320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Krt kyll VVD'st on saanud keskkaitsja keda keegi ei karda enam 1-1 ette v6tta. Varem see ei olnud nii. Juba mitmes m2ngus keegi yritab ja pigem 6nnestub. Hakka v6i m6lema et sellele mehele hakkab ka iga jalgadesse liialt tulema.
    Kuna keegi temast mööda ei saanud ja ka õhuvõitlust ei võitnud ning ma mängu ei näinud, siis milles see vastaste õnnestumine väljendus?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Pennal siiski poleks 6ige olnud, sa oled kukkumas ja ei liiguta kuidagi k2tt nii et palli omaks v6tta v suunata endale kasulikult ja seda tasub vaadata taas mitte aegluubis, et sellest aru saada. Usun neid, kes palli palju m2nginud, teevad samamoodi h2sti vahel tahtlikul ja v2ltimatul k2el.

      M2ng tuli kuidagi yle 22re koju jah, Matip'i esimene sel hooajal, no abiks ikka. Tulemustega m2ngude seeria on nyyd piisavalt okei, et siit v6iks pyyda ikka l6puni punnitada.
      See et Salahi kohale mitte mingit asendust ei ole, on ikka crap olukord. Pidanuks olema pingil t2na pigem.

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Kuna keegi temast mööda ei saanud ja ka õhuvõitlust ei võitnud ning ma mängu ei näinud, siis milles see vastaste õnnestumine väljendus?
        Sai ju v2ga lihtsalt ja l66di ka v2rav kohe, aga meie 6nneks oli sulg enne.

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust

          Sai ju v2ga lihtsalt ja l66di ka v2rav kohe, aga meie 6nneks oli sulg enne.
          Ma nüüd vaatasin seda suluseisust löödud väravat.

          Seal näitas Bowen enda klassi, sest pani palli suht koht läbi nõelasilma võrku.

          Viimasel kaitsemängijal (mängija värava ja ründaja vahel) on kastis olles kaks võimalust - kas olla agressiivne ja rünnata palli, mängijat (mis kätkeb endas mitmeid ohte - on vaja olla kiirem ja täpsem, kui ründaja, sest muidu ta kas pääseb mööda või on penalti) või suunata mängija n.ö nurka ning teha ennast suureks. VVD tegi seda suunamist hästi - esialgu jättis vastasele ruumi, et ta saaks küljejoont pidi minna väravale ning seeläbi nurk kitsaks teha ja siis end ette sättida. Samas, kui aga lüüakse värav, siis on töö kehvasti tehtud.

          Antud olukorras aga oleks vaja enda pahameel saata nende kaitsjate suunas, kes jäid tuduma ning oleksid peaaegu Boweni mängu mänginud.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Sellele suluseisus väravale eelnes vahetult meie kiirrünnak, mis lörtsiti kehva viimase sööduga valve all olnud Salahi suunas. Ikka ja jälle on selline pallikaotus meile mürk, ei jõuta tagasi. Lootusetu söödu asemel peaks vähemalt üritama peale lüüa.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Meil oli kaitseliin ilusasti paigas (nelja kaitsja peale oli kaks ründajat) - suluseisu jälgimisega läksid kaks venda tiba (saanuks asi olla konkreetsem) alt.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Koosseis on mõnda aega stabiilne püsinud - Jones näiteks alustanud viis mängu järjest. Pühapäeval on Konate ka tagasi, Jota kahtlane. Kui keegi veel Keitat ja Ox’i mäletab, siis nad ka trennis tagasi. Firmino audis, aga ehk saab fännidele veel hüvasti jätta.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Wigani Kassai jälle teeb möllu nagu mees muiste. Täiega kino! Edi Cavani´s right, VAR is 5|-|17£! Onu Jürgen võiks täna Robertocarlosoni prükkarisse lükata jalaga, šoti aktsent täna maagiat pole veel teinud. Võiks mehed maha rahuneda ja lihtsalt värava rahulikult palle täis toksida, oleks tore. Harv nähe, et kuningas Mo lööb jälle pennu sisse mõne aja pärast, nii et . Nüüd võiks teha kübaratriki Anfieldil.

                  Kommentaar




                    Neutraalsele vaatajale oli päris meeleolukas Euroopa Liiga satside võitlus

                    Kommentaar


                      Toredad 15 minutit, kahju ülejäänud mängu pärast. Aga noh, punktid tabelis.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Õhtu oleks rikutud küll, kui tolle vi*unäo värav oleks viigi toonud. Arvasin kohe peale nende teist, et lüüakse kolmas ka. Ei oskanud ainult arvata, et ’pool siit võitjana väljub peale seda. Jee
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Diaz näitas esimesel poolajal oma erandlikku talenti. Tema naasmist on oodatud.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Kloppil pole sõbralikku kohtumõistjat loota pärast seda, mida ta Tierney kohta ütles. Tuleb talle karistus ja veel suurem karistus ‘poolile tuleviku vile näol.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Kloppil pole sõbralikku kohtumõistjat loota pärast seda, mida ta Tierney kohta ütles. Tuleb talle karistus ja veel suurem karistus ‘poolile tuleviku vile näol.
                              Mida ta jälle jonnis? Et Jotat punasega ära ei saadetud?

                              Kommentaar


                                Kohtunikud - pe**d
                                Meie kaitseliin - pe*e
                                Richarlison - ultra diving wanker pe*e ja Spursi flop ost
                                Show - maximum (except kui oled emma-kumma f2nnileeris)
                                Jota - kliiniline musi!
                                Punktid - ylim6nna!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X