320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui hooaja esimeses liigamängus Anfieldil kohe taha jääd, ei ole see vist hea enne. Ülejäänud mäng oli siiski enam-vähem, eriti rahuldustekitav, et peale punast kaarti kohe kolmas löödi. Eelmine hooaeg patustati peaaegu kevadeni sellega, et ei ärgatud üles ja lasti vastane juhtima. Tundub nagu midagi poleks muutunud, aga no võit on võit. Mac Allisteri puudumine lähiajal paneb keskvälja taas uue surve alla. Ehk Thiago nüüd lõpuks naaseb.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Teenitud võit, kui kohtunik võib ühe suure musta asja endale võimalikult sügavale toppida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust

        Keegi mainis Premmi võitmist? Jutt oli lootusest MIDAGI võita. Prillipoed peaks ka laupäeviti avatud olema.

        Wow, isegi kui su loogika vea välja toon, siis paned auru edasi. Wp
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Szoboszlai on uskumatult kiiresti kohanenud. Ikka väga kvaliteetne mäng temalt täna.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Kui tehnilised praagid kõrvale jätta, siis enim häiris ebakõla - piisab, et üks vend hakkab sammukene hiljem liikuma, mõtlema ning siis läheb raisku teiste ründe-/kaitsetöö ja saab igast muud halba juhtuda.

            Samas olime ka tublid ning lõime olukordi ja väravaid.

            Ma kujutan ette, et raamatu järgi ongi seĺlised asjad punased. Lollakad.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Kui tehnilised praagid kõrvale jätta, siis enim häiris ebakõla - piisab, et üks vend hakkab sammukene hiljem liikuma, mõtlema ning siis läheb raisku teiste ründe-/kaitsetöö ja saab igast muud halba juhtuda.
              Kõrge pressingu kõige haavatavam aspekt paraku. Aga kui terve uus keskväli, siis võibki aega võtta see kooskõla ja liikumiste õppimine, sest see peab toimima meeskondlikult, koos. Klopp toob need asjad kindlasti välja hiljem mängijatele, selles võib kindel olla

              See Maci punane ikka hea nali. Gakpole tald ees rinda kung-fu eelmisel hooajal sai kollase...see võtab kõik hästi kokku. Näitab hästi PL vile taset, kui 4-5 mängus juba suured eksimused, ehk mõnes veel - pole kõigiga kursus. Mõned asjad ei muutu kunagi...

              Szobo juba võrreldud KdB-ga. Mulle sellised võrdlused ei meeldi, sest kunagi ei tea...aga potentsiaali ja klassi on kõvasti, seni super ost. Mees on alles 22. Ma arvan, et kui Mac oma CDM rollist välja saab, näitab temagi oma klassi paremini.​​​​​​


              Kommentaar


                Heh, hetkel saab lajatada et Caicedost ilma jäämine ei olegi mure, sest mees tuli peale ja teenis penalti West Ham'ile, mille järel haamerdasid nad veel ilusamini Chelsea kaotusesse.

                Livepooli mängudest kaks esimest täispikkuses nägemata, aga Trent'i kaitsevõimed on vist probleem, mida me veel pikalt püüame peita. Kauaks nii rallida saab, ei tea. Kahju et püsivat positsioonimuutust ikkagi ei võimaldata veel. Põhjus selles, et kedagi pole asemele panna alla paremale.
                Positiivse pealt - Luiz Diaz paistab endiselt the most exciting player meie ridades. Stabiilsust võiks jaguda see hooaeg, on minu wish.

                Newcaste'i vastu tuleb meil palju raskem mäng kui Chelsea vastu oli. Meeskond kes on enesekindlust täis ja oskavad väga hästi kaitsta. Cityt ei hoia see hooaeg paljud 1-0 peal. Ma loodan et ma eksin kõvasti selle raske mängu osas but unlikely.

                Kommentaar


                  Mac Allisteri punane tühistati ning kolme mängu vahele ei jäta.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    See tähendab, et ühtegi mängu vahele ei jäta ning Newcastle'i vastu saab mängida. Päris oluline. Ja üllatav. Eelmisel hooajal oleks ilmselt öeldud midagi sellist, et kuna viga oli, siis tagantjärele otsust ei muudeta või muudetakse 1 mängu peale. Loodetavasti siis on PGMOL-i suhtumine muutunud ning hakatakse oma vigu lõpuks tunnistama.

                    Kommentaar


                      Kui oleks Pgmolli paneel pandud pukki seda uurima, ei tea, kas oleks tulemus sama olnud nagu FA komiteega. Tubli on, FA, ei saa eriti tihti nii öelda! Päästsid Tirney omavolist meid, kuidas selle venna tegevus üldse võimalik on ei saa aru temast, ta pole ainuke selline, võiks vähemalt VARi monitori taga õiget rida ajada. Järgmine mäng tema bestikas kadunud poeg Hatzidakis
                      ​ teist mängu järjest Stockley Parkis VAR kohustusi täitmas.

                      Kommentaar


                        Salahi tahetakse Saudide poolt.

                        Kommentaar


                          Kolmas kiiperi laenutehing on tehtud. Hewitson Luke siirdub siisoniks Celticusse. Sellesse Stalybridge omasse. Nädal aega jäänud eesriide sulgumiseni, nii et pole vastu, kui hakkame pistma nüüd.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Salahi tahetakse Saudide poolt.
                            vesi on märg.

                            Kommentaar


                              ei tea, kas seal araabia-maal juba põhikoosseisud täis saama ei hakka?
                              et oleks nt karta Salah' pingile kukkumist
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Tundub üsna paratamatu, et Salah järgmisel suvel läheb. Eeltöö selle nimel käib täie vungiga.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X