320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tere tulemast tagasi, Liverpool. Polegi paar nädalat kohtunud.
    Ma lihtsalt ei mõista kui nüri see teise poolaja ründemäng oli. Kõik need vahetused ka ja null tulemust. Lihtsalt joostakse keskelt vastase embusse ja antakse pall ära.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Kloppi käekiri on selline. On 7a klubis ja tuleb suur mõõn. Tea, kas ta on liigselt oma tuumikus kinni, mis lõpuks vananeb ja stagnatseerub või mis. Paistab, et aeg jälle mõtete kogumiseks vaheaasta võtta ja siis uue hooga kuskil alustada. Liverpoolis tehtud töö on ju tegelikult suurepärane olnud.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Bajcetici jaoks oli seda liiga palju. Poisi keha ei pidanud vastu.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Jajah ja täna puudub ka Hendo, mistap keskväljal Milner või Keita või mõlemad. Nojah... aga eks ma vaatan ikka, mis parata. Jõudu vastupidamiseks!
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Täna peab vaatama mängu alkoholi seltskonnas. Varemgi tuldud raskest seisust välja, kuid nüüd pole kahjuks usku
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Ära siis joo
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Ära siis joo
                Kuid nii on mängu lihtsam vaadata. Eelmine kord ei võtnud midagi ning vaata mis seis jäi
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Teine poolaeg vaja 3 lüüa.

                  Kommentaar


                    Mul jäi sisuliselt vaatamata. Esimesed 45 võitlesin diivanil unega, aga rohkem polnd jaksu. Alguses ikka suruti tublilt, aga teisest poolajast pole meilt hailaitides midagi, mis räägib kõik. Tasemevahe.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Kuue aasta/hooaja jooksul on RM meile neljal korral kotid taha pannud... täpsem on vast meite kohta siin öelda õppimisvõimetud.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Sellise keskväljaga polegi võimalik väravaid lüüa. Ülimalt aeglane ja ainult pall kas Trentile või Virgilile, mingit progresseeruvat söötmist ei ole, rääkimata ise teravuse loomisest ja/või mõnest vastasest mööda mängimisest. Kole lihtne on vastasel nii mängida, kui pead kolme meest vähe korralikumalt markeerima(Trent, Salah ja Nunez).
                        Kahjuks selles paaris polnud mingit lootust ja tõsiselt raske on näha, et kuidas see top4 ära peaks tulema. Unitedi 7-0 oli max fluke.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                          Sellise keskväljaga polegi võimalik väravaid lüüa. Ülimalt aeglane ja ...
                          Luca Modric on 37a ja Toni Kroos on 33a. Maiteagi kohe...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxx Vaata postitust

                            Luca Modric on 37a ja Toni Kroos on 33a. Maiteagi kohe...
                            Ma ei saa praegu pihta. Modric on 37selt endiselt fantastiliselt hea ja ei näita mingit väsimuse märkigi + Kroos pole kunagi kiiruse ega mobiilsusega hiilanud, aga ta oskab midagi muud väga hästi. Igaks juhuks ütlen ära, et selleks on söötmine.
                            Tase omaette on muidugi võrrelda Milnerit ja Modricit, see vist oli Su postituse mõte? Liverpooli keskväljalt ei mahuks ükski mees isegi Reali pingile.

                            Kommentaar


                              Bajcetici hooaeg on läbi. Loodetavasti ei keeratud suure hooga nooruki karjääri vussi.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Eks ole aeg tulevikku vaadata. TOP4 võitlus ei paku mulle erilist pinget, olgu ta klubile kui oluline tahes.
                                Suve osas valitseb täielik ebakindlus. Päris täpselt aru ei saa kui palju FSG on valmis panustama. Klopp ise minna nähtavasti ei taha ja sel juhul saab arvatavasti jätkata, sest omanikel pole viitsimist uut projekti nullist rahastada. Akadeemia meeskonnad on sel hooajal olnud pigem nõrgad, ei näe sealt kuigi palju uut jõudu - kuigi 1-2 meest saavad uuel hooajal kindlasti mänguaega.
                                Vahtidest rääkides on Alisson endiselt tasemel. Jah, ta teeb vigu, aga talle saab ka loota. Ei näe siin muudatusi. Kelleher ei saanud neid võimalusi, mis tal eelmisel hooajal oli ja küllap ta teeb kõik, et minema saada. Adrianist pole üldse midagi rääkida. Uus teine kiiper on tõenäoline, aga see pole eriti oluline otsus.
                                Kaitse kukkus sel hooajal täiesti kokku - ükski mängija ei saa öelda, et ma tegin oma ära.
                                Kõige hullem on TAA teema. Paremkaitsjana ei kujuta teda tulevikus enam ette ja raske on näha ka klubi, kes kujutaks. Võib-olla tema kustunud tähesära võimaldaks ta siiski korraliku summaga rahaks teha? Unistus parempoolkaitsja kohast 'poolis ilmselt ei täitu - Kloppi süsteemis poleks tema oskuste pagasiga mehele kohta, ka keskväljal peab oskama kaitsta. Puhas äär oleks ehk Trentile parim variant - palliga joosta ja tsenderdada ta mõistab, aga 433 ajastul pole puhas äär moes. Turvajaks ostetud Ramsay on olnud terve hooaja audis, tema kohta ei oska vähimatki öelda. Kui FSG raha ei kuluta, kujutaks pigem Gomezi paremkaitsjana - keskele ta absoluutselt ei kõlba, aga paremal saab kuidagi hakkama.
                                Vasakul ei paista Robbole alternatiivi, vaevalt isegi otsitakse. Tsimikas on keskpärane, aga enam-vähem kompetentne asendaja.
                                Keskel jätkavad ilmselt Van Dijk ja Konate. Kummalgi polnud miski asi hooaeg, aga vähe korralikuma keskvälja katte abil saaksid kenasti hakkama. Vaevalt ka Matip on kusagile minemas, kuigi hooaeg on tal olnud hirmus. Rhys Williamsit pole ka kõige hullematel momentidel usaldatud, temal tulevikku pole. Phillipsil poleks niikuinii.
                                Keskväli on tõeline dilemma. Selge on see, et tulevikku pole Oxil, Keital ja ka Jonesil, kes pole usaldust pälvinud ja ilmselt müüakse maha. Thiago, Fabinho, Elliott ja Hendo ilmselt jätkavad, võib-olla ka Milner kui ta ise tahab ja nende kõrvale on küllap juba skauditud 2-3 uut mängijat. Kui Top4 ei tule, on uued hanked pigem sellised, kes väga kindlust ei sisenda. Bajcetic pigem laenatakse välja. Laenult oleks tagasi võimalik tuua Morton, aga Kloppi teades seda ei juhtu. Jätkab laenul või müüakse Premieri tõusu korral Blackburnile. Sama skeem, mis Necoga ja Harry Wilsoniga.
                                Ründes ei muutu ilmselt midagi, v.a Firmino minek. Salah jätkab oma pika lepinguga ja ülejäänud mehed on ka juba hangitud. Küllap kuskile äärealadele jääb ka Carvalho ulpima.
                                Erilist optimismi need mõtted ei sisalda. Järgmine hooaeg vaevalt tippu tagasi asja on - pigem jälle vaid see Top4 võitlus.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X