320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oh jummal, sõna "noored" ja ajvahemik PRAEGU on suht nõmedad eksole..

    Kommentaar


      Algselt postitas reed
      ma tegelt sain aru küll põrssake!eksole
      awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

      Kommentaar


        teine kontroll sügamine võideti 2-1,oli esimesega üsna sarnane.selline rahulik.samad mehed olid tublid,mulle meeldis pacheco ja lucas.värava sai kirja lucas ja voronin.
        mc jünger.Anus Äärits.

        Kommentaar


          Eks ta üks närune veeretamine oli, nagu ikka sellised mängud. Pilt oli küll nii kehv arvutis, et eriti ei viitsinud vaadata.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Tundub mõistlik.
            Alonso jäämise korral (ja pole sel mehel häda miskit), tuleb pingutada korralike Premieri kogemustega ründaja hankimise nimel. Keskvälja tugevdada pole väga tarvis.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Kogemusi ründesse oleks vaja tõepoolest,kuid samas tahaks hullult näha mida Pacheco "päris" mängudes suudab.
              mc jünger.Anus Äärits.

              Kommentaar


                Hmm-hmm

                Keano tulek tundub minujaoks siiski suht ebareaalne. Üleüldse tunduvad need kõlakad ebaloogilised, et Tottenham on kuidagi nõus oma kaks põhiründajat maha müüma. Ühe veel teeks rahaks, aga mõlemad - no ei ei. Kes kurat siis Spurs'ile väravaid lööb algaval hooajal ? Teisi samatasemelisi pole ju või ma tõesti eksin ?
                Teisest küljest on meie rahaline ostuvõime selgelt nõrgem võrreldes ManU'ga ning kuraditel on veel see GLORY efekt ka hulga suurem. Seega kui Berba läheb kaubaks, oleme meie Keanost kindlalt ilma ennustaks mina.

                R.Keane on muidu mulle alati oma oma mängustiili poolest meeldinud. Selline väle ja vägagi Michael Owen'lik minuarust. Teagi kas nüüd pärast Peetri minekut just temataolist mängijat meile vaja on, aga ju siis tunneb Benitez praegu siiski nobedusest puudust eesliinides. No vähemalt pika Prem'i kogemustega mees ja seetõttu kahtlemata kindlam valik, kui kuskilt kaugemalt mingi vend sisse tuua ja siis too ntks aasta flop'iks osutub. Ei ole see Prem ju lihtne koht.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Kes kurat siis Spurs'ile väravaid lööb algaval hooajal ?
                  Darren Bent.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Kes kurat siis Spurs'ile väravaid lööb algaval hooajal?
                    kui eelmisel hooajal löödi neile 61 väravat - siis kahe ründaja mahamüümine seda numbrit vaevalt et oluliselt vähendab. ehk siis lööjaid saab olema palju. väga palju.

                    Kommentaar


                      Kui piisavalt üle turuhinna maksta ja mängijal huvi klubi vahetada olemas, on ükskõik kes müügil. Iseasi kust meie jänki puruvaenekesed vajaliku summa kokku kraabivad.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        kui eelmisel hooajal löödi neile 61 väravat - siis kahe ründaja mahamüümine seda numbrit vaevalt et oluliselt vähendab. ehk siis lööjaid saab olema palju. väga palju.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Kui Keane'l vähegi mõistust peas on, siis ei kipuks ta Liverpooli. Kui just ei taha pingil passimise kõrval teenida suurt raha, teha sooja Meistrite Liiga mängude eel Euroopa suurklubide staaridega ühel väljakul ning hea õnne korral võita mõne karika. Sest niikaua, kui Benitez mängib valdavalt ühe ründajaga, on teistel väljakule asja vaid episoodiliselt.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                            Kui Keane'l vähegi mõistust peas on, siis ei kipuks ta Liverpooli. Kui just ei taha pingil passimise kõrval teenida suurt raha, teha sooja Meistrite Liiga mängude eel Euroopa suurklubide staaridega ühel väljakul ning hea õnne korral võita mõne karika. Sest niikaua, kui Benitez mängib valdavalt ühe ründajaga, on teistel väljakule asja vaid episoodiliselt.
                            Praeguses seisus võib sul õigus olla, aga mina vaatan olukorda 'pooli ning terve hooaja seisukohalt. Meil oleks Keane'i sugust kogenud ja võitlejahingega mängijat tarvis, sest ma ei näe praeguses koosseisus mängijat, kes 6. detsembri lohutamatult sombusel pärastlõunal Blackburnis ennast kokku suudaks võtta ja värava lüüa.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Ah ütleme siis lihtsalt nii nagu on: Liverpoolis on kombeks, et vähemalt 1 EX-Leedsi mängija peab meile kuuluma !

                              Kommentaar


                                ...Martin ei saagi siin teemas käimist ära lõpetada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X