaar


                      Kas me l2ksime ajamasinaga eelmisse hooaega v, korralik pidu ja p6randa pyhkimine 5-0

                      Welcome to Anfield TennnHaaag

                      Kommentaar


                        7-0 ManU rape, salvestame:

                        05.03.2023

                        Kommentaar


                          Tsiteerides klassikuid: "pole paha!

                          Kommentaar


                            Aitäh.

                            Kommentaar


                              Lol. Päris hea lõpp nädalale
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Selle mänguga võib Reali vastu minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X