320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Vaatan, et võtsin hooaja 16. märtsil üpris pessimistlikus võtmes juba kokku. Pikem võitude seeria muudab tuju paremaks, aga eks üldiselt on seis sama mis kaks kuud tagasi. Võidud kipuvad vajutama unustusse tegeliku probleemi, aga aeg-ajalt tõuseb see ikka pinnale. Nii näiteks eile veel. Kuidas saada rünnak ja kaitse mingilgi määral tasakaalu? Niikaua kui ei suudeta vasturünnakuid pidurdada, oleme samas seisus edasi. TAA rolli muutmine on samm õiges suunas, aga vaevalt piisav. Mida mina Kloppilt ja co-lt suvel enim ootan pole niivõrd uued mängijad (need tuleb niikuinii osta), vaid see, et leitaks viis 90 minutit stabiilsemalt ja kindlamalt mängida. Olukorras kus konkurentidel on raha maa ja ilm kokku osta, ei saa 'pool lubada punktide kaotamist Forestile, Leedsile, Wolvesile, Bournemouthile, Evertonile. Seda loetelu võib jätkata.
    16. märtsiga võrreldes on peamiselt muutunud Curtis Jonesi staatus. Nagu imeväel sai umbkaudu 20. mängijast põhi-11 alustaja. See tegi rõõmu, aga loodetavasti töötab oma mänguga edasi, sest maailmaklassi mees pole ta veel kaugeltki.


    See, kui palju keegi kulutab, ei tohiks nüüd meite professionaalset suhtumist (millest enim jäi vajaka) väljakul mõjutada.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Viimane mäng võttis hooaja kokku. Täpselt nii üles alla me käisimegi. Kui varakevadel oli pea suht kindel, et Euroopat me järgmine hooaeg vaadata ei saa siis lõpuks sisustati meile neljapäevaõhtud ikkagi ära. Oeh eks proovib harjuda.

      Ei saa salata, et terve hooaeg oli lati alt läbi minek. Ei olnud ühtegi mängijat, kes stabiilselt tuleb ja mängu ära otsustab. Kaitse imes vilinal. Jota ja Diaz olid pikalt väljas ründes, mis andis teistele võimaluse. Aga see kuidas Nunez ei suutnud maasikaid sisse panna on muidugi omamoodi saavutus. Aga sai kogemust.

      Suvelt ootan väga tugevat keskvälja täiendust. Ilma selleta võib juba hakata järgmist hooaega maha kriipsutama. Tavaliselt oleme olnud kiired ja kui ei ole siis sügisel hakkame Melosid otsima.

      Kommentaar


        Sakslasest härra hakkab sporti juhtima.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Naiskonna hooaeg oli üpris mittemidagiütlev. Klubi ei panusta piisavalt, et saaks Inglismaa tippudega konkureerida. Lõpetati seitsmendal kohal, mis on selle koosseisuga enam-vähem maksimum.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Mõtisklesin hooaja parima üle ja kui sats esineb kehvalt, siis pääsevad areenile kaitsjad ja väravavaht.
            Kokkuvõttes esines Salah tublilt, kuid mu arust võinuks ta (võistkonna heaolu arvesse võttes) a la pooled mängud sekkuda varust. Trent'iga suht ühel pulgal ma ütleks. Paljudele jääb tema kaitsemängu oskus küll ette, kuid suuresti on taolised situatsioonid sellised, kus ülejäänud sats laseb peeneks ja kipub lolli näoga pealt vaatama.
            Ega muud üle siis jäägi, kui Alisson - ikka päästis ka meid ja ise ei küpsetanud.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Parima valimisel olen vist samuti Alissoni paadis, sest ühtegi stabiilselt säravat esitust väljakumängijalt ei meenu. Arenejana märgiksin ära Konate, kes on Matipi kindlalt seljatanud.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Ma sain aru, et teil polnud raha, et kedagi tuua ja nüüd tuleb korraga 3 noort venda keskele? Kui nii siis korralik kivi Kloppi aeda.

                Kommentaar


                  Kes?

                  Palgafond on meil mida teinud?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Subject to a medical. https://www.theguardian.com/football...on-deal-agreed
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Nice! Seda tüüpi mängijate ongi vaja!

                      Kommentaar


                        Vabastamisklausel 35 milli? Kas keegi peale Liverpooli polnud teadlik, et kõik nii vaikne oli?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tassike Vaata postitust
                          Vabastamisklausel 35 milli? Kas keegi peale Liverpooli polnud teadlik, et kõik nii vaikne oli?
                          Liverpool magas kui teised tegutsesid

                          Kommentaar


                            Paistab, et Real saab Bellinghami ka odavalt. Peaasi, et Manchesteri ei läinud.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              103m fee plus bonuses. Add-ons can amount to 30% of the fixed amount. Kokku võib tulla siis 140 milli. Pole teab mis odav.

                              Kommentaar


                                Mu arust on tipp-tipp-tipp jalgpallis rahanumbrid nõnna suured, et nendele pole mõistlik suurt tähelepanu pöörata.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X