320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    VVD ons meite uus kapten ja TAA tema parem käsi.

    Huvitav valik, sest VVD on viimasel kahel hooajal silma jäänud arrogantsuse kontsertmeistrina ning TAA teine viiul.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      VVD ons meite uus kapten ja TAA tema parem käsi.

      Huvitav valik, sest VVD on viimasel kahel hooajal silma jäänud arrogantsuse kontsertmeistrina ning TAA teine viiul.
      Niimoodi läheb Salah Saudisse veel.

      Kommentaar


        Fabinhole on ametlikult hüvasti öelnud. Nüüd ootaksin positiivsemaid uudiseid nii keskväljale kui kaitsesse.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Mängu ei näinud, aga kirjutavad, et katsetus Jones kaitsva poolikuna ei läinud hästi ja uus argentiinlane sai viga. Kaitsva inneri puudus paistab silma ja väravavõrk selja taga laulab.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Mängu ei näinud, aga kirjutavad, et katsetus Jones kaitsva poolikuna ei läinud hästi ja uus argentiinlane sai viga. Kaitsva inneri puudus paistab silma ja väravavõrk selja taga laulab.
            ma ka mängu ei näinud, aga kaitsva inneri puudus paistab silma ja

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Jones kaitsva poolikuna
              Ääremängija, kes on harjunud 180-ne kraadise vaatenurgaga, panna positsiooni, kus on vaja 360-ne kraadist vaadet ning lisaks veel oskust paigata, kontrollida, juhendada, palli mitte kaotada... mis küll võiks valesti minna?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                Ääremängija, kes on harjunud 180-ne kraadise vaatenurgaga, panna positsiooni, kus on vaja 360-ne kraadist vaadet ning lisaks veel oskust paigata, kontrollida, juhendada, palli mitte kaotada... mis küll võiks valesti minna?
                Pole ju äär?

                Kommentaar


                  Klassikaline äär Jones muidugi pole, neid ongi väheks jäänud. Ta on äärepoolne ründav keskpoolik.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Nojah, mitu kuud klubi ja Klopp rääkinud ostude vajalikkusest. See on ilmselge. Keskväli ja kaitse vajavad noorenduskuuri. Nüüd küll samm selles suunas tehtud, aga siiani on üleminekute aken küll olnud miinimumi ära tegemine. Tegelt on sedagi vist palju öelda? Arvestades et keskväljale oli värskeid jalgu vaja juba paar aastat tagasi ning loetud päevad enne hooaja algust pole ühtegi mänguvalmis kaitsvat poolikut. Kaitsva suunitlusega oste endiselt null. Selles mõttes eelmisel hooajal oli kaitses seis isegi parem, et vähemalt oli kaitsvaid poolikuid. Bayerni vastu (ja tagelt ka varasemates mängudes) oli kaitse korralik läbisõiduhoov nagu terve eelmise hooaja

                    Selles suhtes sama FSG, sama sitt. Okei, kui Lavia või krt teab kes tõesti oleks toodud nädalaid tagasi (ja Klopp isegi mainis, et eesmärk on tuua mängijad varakult, et saaksid terve pre-seasoni kaasa teha!), siis oleks okei, aga lasti ju juba enne asenduse toomist Fabinho minema. Hendo + Fab müügist ja 6 kõrgepalgalise lahkumisest peaks ju ometi FSG-l piisavalt raha olema ostude jaoks? Selle asemel tegeletakse paar nädalat enne hooaja algust debiilsustega, kus Lavia pealt paar milli säästa üritatakse vägikaikaveos Southamptoniga. Samas aeg hakkab otsa saama ja pole nagu positsiooni lolli mängida...nüüd pole enam kindel, kas üldse kedagi tuuakse veel. Müstika.

                    Kommentaar


                      Millest sa räägid? Pigem on tehtud õigeid asju, vanurite keskväljaga tehti korraga hüvasti, bold move, aga see on kohe kindlasti parem kui stagnatsioonis elada! Mul jäi eelmise hooaja kokkuvõte siia pikemalt lahti kirjutama, aga see area oli kõige rohkem nördimust täis ja see võeti ka nüüd ette. Jah kaitseliini on veel vaja täiendusi saada ning Laviast ilma jäämine oleks kurb, aga isegi jalkaportaalid peavad meie ülemineku turgu pigem heaks. Kindlasti kõik kohe järgmisel hooajal veel ei kliki, aga mina olen küll rahul et need julged sammud ette võeti. Salah vb müüakse järgmine hooaeg, kui sihik ei tööta enam. Temast kaptenit teha ei saa eriti. Ei ole mõeldud kriitikana, aga ta on selleks liiga individualistlik. Kapteni omadustes eeldaks natuke laiemat mõtlemist/käitumist. VVD võetakse veel rohkem luubi alla järgmine hooaeg, aga eks suure mehe asi on näidata, kui suur mängija ta on/tahab olla. Ootame. Pingeid tuleb kindlasti.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Millest sa räägid? Pigem on tehtud õigeid asju, vanurite keskväljaga tehti korraga hüvasti, bold move, aga see on kohe kindlasti parem kui stagnatsioonis elada! Mul jäi eelmise hooaja kokkuvõte siia pikemalt lahti kirjutama, aga see area oli kõige rohkem nördimust täis ja see võeti ka nüüd ette. Jah kaitseliini on veel vaja täiendusi saada ning Laviast ilma jäämine oleks kurb, aga isegi jalkaportaalid peavad meie ülemineku turgu pigem heaks. Kindlasti kõik kohe järgmisel hooajal veel ei kliki, aga mina olen küll rahul et need julged sammud ette võeti. Salah vb müüakse järgmine hooaeg, kui sihik ei tööta enam. Temast kaptenit teha ei saa eriti. Ei ole mõeldud kriitikana, aga ta on selleks liiga individualistlik. Kapteni omadustes eeldaks natuke laiemat mõtlemist/käitumist. VVD võetakse veel rohkem luubi alla järgmine hooaeg, aga eks suure mehe asi on näidata, kui suur mängija ta on/tahab olla. Ootame. Pingeid tuleb kindlasti.
                        Pole absoluutselt jõudnud jälgida mis te preseasonil hetkel teinud olete - aga kas TAA mängib ikka seda poolkeskvälja rolli mis ta hooaja lõpus tegi või on tagasi äärekaitses?

                        Kommentaar


                          Ei ole ka neid mänge jõudnud jälgida, aga tore oleks kui uues rollis pigem. Kui me juba niikuinii paljusid asju muudame, siis miks mitte ka see asi teha permanentseks.

                          Kommentaar


                            TAA uus roll on peaaegu ainuvõimalik, aga jätab kaitsesse augu. Nii ManCity kui Chelsea täiendavad neil päevil kaitset, 'poolist pole midagi kuulda.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Millest sa räägid? Pigem on tehtud õigeid asju, vanurite keskväljaga tehti korraga hüvasti, bold move, aga see on kohe kindlasti parem kui stagnatsioonis elada! Mul jäi eelmise hooaja kokkuvõte siia pikemalt lahti kirjutama, aga see area oli kõige rohkem nördimust täis ja see võeti ka nüüd ette. Jah kaitseliini on veel vaja täiendusi saada ning Laviast ilma jäämine oleks kurb, aga isegi jalkaportaalid peavad meie ülemineku turgu pigem heaks. Kindlasti kõik kohe järgmisel hooajal veel ei kliki, aga mina olen küll rahul et need julged sammud ette võeti. Salah vb müüakse järgmine hooaeg, kui sihik ei tööta enam. Temast kaptenit teha ei saa eriti. Ei ole mõeldud kriitikana, aga ta on selleks liiga individualistlik. Kapteni omadustes eeldaks natuke laiemat mõtlemist/käitumist. VVD võetakse veel rohkem luubi alla järgmine hooaeg, aga eks suure mehe asi on näidata, kui suur mängija ta on/tahab olla. Ootame. Pingeid tuleb kindlasti.
                              Szoboszlai ja Maci toomine on positiivne, seda küll. Aga siin tuleks vaadata suuremat pilti. 5 keskväljameest lasti minema, tõsi, Ox ja Keita olid niikuinii koguaeg vigased, aga sisuliselt on asendatud Hendo ja Fabinho kahe uue mehega. Aga sügavus on olnud keskväljal olematu juba aastaid. Mitu mängijat on enne seda akent viimase 3-4 aasta jooksul keskväljale toodud? Ehk siis sisuliselt on sama olukord tagasi, kus sügavust pole. Olukord, kus enne Fabinho lahkumist ei toodud asendust ning nädal enne hooaja algust pole mänguvalmis kaitsvat poolikut, on lubamatu.

                              Võib ju olla optimistlik, et veel tuuakse mängijaid see aken (kuigi ikkagi oleks see liiga hilja), aga viimaste aastate põhjal ma küll nii optimistlik ei oleks - nt eelmine aasta toodi päris akna lõpus läbi häda Arthur, aga me kõik teame, kuidas see läks. Täiesti reaalne, et ei ostetagi kedagi - nii hilja pole klubid eriti nõus oma mängijatest loobuma ja FSG juba üle maksma ei hakka. Viimane info (Pearce) näiteks väidab, et suure tõenäosusega Laviat siiski ei osteta, sest oli vaja paari milku pärast juuti mängida. Ometi on ka see aken kulutatud vähe, kui arvestada, et Hendo ja Fabinho müügist teeniti korralikult ning 6 mängija palgafondi vabanemine annab kümneid milkusid lisaraha aastas. Ometi osteti eelmine suvi €75m eest Nunez, kes nüüd pinki nühib, kuna Jota ja Gakpo on asjalikumad. Okei, Nunez võib veel ennast tõestada, aga 3 meest sellele positsioonile ikkagi vaja pole, kui keskväljal ja kaitses suured augud laiutavad. Enam-vähem sama summa eest oleks saanud Lavia ja mõne noore andeka keskkaitsja.

                              Siit tekib küsimus, et mis see plaan on? Mitme aasta pärast lõpuks see rebuild tehakse? Või pole tähtis, peaasi, et klubi kasumit teeniks? On ju eesmärk sujuvalt muutunud top 4 jõudmiseks, mitte tiitli peale mängimiseks. Tundub, et Klopp peab jälle kübarast jänese välja tõmbama. Meenutan, et sama reha otsa on astutud juba mitu korda - mõned aastad tagasi napp esinelikus lõpetamine keskkaitse kriisi tõttu, sest Konate osteti alles peale seda; eelmine aasta esinelikust välja jäämine, sest keskvälja hakati uuendama alles nüüd. Ei maksa imestada, kui ka see hooaeg juba oktoobris on kaitses seis s*tt ning on kisa lahti "kurat, oleks ikka pidanud suvel veel mängijaid ostma!". Aega veel natuke on, aga nojah...(loe ülemist osa).

                              Kommentaar


                                Millal sa kunagi oled super spending spreed näinud meie klubis? Nii et me teeks mitmeid suuri suuresummalisi oste korraga. Seda ei ole juhtunud minevikus ja ei tule ka praegu. Ma isegi ütleks, et olen imestunud et isegi niipalju liikumisi korraga tehti. Sa tahad mingit pilvemaailma, mis pole siin kunagi olnud isegi laual mõtlemiseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X